Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gośćgoscgosc

Spacery z niemowlakiem

Polecane posty

Gość gośćgoscgosc

Jak dlugo trwaja Wasze spacery z niemowlakiem? Wychodzicie codziennie w kazda pogode? Moje dziecko ma 3 miesiace.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wychodze. Nie chce mi sie. Za zimno jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ile ma Twoje dziecko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak córka była mała wychodziła w każdą pogodę. Dziecko trzeba zahartowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wlasnie i mnie to ciekawi:-) rodze w styczniu i sama codziennie wychodze chocby na krotki spacer niezaleznie od pogody i jestem ciekawa jak to bedzie z dzieciaczkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szukasz Szkoły ? Dołącz do nas ! Rekrutacja trwa Zapraszamy serdecznie do NOVA Centrum Edukacyjne w Tarnowie . Nasza szkoła może pochwalić się szeroką ofertą kierunków, jak również kursów krótkich. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą oraz do zapisów za pomocą stron internetowej: http://www.nova.edu.pl/ bądź bezpośrednio w sekretariacie na ul. Krakowska 17/14 W razie pytań prosimy o kontakt z sekretariatem szkoły pod numerem 143000350 lub mailowo na adres tarnow@nova.edu.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja moja urodziłam w październiku tamtego roku. Na początku na balkon wystawiałam na chwilę a ponokolob2 tyg już wychodziliśmy na godz dziennie. Prawie przy każdej pogodzie. Jak było zimno i mroźno też chodziliśmy. Hartuj dzieciaka. Poprostu ciepło ubierz. Jedną warstwę więcej niż ty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój niemowlak nie umie chodzić. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rodzice, nie chodzcie na spacery w poblizu ulic. Spaliny samochodowe wyrzadzaja ogromne szkody na zdrowiu, lacznie z poetncjalnym Alzheimerem w przyszlosci. Poczytajcie o tym, nie musicie mi wierzyc na slowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kurde a ja na mojej zabitej dechami wsi mam tylko jeden chodnik wzdloz glownej trasy no super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A nie mozesz przechadzac sie gdzies w miare utwardzonymi polnymi drogami? Albo moze masz dom z dala od ulicy i dzidziusia po prostu na podworko, do ogrodka, na balkon? Naprawde spaliny bardzo szkodza. Nie jestem lekarzem, ale sie doinformowalam i wiem, co pisze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na wstepie zaznacze, ze nie mam dzieci. Ale bardzo chcialabym Wam pomoc. Jesli nie macie w poblizu zdrowych miejsc na spacery, mam taka rade. Wiem, ze z maluszkiem duzo zachodu. Jednak warto sie poswiecic i podjechac do lasu, parku albo innego miejsca, byle bezpiecznego. Czlowiek potrzebuje swiezego powietrza i slonca (witamina D - czytajcie tez o tym!). W ostatecznosci nie wychodzic z domu, ale palic swieczki. Plomien spala drobnoustroje, kurz, "sprzata powietrze". Tylko w zadnym razie nie moga to byc swiece zapachowe ani znicze, sa trujace! Najlepiej naturalne, z wosku pszczelego. Zdrowia wszystkim!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć Tarnów  Rekrutacja zimowa w szkole NOVA CE ruszyła! Nie masz legitymacji ? U nas uzyskasz status ucznia! Przyjdź i zapisz się na swój wymarzony kierunek. Czekamy na Ciebie na ul. Krakowskiej 17/14 lub pod numerem telefonu 796400893! Zapraszamy!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja rodzilam w maju i wychodzilam na naprawe dlugie spacery. Zima to jednak inaczej i chyba bym wychodzila na krotsze ale np 2 czy 3 razy dziennie. ewentualnie mozesz ubrac malenstwo i otworzyc okno zawsze to lyk swiezego powietrza i lepszy sen :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć Tarnów  Rekrutacja zimowa w szkole NOVA CE ruszyła! Nie masz legitymacji ? U nas uzyskasz status ucznia! Bogata oferta edukacyjna szkół policealnych, kursów zawodowych, jak również LO i Gimnazjum. Przyjdź i zapisz się na swój wymarzony kierunek!! Czekamy na Ciebie na ul. Krakowskiej 17/14 lub pod numerem telefonu 796400893! Zapraszamy!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowany)

Staram się dbać o to, żeby moje dziecko miało odrobinę ruchu dla lepszego zdrowia. Co sądzicie o suplementację, żeby dostarczyć wszystkie ważne witaminy? Przyznam, że mam niejadka 🙂 Czy waszym zdaniem stronato zaufane źródło informacji w tym temacie? Jeżeli tak to proszę o info. Pozdrawiam

Edytowano przez Karul2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowany)

Staram się dbać o to, żeby moje dziecko miało odrobinę ruchu dla lepszego zdrowia. Co sądzicie o suplementację, żeby dostarczy

Edytowano przez Karul2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowany)

Staram się dbać o to, żeby moje dziecko miało odrobinę ruchu dla lepszego zdrowia. Co sądzicie o suplementację, żeby d

Edytowano przez Karul2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowany)

Staram się dbać o to, żeby moje dziecko miało odrobinę ruchu dla lepszego zdrowia. Co sądzicie o suplementację, żeby dostarczyć wszystkie ważne witaminy? Przyznam, że mam niejadka 🙂 Czy waszym zdaniem strona 

Edytowano przez Karul2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×