Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość moze przyszla mamusia

SIERPNIÓWKI 2018

Polecane posty

Gość mandarynkaa
Mój mąż kupił jakiś smoczek z nuk, ale mały go nie akceptuje. U nas właśnie avent zdal egzamin: avent smoczek uspokajający 0-2 msc. Chodzę dzisiaj nieprzytomna, od 5 rano nie spał. Teraz od 16:30 do teraz się wyspał a ja sprzątanie, prasowanie. To będzie ciężka noc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mandarynkaa
Słomka jak piersi? Jak Hania długo już śpi to może rób okłady i wybudzaj ją, żeby pociągnęła. Piękna pogoda się robi :). Ubieracie maluchom krótki rękaw, jeśli dzisiaj ma być np 27 stopni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gościara01
Hej, tak tak krótki rękawek, jedynie rano jak jest chłodniej i wychodze na dwór daje dlugi ale cienki. Ahh kobity pamiętam jak pisalyście ze na butli bobas rowna się lepsze noce, ale u nas jest inaczej. Jak mała pila z cycuszka to ja spałam a teraz musze byc przytomna i ja trzymac. Budzi sie co 2-2,5 h. Ale od 4 walczy sama z soba i ja juz nie śpię koszmar. Wyglądam i czuje sie jak KUPA. Pozatym mam doła dostalam ofertę pracy za mega duze pieniądze i musiałam narazie odmówić no bo jak 6 tyg dziecko bym mogla zostawić, nie bylabym dobrym pracownikiem ani dobra mamą. Dziewczyny musze isc na kontrolę do gina? Któraś juz była? Jest do przeżycia? Ja sie boje bo widze TAM coś, macie tez tak? Jakby z obydwu stron cos zaslanialo wejscie do pochwy, ma to kształt takich jakby platkow trojkatnych. Przepraszam za szczegółowosc, ale nie mam sie kogo poradzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słomka89
dziewczyny wiem, że można na was liczyć. Pomożecie mi tym razem, a w sumie mojej siostrze, która bierze udział w konkursie. wystarczy zalajkować zdjęcie po wejściu w ten link: https://konkurs.empikfoto.pl/kfe/gallery/user/1836 Z góry dziękujemy. Nie trzeba się nigdzie logować tylko wejść i kliknąć. Każdy głos się liczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gościara01
Hej, tak tak krótki rękawek, jedynie rano jak jest chłodniej i wychodze na dwór daje dlugi ale cienki. Ahh kobity pamiętam jak pisalyście ze na butli bobas rowna się lepsze noce, ale u nas jest inaczej. Jak mała pila z cycuszka to ja spałam a teraz musze byc przytomna i ja trzymac. Budzi sie co 2-2,5 h. Ale od 4 walczy sama z soba i ja juz nie śpię koszmar. Wyglądam i czuje sie jak KUPA. Pozatym mam doła dostalam ofertę pracy za mega duze pieniądze i musiałam narazie odmówić no bo jak 6 tyg dziecko bym mogla zostawić, nie bylabym dobrym pracownikiem ani dobra mamą. Dziewczyny musze isc na kontrolę do gina? Któraś juz była? Jest do przeżycia? Ja sie boje bo widze TAM coś, macie tez tak? Jakby z obydwu stron cos zaslanialo wejscie do pochwy, ma to kształt takich jakby platkow trojkatnych. Przepraszam za szczegółowosc, ale nie mam sie kogo poradzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mandarynkaa
Gościara lepiej idź na kontrole. Ja jeszcze nie byłam- moja gin kazała mi przyjść tak 6/7 tyg po porodzie. Nie dołuj się, nic nie zmienisz :( szkoda, że teraz taka oferta ale bobas jest za malutki. Ale kto wie, może to nie ostatnia taka propozycja :). Tez się czuje i wyglądam "przecudownie", o 20 uspilam małego a teraz usypiam starszego i zaraz mnie szlag trafi :P chciałabym się położyć i po prostu dospać do rana ach. A do rana jakieś 3 pobudki. Ale chciało się to się ma małego ssaka :D. Jeszcze chyba ma jakiś skok rozwojowy czy coś, jest cyckowym terrorystą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MiaWillson
