Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Szczesliwamezatka

Beta HCG 3.37 czy moze to byc wczesna ciąża?

Polecane posty

Cześć Dziewczyny :) mam pytanie wczoraj wykonalam beta HCG i wynik wyszedl 3.37 mlU/nl wedlug skali wiecej niż 5.0mlU/nl to ciążą. Na badanie udalam sie 10 dni po owulacji ( zapalenie pecherza i lekarka wyslala mnie na badanie moczu i krwi ) wiec nie mogłam sie oprzeć i zrobilam odrazu bete. Moje pytanie czy wynik moze oznaczac bardzo wczesna ciąże? Łudze sie ze moze po zagnieżdźeniu zarodka nie minelo jeszcze odpowiednio duzo czasu i jest szansa ? Bo skąd taki wynik 3.37 czytalam ze wiekszosc ma 0.01 lub ciut wyższy . Czy któraś z was miala podobna sytacje? Okres powinnam dostać za 4-5 dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja miałam 4 dni przed okresem 39 i to była wczesna ciąża

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wynik negatywny, ale dla spokoju bym powtórzyła zwłaszcza przed braniem leków na ZUM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I po co tak lecialas? Dalej nie wiesz czy jest ciaza czy nie. Szanse nadal 50/50 wiec nie doszukuj sie na sile i czekaj!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość- nie lecialam specialnie tylko tak jak napisalam i tak oddawalam krew do badania wiec przy okazji zrobilam. Czytalam ze u niektorych juz w tym terminie badanie wykrywalo ciaze wiec dlatego tez zrobilam , chcialam potwierdzic ( lub niestety wykluczyc ) zeby lekarz mogl mi przepisac leki na pecherz bo puki co biore urosept bo nie chce zaszkodzic dzidzi jeśli by wynik był pozytywny .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak się dowiesz w końcu czy jesteś w ciazy czy nie to przelecz sie porządnie na ten pęcherz. Ja karmie piersia wiec lekow za duzo nie mogę brać. Bralam urosept, oczywiście nic nie pomógł. Załatwiłam sie tak ze zaczęły mnie boleć nerki. Bakteria w posiewie 10 do 6. Dostalam antybiotyk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×