Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

dlaczego jesteście same ?

Polecane posty

Gość gość
Za 4 godziny wyjazd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maryyyś
A czemu nie mogłeś pić? Wyjazd? Obowiązki? Od rana?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maryyyś
Uuu biedaku, dalko? Najbardziej nie lubię W-wa - Rzeszów. Masakra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trochę dalej i droga raczej dobra. Wracam z Wiednia do Warszawy. A w Rzeszowie to nie byłem już kilka lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maryyyś
Błysk. To nie do końca trafne określenie (to wino moje :)) spojrzenie generalnie. Mam przyjaciela (dorosły, 42 juz) samoocenę przez była żonę ma skopana i gdzies w okolicy kostek. A fajny! Świetny facet i ojciec. A jego atutem jest spojrzenie. Błękitne oczy, takie myślącego i chmurne, jak burza. Nie na mnie patrzył, w okno. Ale można się zakochać; ))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wydaje Ci się że myślisz trochę jak nastolatka? Czy to nie powinno być tak że poznajesz kogoś kto ma cechy jakie szanujesz, że ma podobne spojrzenie na świat, podobne plany, podobny temperament w sexie i dopiero gdzieś wtedy rodzi się miłość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maryyyś
No i które to wyrazy??? A wiesz, nieznajomy, że nieszczegolnie się autem pochwalilam (to dla tego gościa lekko trolujacego bylo ..... i zamilkł, zauwaz). No i skąd wiesz, że dla mnie dobre auto to np. nie 10-letni fiat panda, bo akurat na taki sama zarobiłam; )) A ze bardziej interesuje mnie mój niż kogoś innego samochód. ... Oceniasz po tym, co pisze. Masz pół komunikatu. Nie masz tego co niewerbalne. Nie znasz mnie. Poważnie, nie uważam się za najmadrzejsza, najładniejsza a super kobietę to już na pewno nie. Czemu takiego określenia użyłeś? Normalna, przecietna jestem. Chyba. Poważnie, które sformułowania Ciebie zabolaly? Pytam, bo z każdej znajomości można coś dobrego wyciągnąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maryyyś
Byc może. Do nastolatki mi daleko, zapewniam. Realnie, twardo stapam po zimi. Ale widzisz, człowiek to nie auto - auto kupie z 5 cechami auta, ktore akurat cenie. Człowieka tak nie zmierzysz i nie ma instrukcji wywiesonej. Każdy ma jakieś wady. A skąd wiesz, że kobieta, z którą się swietnie gada (albo nie wiem: uwielbia dom,ogród, gotowac, psa - jak ja) będzie miała właśnie podobny temperament w sekie? Oj, to trudne. Mi ten temperament zależy od zaufania, głębi relacji etc. Dorośli rozmawiają i gdzies po środku powinni się znaleźć. Na szaleństwo tez jest poprawka ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie chodzi że mnie zabolało, tylko są często powtarzane przez samotne kobiety. Chwalisz się inteligencja - w sumie ok, ale czy ona dała ci szczęście? W sumie wolałbym głoszą ale szczęśliwa. Masz dobra pracę? Ja też. Kobietom dobra praca mężczyzny imponuje, mężczyźni natomiast nie zwracają uwagi na pracę kobiety. Mogłabyś równie dobrze napisać że nasz kiepska pracę i nic by to nie zmieniło. Pasje, hmmmmm.....najczesciej okazuje się że to podróże z biurem podróży 2-3 razy w roku lub jakiś sport. I żeby nie było, to nic złego, ale żeby od razu nazywać to pasja? Pasja to coś dla czego jesteś gotowy stracić cały majątek i połowę rodziny. Ze umiesz poslugiwac sie wiertarka, mało kobiece. Ja pewnie umiałbym haftowac ale raczej się tym nie chwalę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No bez przesady, temperament w sexie poznaje dosyć szybko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maryyyś
Ja we Wiedniu byłam lata temu. Ze 3. Tylko lotnisko, wracając z delegacji w RA. Ale miło wspominam. Śpij dobrze, jedz ostrożnie. Tak, droga ok, chyba, że w Polsce kochanej cos się posra. Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maryyyś
Skąd jesteś takim znawca samotnych kobiet?? Cie, proszę nie cytuj mi wypowiedzi raczej dla trolli przeznaczonej. IQ to jedno, wiedza to drugie. Są spece w swoim fachu i takich cenie. Zawsze. Nie upraszczaj. I co z tego, że mało kobiece? Ta wkretarka. To nie ma nic do rzeczy, troche jestem sama, jak coś pierdolowatego trzeba naprawić to nie wydzwaniam po kolegach i specach. Poprzedni facet tez nie byl "manualny" i ok. Ale świetne schabowe robił; )) Nie każdy umie i nie każdy lubi. Właśnie takie różnice między nami. Prace to mam akurat ciężka jak diabli, choć napisałam, że mi wychodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maryyyś