Ja tez się ostatnio czyje okropnie. Mały wczoraj cały dzień marudził,musiałam go ciagle na rękach nosić. Kręgosłup boli mnie już strasznie! Dodatkowo każde wyjście z domu to stres bo on w wózku to nie za bardzo lubi spać i wrzeszczy jak opętany. Jak wracam do domu to pół osiedla mnie słyszy!! Kupiłam smoczek Avent, musze go jeszcze sparzyć i zobaczymy czy pomoże. W domu raczej nie będę mu dawać, bardziej na spacerze lub w samochodzie. No i zamierzam chustę kupić do noszenia tego terrorysty. Ma któraś doświadczenie z chustami? Aaa, była położna i mały w ciągu tygodnia przybrał pół kilo!! Wazy teraz 5,330 !jutro kończy równy miesiąc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gościara01
MiaWilson Nie wiem czy dasz rade nauczyć się wiązania chusty. To nie jest takie proste jak Ci się wydaje. Ja będę mieć szkolenie za 2 tysiące złotych i przynajmniej wiem ze profesjonalnie mnie ktoś nauczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny mam do Was pytanie odnośnie sab simplex. Tez urodziłam w sierpniu i Juz nie wyrabiam przez te kolki :( juz pal licho ja, ale nie mogę patrzeć jak moja mała się męczy. Czy ten lek działa? Przez to ze jest zakazany w Polsce to jakoś mam obawy nie wiem czemu. Podaje małej espumisan delicol i biogaie tak jak zalecił pediatra ale ciagle po glowie chodzi mi ten sab simplex. Macie jakieś doświadczenia z tym lekiem? Kilka postów wyżej przeczytałam ze gosciara stosuje. Jeśli temat był już poruszany to sorki ale nie było mnie tu wcześniej a przeczytać teraz tyle stron jest niemożliwe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gościara01
Ta przemadrzala Gosciara01 z poprzedniej wypowiedzi to absolutnie nie ja jakas idiotyczna podszywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 19:02 ja zamówiłam z tej apteki https://www.apo-discounter.pl/shopping_cart.php stosowałam u starszego syna czeski sab simplex jednak niewiem czemu niemiecki jest po prostu lepszy a teraz mamy problem nie tyle z kolką co z gazami u małego i niby espumisan to to samo a nie pomaga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gościara01
Sabsimplex działa naprawdę cuda. Sama go używam bo mam tak śmierdzące gazy od kilku miesiecy ze ledwo wytrzymuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mandarynkaa
MiaWillson o rany!!! Ale pięknie waży!!! Co Ty masz za mleko? :D ucałuj żarłoczka. Sama nad chustą się zastanawiam, ale nie wiem czy podczas wiązania nie dostanę nerwów i jej nie podre :P Nawet patrzyłam na kursy bo samemu to tak ciężko się nauczyć. Może jak podrośnie np wiosna to jakieś nosidło kupię. A jak ze smoczkiem? Próbowałaś dać? Noooo mnie tez pol osiedla słyszy jak idę :( nawet smoczek nie pomaga jak się nakręci. Wczoraj został na 10 min z mężem to powietrza z nerwów złapać nie mógł :( Takie dni ma ostatnio: tylko cyc i u mnie na rękach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sabsimplex - ja nie stosowałam i nie stosuje także niestety nie pomogę. Tyle co wyczytałam w internecie na jego temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gościara01
Nie wiem komu sie nudzi na tyle zeby pisac takie pierdoły i podszywac sie na temacie mam i niemowlaków. Dziewczyny mam nadzieje ze bedziecie wiedzialy kiedy to nie ja. Miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gościara01
