Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Caal

F_F

Polecane posty

Baw się dobrze Wiola:) pewnie na Twoim miejscu też bym nie usiedziała w domu;) Uważaj z tym ciastem bo trzeba będzie wypedałkować więcej:D ... Ale chyba nie wyjechałaś Wiola na kilka dni, co? Lecę już spać, jakaś padnięta się zrobiłam po kąpieli. Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Viollkka
Hej Właśnie przyszłam się pożegnać Caal ;-)robię wrotki z domku.Nie wiem kiedy wrócę,przed Świętami na pewno:-DTrzymaj się cieplutko i dbaj o siebie😘😘😘 [cześć[

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pozdrawiam,ściskam,całuję Caal;-)😘😘😘 Już za parę dni....... Za dni parę.......:-D:-D:-D Trzym się ciepło;-) Violka:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej,hej Caal Dawaj mi tutaj szybko buziola,bo nie powiem;-)stęskniłam się za Tobą😘 Dziękuję Ci serdecznie za podusię,troszkę mi głupio,bo nie zostawiłam Tobie nic,a nic😭Do nas Mikoś przychodzi 24 grudnia,to na pewno o Tobie pomyśli:-D Odpoczęłaś ode mnie?To dobrze,bo wróciłam:-Pskróciłam pobyt,bo tęsknota już wzięła górę,wyjechaliśmy późno w nocy.Strasznie się z tego cieszę,bo już nie mogłam z nudów wysiedzieć:-) Miłego dzionka życzę;-)idę jeszcze zobaczyć do Saama:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiola👄witaj!nareszcie;)tu się nudzić nie będziesz tzn mam całą kafe na myśli:D Jak to? a ja myślałam, że to Ty podesłałaś tego Mikołaja z workiem w linku powyżej;) Dziś mam lekcję jazdy. Muszę zobaczyć gdzie w ogóle ten szpital do którego będę wiozła M w środę. Wiem, że na drugim końcu mojego City😭 Ech ...kiedy ja w końcu będę śmigać po całym mieście bez lęku? strasznie szerokie te skrzyżowania i ulice:D:D:D mam stracha że wjadę gdzieś pod prąd:D miłego dzionka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przespałam pół niedzieli:-(Przykro mi Caal,ale Ten Mikoś nie był ode mnie:-)Myślałam też,że jazdy próbne już za Tobą:-Dchyba dobrze,że szeroko,co?:-D:-D:-DWracając do tematu M,pewnie mały stresik jest,nie?Oby się nie rozmyślił i nie doznał cudownego ozdrowienia przed odstawką na oddział;-)Będę Wam kibicować,żeby wszystko poszło gładko i skutecznie;-)Psinę mocno wyściskałam;-)będzie zadowolona jak wyjdzie na spacer,bo pada u mnie śnieg,a ona lubi hasać po śniegu:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to się chociaż wyspałaś:D Ech, a ja urwanie głowy mam teraz😭 Niezniszczalny i nieustraszony M płacze:( :( wmawia sobie, że to chwilowa niedyspozycja ale widzę, że nie wierzy w to. Właśnie go ostrzygłam. No trochę to stresik jest!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Normalne Caal,ja też bym miała stracha.Ale zrobiłaś M ładną fryzurkę,czy leciałaś maszynką na jedną długość?Schody mogłaś porobić,co by pielęgniarki Go nie podrywały;-):-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odpocząć tu chwilę można od tego jazgotu na filtrowni. Dobrej nocy;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Obciągary :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Caal jutro masz trudny dzień:-( Powodzenia. Bądź dobrej myśli. Pozdrawiam i trzymam kciuki. Nieznajoma...życzliwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ta która pisze Call;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nieznajoma życzliwa dziękuję za miłe słowa otuchy:) Właśnie wróciłam z pracy i zaraz lecę spać bo rano pobudka i wyjazd do szpitala.Nie wiem czy to Ty mi radziłaś i zamiast szlafroka kupiłam M bluzę z kapturem i się ucieszył:) nie wiem co dziwnego jest w szlafroku, że niektórzy faceci go nie chcą. W domu paraduje w slipkach lub w spodniach dresowych ale przecież szpital to nie dom. Dobrze, że piżamę zaakceptował:D No nic, dziękuję raz jeszcze i dobrej nocy życzę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Nieznajoma : D : D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×