A, pasje... moja to jest grzebanie w ziemi w ogrodzie. Ale lubie tez książki i gotowanie. Nie nazwałabym tego pasja, co się poświęca pół rodziny i życie; )) Jak np. alpinizm. Ta.... biuro podróży... to ja nawet nie wiem gdzie mam. Nie mam na myśli fanatyzmu, a jedynie to, co czlowiek lubi i sprawia mu przyjemność. Czemu ja się tlumacze????? Nie chce, by mnie oceniać po 2000 znaków napisanych na forum etc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A nie pomyślałaś że może być w twoim otoczeniu ktoś kto usłyszał cię pierwszy raz jak wypowiadasz coś "dla trolli " i z miejsca wyrobił sobie o Tobie złe zdanie. Kiedyś czytałem taki poradnik dla kobiet przedwojenny i tam była taka rada żeby nawet kosza dawać z gracją bo może akurat obserwuje cię ktoś interesujący i wyrobi sobie zdanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maryyyś
Dobra. Haftowac tez umiem. Nauczyć Cię? To może i mało męskie, ale zostanie między nami :) Na rolkach się boje nauczyć jeździć. Umiesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Są kobiety które oceniają po tym że znaków interpunkcyjnych nie stawiasz :):):). Znam też takie które oceniają faceta po tym że zaproponował sex zbyt wcześnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rolki mam w szafie od dwóch lat ale nie umiem jeździć, chociaż ciągle sobie obiecuje że się nauczę. Podobno zbyt twardo stapam po ziemi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maryyyś
Spoko, przed tym "dla troli""albo dla frusratow raczej ( to oni wyświechtanych frazesow używają, zauważyłeś? )tez coś napisałam. I ani o autach, wiertarkac, ani IQ tam nic nie ma. Zresztą zdanie możesz sobie wyrobić jakie chcesz, przecież nie będę Cie przekonywać, ze jestem ok (normalnie tak). I to na forum. Juz sue nauczylam, ze pierwsze wrazenie bywa mylne. W pracy i w relacjach f2f tego problemu nie mam. I czy ja komuś kosza daje???? (wierz mi, daje z gracją - z czystego szacunku do ludzi; no tak mnie źle rodzice wychowali - stąd mam masę wartościowych kolegów :)) A moje rolki ze 3 lata w szafie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maryyyś
Inetrpunkcyjnych??? Weź. .. ja z telefonu pisze i trochę na promilach ;)) Pewnie też kosmato nieco ;)) A kiedy to jest sex zbyt wcześnie? To się proponuje? ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maryyyś
O, w błędzie jesteś. Po ortografii!!!! Od kolezanek, co sie bawia w portale randkowe wiem ;)) Ale tu u Ciebie uchybień nie widzę; )))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja - z wlasnego wyboru :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestesmy same bo tak chcemy ! :);):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wybaczcie, że Wam się wtrącam w taniec godowy, ale co to za przedwojenny poradnik? Chętnie poczytam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam 23 lata, jestem po poważnym związku i chciałabym znaleźć osobę z którą nie dzieliłby mnie aż taki dystans. Jednak nie jest to chyba możliwe bo mężczyzn, którzy traktują tradycje jak wartość teoretyczną, są feministami oraz wspierają w sukcesach ze świecą szukać w tym kraju... Próbowałam w USA, czas na coś bliżej... hmm... może Kanada? Takiego Polaka nie znajdę, trzeba szykować się na kraje zachodnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś - to sie szykuj na kraje zachodnie🖐️ co nam do tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
11:06 znajdzie się na pewno ;) Ja mam cechy o których mowa tyle, że znajomość internetowa nie dla mnie więc szans zbytnio na poznanie się nie ma :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kobieta wolna po 30 wczoraj gość dziś gość dziś bo nie ma wolnych w moim wieku, jestem po 30 x Jestem wolny w twoim wieku. Wlasnie spadlem ci z nieba usmiech.gif x musialbys jeszcze byc bez kompromitujacej przeszlosci, bez zobowiazan, mily, szanujacy kobiety, kulturalny, dojrzaly emocjonalnienie i nie erotoman - lapiesz sie ? X Sądze że sie lapie. Kartoteka czysta. Zero zobowiazań. Całkowicie wolny. A erotoman ?, nie wiem co masz na myśli?. Chyba nie powiesz że nie jest miło od czasu do czasu pokochać się, poprzytulać itp. I co ty na to ? .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maryyyś
Taniec godowy??? Punktowanie raczej. Przykro mi, tresci wspomnianego dzieła nie znam. Może gość z wczoraj poda namiary. Gość z Wiednia dotarł już bezpiecznie do W-wy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
la la la la la

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Maryś, jakaś taka, hm, infantylna jesteś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×