A jeśli chodzi o sabsimplex to u nas się bardzo dobrze sprawdza. Mój mąż też go zazywa zwłaszcza jak teściowa ugotuje kapustę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słomka88
Dziewuszki ten post z jakimś linkiem to nie ja jakby co. Widzę, że trole nie proznuja ;D Ja słyszałam, że sab simplex jest super. Moja pediatra mówiła, że to to samo co espumisan, ale chyba jednak coś jest na rzeczy skoro niektorym espumisan nie pomaga a sab simplex tak. My stosujemy espumisan i generalnie jest spoko. Wczoraj dziewczyny tak się przerazilam! Mała zrobiła kupkę z krwią. Nie było duzo tej krwi, ale słomka matka-psychopatka jak to zobaczyła, to juz na sor się wybierała :D ale zadzwoniłam do położnej i powiedziała, ze to mlze byc reakcja alergiczna na coś co zjadlam. Np na jakiś konserwant :/ na szczęście krew się póki co już nie pojawiła, ale kupka nie za ładna, zielonkawa i widzę, że od wczoraj cos ją męczy na brzusiu :( tak mi jej szkoda... E nocy było najgorzej. Wzięłam ją do siebie do łóżka i jakoś zasnęła biedaczka ale nie bylo lekko... Mam tylko nadzieję, że z tym brzuszkiem to nic powaznego i to faktycznke tylko alergia... Nadal mi się pręży :( Js już po kontroli u gina. Nie wiem Gościara za bardzo co tam mozesz mieć, ale spokojnie, pewnje wszystko zalezy od naciecia i szycia i na pewno jest ok. Idź do gina i z głowy ;) Dziewczyny a jak wyglądają buzie waszych maluchów? Hani takie małe krosteczki wyszly. Jedna przy drugiej :/ nie wiem czy to tak ssobie czy coś uczula? Za duzo nabiału np nie jem. Raz dziennie cos tam nabialowego zjem... Moze to od lodow... Dziś przyjeżdżają tesciowie wreszcie zobaczyc małą i zostają do niedzieli. Już sie boję, wiecie jak to jest... Boję się, że mi się mała przez tą pełną chatę i hałasy calkowicie rozreguluje :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MiaWillson ale masz dużego chłopa!!! Ty na tym mleku to wojsko bys chyba wykarmila :D moja przez tydzień 300 g zprzybrala ale i tak ro chyba spoko wynik ;) Mandarynkaa co do cyca, ja juz nie wiem... Jakies guzki mi w nim zostaly, gin w poniedzialek mi usg robil i mówił, że są jeszcze zastoje... Staram się z nimi walczyć. W zasadzie to ja nie wiem czy jeszcze je mam, bo ja mam takie guzkowate piersi od zawsze. Zaraz przyjdzie położna to jej każe się zmacać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MiaWillson
Słomka, to pewnie potowki. Bruno tez ma takie, najbardziej po bokach buzi, wiec doszłam do wniosku, ze jak je i leży na boku to po prostu się poci, zreszta co się dziwić w taki upał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzień dobry. Mam pytanie. Pewnie niektóre z Was będą chrzcić dziecko jakoś teraz na jesieni pazdziernik/listopad. Powiedzcie proszę w co ubrać dziecko w taką pogodę? Nie mam żadnego doświadczenia. Nie mam też żadnych ubranek, kurtek itd na jesień zimę. A jeśli chodzi własnie o chrzest to u mnie jest dziewczynka i wiadomo ze sukienka bedzie za cienka. W ogole wydaje mi sie, ze juz teraz na taka pogode 15 stopni i deszcz ja nie mam dla niej zadnych ubranek. Widzialam w sklepie takie kombinezony ale niezbyt grube, takie jakby grubsze spioszki? Prosze doradzcie. Z góry dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słomka88
Kurde jak zwykle kafe wisi. Ostatni wpis jaki widze to mój... Może forum zmienimy? :D wkurza mnie kafeteria już :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słomka88
