Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Caal

F_F

Polecane posty

Widzę,że goście przetestowali już który olej lepszy,może przyczyną jest wasza misa olejowa,co?:-( Caal;-)jarzynową robie tradycyjnie,czasami dodaję kukurydzę,a i to nie zawsze.Za to różne sałaty robię na kolorowo,no i do śledzi daje różne takie warzywka;-)smakują mega smacznie:-D Dobrej i spokojnej nocy;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiola:)z kurami chodzisz spać jak Ferdzi:D słodko śpij kolorowo śnij🌻 Daa:) wiem, że nie pijesz:) ale wirtualnie Ci nie zaszkodzi;)a z muzyczką łatwiej przełknąć. U mnie prawdziwa noc listopadowa, zimno, wieje, pada brrrr... tylko do ciepłego wyrka wskakiwać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zdechł temat fanki wróciły do saama:-D:-D:-Dzostawiły fanke violke:-D:-D:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
taaaaa...a twój temat kwitnie trolu to siedz na swoim:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doberek Gość 7:39 fanki Violki jeszcze nigdy nikt nie zostawił;-)jeśli wiesz o czym mówię:-Di jeszcze jedno.Niech każdy sobie chodzi,gdzie chce.Nam nic do tego i Ciebie też nie powinno to obchodzić;-) Caal;-)tak szybko nie chodzę w kimono:-D:-D:-Dczytałam prokuratora a wiesz jak to jest,gdy wieczorem czytasz książkę:-Doko szybciej poleci i mogłabym nie zdążyć Wam machnąć na dobranoc;-)w sumie to też ją możesz poczytać,bo dla Daa chyba za pikantna jest:-P http://img1.obrazkionline.pl/ob/wtorek/wtorek_006.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doberek:D to ja dziś przywitam sympatyczną piosenką;) https://www.youtube.com/watch?v=_EdZbopNeS8 Oj Wiola, może kiedyś poczytam... na emeryturze:D bo teraz brakuje czasu a ja jak przysiądę do książki to odpływam i lubię całą zaliczyć:D Znowu muszę jechać do apteki bo coś jeszcze potrzebne pacjentowi. do później

