Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Rolnik Szuka Żony 4 Topik który się nie zacina

Polecane posty

Gość gość
Małgosia to fajna babeczka. Na obcasach i w adidasach fajnie wygląda. To już nowa generacja rolników. Szczęścia życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gosi stylizacje mnie zachwycają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Piotrek intelektualistą nie jest, ale u niego było tak najspokojniej i najkonkretniej. Te co były dla lansu - zostały wyproszone, ta gdzie nie było chemii (a szkoda) - też się dogadali że nic z tego, ostał się z tą którą pokochał i wszystko między nimi wygląda na stabilne. W innych gospodarstwach same przepychanki albo kwasy. Szacun dla niego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja Gośki na początku nie lubiłąm wydawała się troche chłodna i zimna ale przy tym chłopaku stała się jakaś taka czulsza cieplejsza jednym słowem on dobrze na nią działa i powodzenia im wizualnie rzeczywiscie bardzo do siebie pasują bardzo ładna para i ten Paweł sprawia wrażenie naprawdę super chłopaka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wy to tak ot tak dla zasady wszystkich i wszystko krytykujecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aborcja w Norwegii jest legalna i darmowa, także nie słuchajcie przychlasta tutaj się wypowiadającego jako specjalistka. Ale próbuj dalej wymyślać te obrzydliwe historie o Jagodzie. Proponuję najpierw sprawdzić dokładnie wszystkie informacje zanim oczernisz kogokolwiek na forum, ty chora karykaturo clowna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie tam wygląd Gośki wa/li , to że jest szpetna jak woda po ogórkach to nie jej wina, takie geny, z wiekiem będzie tylko gorzej. Ale pokazała się z bardzo złej strony jeśli chodzi o charakter. Upatrzyła sobie tego ze Szwecji, a resztę chłopaków traktowała arogancko, chamsko i złośliwie od samego początku. To zła kobieta jest. Ciekawe, że nie mogła chłopa znaleźć tam gdzie ją znają tylko musiała lecieć do tv? Widocznie dobrze się poznali na niej w okolicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rolniczce sie udało a wiadomo jak komuś wychodzi to większe hejty i pożywka bez sensu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Paweł i Małgosia Mega super para sztucznosci nie widzę, widze zakochanego chłopaka i kobietę która po mau jednak otwierała sie przed nim A kazdy niech popatrzy na swoj nos ,zęby bo ludzie wszystko widza u innych tylko nie u siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dawid może trochę był z przypadku, ale potem widać było, że coraz bardziej go Gośka zaczyna interesować. A jak mu podziękowała, to miał taki wnerw na twarzy, że hej..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gosia zdecydowana wiedząca czego chce szukała chłopa, który będzie miał sam pasję. Najmłodszy a najbardziej zdecydowany i konkretny. On jest przykładem, że jeśli się czegoś na prawdę chce to można.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ponoć im większe podobieństwo tym lepsze małżeństwo... Młodego brałabym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
myślę że ok że Gośka się zakochała, fajnie ale po co tak źle potraktowała pozostałych chlopaków.Zresztą podobna była Monika z poprzedniej edycji,potraktowała wszystkich trzech chłopaków jak ścierwa,odpady bo miała już faceta którego poznała po ukazaniu się wizytówki w tv

