Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Caal

F_F

Polecane posty

Proszę się nie dziwić skoro piszecie z gościa i nie wiadomo kto jest kto?. Co któryś pomarańczowy post jest obraźliwy więc idziecie do jednego worka:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a powinnyscie sie cieszyc, bo temat sie kreci, chyba, ze we 3 chcecie sie tu kisisc:P jak sa goscie to zawsze jest wesolo:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mozecie podac jakis przeis na szybkie i latwe ciasto? prosze;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niby masz rację ale przyzwyczajone jesteśmy do rozmowy gdy wiemy z kim rozmawiamy. Co za trudność wymyślić sobie jakiś nick? i nie być mylonym z resztą szarańczy pomarańczy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widac, ze wola we trzy. Miziu Miziu. Ja nie bede juz im przeszkadzala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie chce mi sie logowac;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szarancza pomarańczowa? Zastanów się przez moment stara c***o co piszesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Widac, ze wola we trzy. Miziu Miziu. Ja nie bede juz im przeszkadzala. x nie obrazaj sie i poprzeszkadzaj, a co:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
caal- nieladnie tak wyrzucac gosci:P jednak sie rozsiade, bo to nie twoje prywatne forum tylko publiczne i pogadam z innymi goscmi;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to jak? ma ktos jakis latwy przepis na pyszne ciasto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie chce być bezczelna ale moge isc po bandzie tak, że im sie dziurki w nosie pozatykaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mufinki sa najlepsze. Pieką i jedzą je na okrągło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja piekę kilka razy w roku :D bo unikam ciast. Ale Daa to prawdziwa skarbnica pieczenia ciast. Jak przyjdzie to może podrzuci jakiś przepis;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o, fajnie byloby gdyby cos zapodała;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To my mamy w nosie dziury pozatykane:-D:-D:-D Ale wy macie nie źle mózg zatkany:-D:-D:-Do tamtych dziurach nawet nie wspomnę:-D:-D:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiola:) chyba kataru nam życzy ta jedna gościówa:D ja już zamykam oczy na te kąśliwe:) Mam chęć na frytki z piekarnika. Dorzucę jeszcze jakąś rybkę bo mam takie gotowe danie dorsz w szpinaku. Więc za jednym zamachem się upiecze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przez wrodzony takt i grzecznosc nie wspominałam o twoich innych otworach. Chyba w nie najlepszym są stanie, co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ty masz mozg dziurawy jak sito:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Acha, Wiola, Daa i wszyscy kulturalni, klikajmy na "zgłoś" obraźliwe posty to zginą jak zły sen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
caal- na te wioli obrazliwe tez klikniesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:-D:-D:-Dnie mogę:-D:-D:-Dnie chce mi się z wami gadać Ja Caal idę mufunki upiec,bo te wczorajsze już zjedzone:-D:-D:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po prostu nie masz argumentów, dlatego obrażasz. Caal , piszesz o kulturze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to sie nazywa hipokryzja:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeszcze dwa dni i buntowniczki wrócą do Saama z podkulonymi ogonami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie jestem w temacie:O na co sie zbuntowaly i dlaczego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ty musisz znaczenie słowa kultura w wiki sprawdzać? To mnie zaskoczyłaś. A ja głupia myślałam, że to ze mną coś nie tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powiem szczerze ,że współczuję saamowi takich ,,przyjaciółek" wiernych jego topikowi ,ktore zakladają konkurencyjne topiki. Skoro były takie wierne i tam było tak dobrze to po co to robią? Wydaje mi się że tylko dla podbudowania własnego ego. Zaistnieć na forum! Ludzie czytają różne tematy.Jak ktoś chce błysnąc nie musi zakładac własnego topa. Jak dla mnie jest to odstręczające od takich osób. Tracę zaufanie. Nie chce mi się gadać z takimi osobami ,bo wyczuwam hipokryzję.Saam pewnie też.Jak będziecie się czuły gdy ten top padnie i nikt nie będzie chciał tu pisać inaczejniż jako gość? Wrócicie do saama? Czy Call założysz jeszcze jeszcze 10 topików ,które tak samo zdechną i nikt nie będzie chciał się zalogować na nich? A może zmienisz nik? Tylko ,że wtedy stracisz tożsamość. A może warto przyznać się do błędu? Zastanów się.To nic nie kosztuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś [18:46 No ja pi////rdole. to one są pustakami w zdecydowanej wieksozsci na kaffe dlatego ciezko z nimi sie dogadac. Pierdoły posyłają w 99%, plotkują. To sa ich zainteresowania. Zyciem innych ludzi bo same sa puste i bez niczego. Więdną bez faceta , nie umieja sobie poradzic . Są roszczeniowe XD sa niezdecydowanymi, chwiejnymi klonami bez własnego zdania i manipulatorkami wiedźmami, jekiedys orano pole i palono na stosie , aby nauczyły sie pokory. A i tak w ch///uja leciałyXD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×