No co za lipa... Ciagle nie widzę co piszecie :( może mam bana :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co u Was tak cicho...odzywajcie sie :) Najfajniejszy temat i taka cisza...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Słomka nie zmieniajcie forum, tylko nie to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słomka88
Hehe gościu jak nam miło :) pewnie zadna się nie odzywa, bo kafe wisi jak nie wiem :/ MiaWillson może i potowki. Ale taka aż kaszka to jest. A raczej była, bo na szczęście ladnie schodzi :) a od czwartku nie jem nabiału i teraz będę miała zagwozdke czy to od nabiału czy faktycznie potowki :D Wiecie co? Zryta głowę mam tą krwią w kupce, która mi się pojawiła. Oglądam każdą kupę jak psychol jakiś :D dziś znów cos mi podejrzanie wyglądało, ale pewnie sobie wkrecam :D ale tak juz mam :D Dziewczyny z okazji zmiany pogody i pory roku pytanko: macie jakieś takie wiosenne kombinezoniki? Jakies takie polarkowe albo misiowe? Jak ubierac dzidziule jak jest te np 8-10 stopni... (Przy okazji gość dostanie odpowiedź :p). Na początku października jedziemy nad morze do teściów i muszę sie przygotowac jakoś na tą okoliczność :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MiaWillson
Słomka, pamiętasz jak pisałaś, ze twoja mala śpi tylko na tobie i odkładana płacze? To teraz ja tak mam! Siedzę od dwóch godzin i próbuje odłożyć tego terrorystę i sie normalnie nie da!Minelo to u ciebie w końcu czy dalej tak masz? Kurczę, ale pogoda sie zepsuła. Upały były to zle, ale teraz z kolei za zimno będzie.Ja dla małego mam taka ciepła puchata bluzę z kapturkiem wiec mu ja będę zakładać, do tego spodnie dresowe i kocyk. Na takie naprawdę zimne dni mam kombinezon, ale to już jak będzie naprawdę zimno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słomka88
Mia u mnie jest tak głównie w dzień. Drzemki na mnie albo na spacerze... Ale mam na to sposob. Klade sie z nia na lozku, wyciagam cyca i nawet jak nie je, tp trzymam go przy niej np na policzku. Wtedy zasypia i czrkam az tak mocno zasnie i...albo zasypiam z nią :D albo wstaje i ide coś porobić. Sprobuj może tak? No pogoda u mnie straszna! Teraz sa stopnie... Tez mam kpmbinezon ale na zimne dni, teraz sie jeszczr nie nadaje. Ale kurcze w sumie, ciepla bluza, gruby kocyk i oslona na gondoke i powinno byc git. Dziewczyny!!! Nie wiem co sie dzieje!!mala spała 5 godzin (juhuuu) obudziłam ją z pamelowymi cyckami i pociagnela 1p minut jednego i spi dalej! A ja randkuje z laktatorem na drugim cycku. Boje sie2 bo czuję, ze1 lekko drapie mnie gardlo... A jutro szczepienie :/ jal u Was zs szczepieniemi? Jakie wybralyscie? Kto juz po? Inga Ty na pewno? Jak mała zniosła? Byla goraczka po?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MiaWillson
Kurczę słomka, 5 godzin!!zazdroszcze! Ja bym o 2 marzyła... Próbowałam go usypiać przy cycu, ale moje dziecko to taki nerwus ze jak jest rozdrażniony to tylko na rękach się uspokaja. Jeżeli chodzi o szczepienie to ja zdecyduje się na te płatne. Dziewczyny tez nimi szcxepilam i bardzo dobrze je znosiły, ale co człowiek to opinia na ten temat. Moja starsza córka przeziębiona w domu siedzi, czekam aż młodsza się zarazi. Mam nadzieje, ze mały się nie zarazi, ale on chyba ma jeszcze przeciwciała ode mnie. Gorzej będzie jak mnie powali... Laura, co tam u ciebie? Jak tam twoja wesoła gromadka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
MiaWilson płatne czyli to 5 w 1 ? Bo za to się płaci? A inaczej jest 5 osobnych szczepionek ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×