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
22:54 to ty odpadzie tyle już tu postów z obelgami wkleiłaś, ze sama musisz już w gównie swoim pływać i pocierać swoim obleśnym dupskiem, srasz z takim ciśnieniem, że gówno nie wie czy ma gębą czy dupą się wydostawać. Ale ta ciśnie dalej, nie popuści dalej pisze topiąc się w swojej srace. A z rady, żeby iść powiesić się na drzewie nie skorzystam. Ze swoją zgnilizną wewnętrzną, zepsuciem do szpiku kości i gigantycznymi ubytkami intelektualnymi czeka cie dokładnie to o czym mówisz. Ps wybierz odpowiednią gałąź, żeby się nie złamała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wybrali się to ICH decyzja po co ta krytyka czy ONI z WAMI będa mieszkać? Może ON lubi takie zołzy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pawcio w niej taki zakochany ze az czasem.brakuje mu tchu i to.jest takie fajne. Nie zazdroszczę nie krytykuję, odbieram ich z wielkim uśmiechem na twarzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie ten starszy Paweł przypadł do gustu, ale ja to taka jestem, że nie cierpię gadania po próżnicy i wolę małomównych. Za to ten młodszy dla mnie recytował jak ci aktorzy z seriali paradokumentalnych, w ogóle w tym przekonania nie było, i miałam wrażenie, że mowi Gosce tylko to co chce usłyszeć + w bardziej poetyckim stylu, żeby złapała haczyk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli ktoś uważa, że Gośka jest ładna to się chyba w PGRze wychował! Tam większość takich "ładnych" było! Współczuję Wam qrfa bardzo! Gustu i wyglądu tych co Was otaczają! Określenie jej gęby końską to komplement. Teraz jeszcze sodówa jej walnęła na łeb i dopiero robi z siebie kretynkę. Z tego jej dziobaka też. Przebierańcy wyglądają jak arlekiny je/ban/ ne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A w ogóle to wydaje mi się, że pozostali faceci nie walczyli o Gosię z jednego prostego powodu. Skoro widz przed tv mógł odczuć, że ona już widzi młodego jako "mój ci on" i inni nie mają szans, to te chłopaki odczuwały to tym mocniej. Jakby trafili na mniej zawziętą dziewczynę, to by się o nią starali. A tak to byle dotrwać do końca programu, bo już na tamtą chwilę było widać kogo ona wybierze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
23:22 też jej nie lubię ale może pisz nieco łagodniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dawid może trochę był z przypadku, ale potem widać było, że coraz bardziej go Gośka zaczyna interesować. A jak mu podziękowała, to miał taki wnerw na twarzy, że hej.. x on chyba myślał, że samo to, że tam jest, jest już dla Gosi wystarczającym dowodem na to, że mu zależy. Może jakieś żarty i wygłupy są jego formą podrywu, ale nie dla wszystkich kobiet jest to takie oczywiste, stąd może ona pomyślała, że on chciał się promować. On nie umie okazać kobiecie w należyty sposob swojego zainteresowania, nawet nie zdaje sobie z tego sprawy, stąd ta złość po wyborze, no jak to tak, przecież ja tak się starałem:D Szkoda tylko, że tylko on tak to odebrał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Serio dla Was Gośka taka wredota ? Ja mam odwrotnie coś czuję że ten Pawełek to niezłe ziółko, a w TV tylko ładnie zagrał grzecznego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli ktoś uważa, że Gośka jest ładna to się chyba w PGRze wychował! x czytam to forum od dawna, ale mało widziałam kometarzy, że ona jest ładna. Ludzie piszą, że ją lubią, że jest z******ta, ma figurę, ale akurat co do wyglądu to o ile nie mieszają jej z błotem nazywając koniem itd to wszyscy mówili, że nie jest klasyczną pięknością, ale ma seksapil, a to nie to samo co twierdzenie, że ma ładną twarz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
23:16- a może sama bys jakieś epitety wymyśliła bo cały czas powtarzasz po mnie, ja cie nazalam downem to sie posrałaś z emocji i tez nazwałas mnie downem, ja kazalam ci sie powiesić to piszesz żebym się powiesiła przeżywaj całą noc niedołęgo upośledzona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Małgosia elegancka kobieta z klasą nie"wywala cycków" żeby pokazać swoją kobiecość. Paweł również bardzo elegancki szarmancki mężczyzna. Pięknie razem wyglądają, pasują do siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś No i dobrze w końcu napisane Ale pamiętajcie o jednym w wizytówce Gosia mówi ze marzy jej sie wysoki brunet, młody od poczatku jej sie spodobał wizualnie-ale nie była pewna jaki jest Ale wierzę ze zapraszajac ich do domu kazdy miał równe szanse, tym bardziej że rodzina była za Pawłem w okularach, ona wybrałą sercem bo tak czuła mówiła, no i on sie starał najbardziej. Dawid to fajny koleś ale właśnie koleś. jak sie zakocha to bedzie sie staral na 100% Gosia nie mu pisana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobrze im w łożku to widac było w ostatnich odcinkach ,że juz seks mieli tylko w głowie, a jak im minie to się okaże czy są dla siebie czy nie. Nikt ich do małzeństwa nie zmusza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zbyszek bedzie ze swoją panią na Andrzejakch jutro u nas w Gminie jako gość specjalny, Zrobię zdjecia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tam w Gośce widzę kocicę w łóżku miauuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×