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Caal;-)jakoś''pacjent''źle mi się kojarzy:-D:-D:-D Ja właśnie wróciłam z miasta,kurcze zmokłam i zmarzłam troszkę za lekko się ubrałam pada i pada😭idę robić kawkę i biorę się za obiad,obiecałam młodemu ruskie😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też właśnie wróciłam z miasta. Musiałam wracać bo zapomniałam parasolki z półki aptecznej😭 ale na szczęście czekała na mnie przechowana przez panie farmaceutki:) Wiola:) już niedługo M będzie oficjalnie pacjentem niestety. A ja mam zakaz robienia obiadu bo M nie chce się napychać. Zauważył, że mu wtedy gorzej...tak to jest jak umiaru brak :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze Caal,Ty to masz super faceta,no złoty chłop z Niego jak zabrania Ci gotować:-D:-D:-D Testowałyście kiedyś może na sobie krem ze śluzu ślimaka?:-DDziś mi przyszedł zamawiałam sobie,nie powiem zapach ma super,zobaczymy jakie będzie miał skutki uboczne:-P Lecę poodbijać piłeczkę,może mój nadgarstek się nie odezwie:-)póki co miłego podwieczorku?;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fabian74
Witam:-)czy mógłbym raz od czasu u was popisać?Tak w wolnej chwili?Na kremach się nie znam:-Dale o piłce moge pogadać:-) Violka:-)w jaka piłke grasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jasne Fabian:), że możesz popisać w wolnej chwili. Z tego co mi wiadomo to Wiola odbija piłeczkę tenisową. A Ty jaką piłeczkę odbijasz? Wiola:) ja ten krem widziałam w sklepie i mogłam kupić ale jakoś mnie obrzydza jak pomyślę:-o kurcze, ślimory mnie obrzydzają:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fabian74
Dzieki Caal;-)z czasem u mnie kiepsko,ale w wolnej chwili chętnie u was przyklapnę;-)tak myślałem,bo wspomniała o nadgarstku,ale w ręczną jak grałem to też nadgarstki siadały:-)teraz nie gram,raczej już tylko oglądam różne zmagania.Ale bardzo lubię,gdy babki są aktywne sportowo:-P;-) Caal:-D:-Dprzecież ślimaki to najczystsze zwierzątka:-)I Francuzi tak się nimi zajadają:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fabian:) gdybyś widział to co ja widziałam to byś inaczej mówił. Chodzi mi o ślimaki. Widziałam jak wcinały psią kupę:-o:D No ale myślę, że kremy robią z takich hodowlanych ślimaków karmionych zielonką:D mimo wszystko...:P Ja nawet nie oglądam zmagań. Chyba, że są mistrzowstwa w piłce nożnej i gra Polska a ja mam wolny dzień od pracy. Ale od czasu do czasu uprawiam...aerobik:D dla lepszego samopoczucia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fabian74
Myslę,że Violka zastanowi się nim wklepie krem w twarzyczkę:-D Caal aerobik też fajnie wpływa na figurę;-)i te tyłeczki uniesione ku górze:-P;-)Nie doczekam się dziś na Violkę,muszę pędzić do pracy,mam daleki kurs:-(może następnym razem mi się uda;-)udanego i spokojnego wieczoru;-) https://www.youtube.com/watch?v=WBA3HJbBwmY tak mi się z nią skojarzyło:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fabian:) szerokiej drogi fajna wersja piosenki:)a to Wiola będzie miała muzyczną niespodziankę ;):)super:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej,hej wieczorkiem;-) Nie wiem co powiedzieć,jestem zmieszana:-0:-Dtej wersji jeszcze nie słuchałam i jeśli to dla mnie to dziękuję:-) Caal ale serio widziałaś winniczki na tym czymś?:-0mimo wszystko wyprubóję,do odważnych Świat należy,szkoda wydanej kasy:-Pjeny jaka ja jestem głodna,idę się wykąpać i muszę coś przetrącić;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiola:) spoko, przecież to tylko o śluz chodzi. Podobno te kremy robią furore w kosmetyce. Też bym wzięła ale musiała bym nie wiedzieć, że to ze ślimaka:D Ja już wyplumkana, zaraz daję nura w pościel bo o 5 pobudka😭. A i muszę jakieś ziółka łyknąć :D bo moge mieć problem z zaśnięciem po ataku na mnie na filtrowni:( Spokojnej nocy Wiola:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tymi ziółkami to serio Caal?😘jeśli mówisz o tym ataku tam,no wiesz gdzie:-Dto daj sobie z tym spokój:-Dniech się wykazują,a nóż widelec wyjdzie im to na dobre:-D:-D:-D Pewnie już smacznie sobie śpisz,to dobrej i spokojnej nocy Ci życzę;-) Teraz się zastanawiam jak Ty tam w ogóle się odnalazłaś:-D:-D:-Dpoziom na jakim toczy się rozmowa daje do myslenia:-D:-D:-Dbiedny Saam:-D Jescze raz dobrej nocy,też idę w poduchy;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrek Brzydko się wczoraj zachowałam,nie witając się z Fabianem:-0już to naprawiam,ale to przez zaskoczenie:-P:-)Witaj na skromnym jak widzisz topiku;-)szerokiej,gdziekolwiek sobie tam pedałujesz:-D Caal;-)pewnie pociskasz już ostro w pracy,więc luziku Ci dzisiaj życzę,ale tak sobie teraz myślę,czy oby nie należy Ci się urlop opiekuńczy?:-D:-D:-DPochwalę się troszeczkę,a co:-PMam już swoje dojrzałe mandaryneczki........:-P:-D:-D Mimo nie pogody życzę słonecznego dzionka;-) https://www.youtube.com/watch?v=nVvpsC2rKqk Utworek stary,ale fanie mi się głupawkę przy nim ćwiczy:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fabian74
Cześć :-) Przypedałowałem:-Dna parking,szybka kawa i dalej w drogę:-) Dzięki dziewczyny;-)szerokość na pewno się przyda bo warunki nie są najlepsze.Violka uszczypniesz jedną mandarynkę dla mnie?To tak w ramach za tą piosenkę:-PFajna,prawda? Caal ćwiczyłaś przed wyjściem do pracy aerobik?Przyjemnej pracy dla ciebie;-) Do następnego razu:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Fabian Ja wiedziałam,że nie ma nic za darmo,ale tego się nie spodziewałam:-D:-D:-DNic z tego:-DNie urwę z mojego drzewka ani jednej mandarynki,niech sobie zlecą same,a nie dam:-PMają cieszyć moje oko:-DAle tymi mogę Cię poczęstować,nawet jedną Ci obrałam na wypadek,gdybyś miał zajęte ręce:-DProszę;-) https://secret-soap.com/c/162-listing/mandarynka.jpg Co do piosenki,to nie są to moje ulubione nutki,ale tą fajnie się słucha;-)Też zrobiłam sobie przerwę na kawę,robię porządki z doniczkami na ogródku,bo same badyle z nich wystają,nawet chryzantemki już zmarzły:-)Jeszcze troszkę i ozdobię już Świątecznie ogródek:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ktora z was udaje tego fabiana? Golym okiem widac ten sam styl pisma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moze nie calymi dniami ale żeby temat rozkrecic ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ha haa maja faceta na topiku i juz sie ciesza, to nic ze podrabiany :P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
uwazaj bo ci sie japa rozerwie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewnie, że ten facet to podróbka :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fabian to Violka tak samo nie robi spacji po przecinku. Zagadka rozwiazana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×