Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość didka

MOTOROLA E365-OPROGRAMOWANIE

Polecane posty

Gość bobas
Ma ktoś oprogramowanie do kabla Motoroli e365 ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joni
Gizmno zamknnij dupe jebańcu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niuniek18
witam mam maly problem z motorolka telefon byl w erze i zostal zdjety simlock. Teraz jest w plusie. Problem polega na tym ze niemoge zasilic konta, niedostaje sms-a zwrotnego tzn. dostaje ale takich literek to wrzyciu niewidzialem na innym telefonie wszystko ok. Pomożcie !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blokers15
Czesc a ja mam male pytanko co nalezy zrobic gdy telefon sie nie chce wlaczyc wydaje mi sie ze padl soft idzie to naparawic> z Góry dziekuje i POZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zioomek8
ja mam takie pytanko czy ta motorolka ma mp3??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agagabim
Hejka !!! MAm problem z usuwaniem zdjęc . Zdjęcia ktore zapiusałam teraz chce usunąc bo juz ich nie chce moiec w telefonie jak to zrobic , próbowałam na wszelkie spospby ale nic to nie daj . Jak byłby ktos tak miły i wyjasnił mi to byłabym dozgonnie wdzieczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agagabim
Hejka !!! MAm problem z usuwaniem zdjęc . Zdjęcia ktore zapiusałam teraz chce usunąc bo juz ich nie chce moiec w telefonie jak to zrobic , próbowałam na wszelkie spospby ale nic to nie daj . Jak byłby ktos tak miły i wyjasnił mi to byłabym dozgonnie wdzieczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piesiu
Witam Info dla wszystkich osób walczących z tym przeklętym kabelkiem usb. Po 3 godzinach bezowocnej walki z wgrywaniem dzwonków na komórke zacząłem już wątpić w swoje komputerowe umiejętności :/ Czytałem co pisał Gizmo i inni mądrzy ludzie i wszystko to prawda z tym że nikt nie napisał że to cholerstwo nie działa pod windowsem 98 (mimo że na płycie którą dostałem z kabelkiem były drivery pod w98)! Choćbym na głowie stanął to nic nie mogłem na komórke wysłać (ściągnąć z niej mogłem wszystko), rzutem na taśme odpaliłem windowsa xp, następnie zrobiłem wszystko tak jak już tu było opisane (sterownik, zmiana com 3 na com 5, itd.) i wsio zaczęło hulać jak wściekłe :D. Ahi sterowniki w xp'ku mogą być w wersji od windowsa 2000, co prawda system troche marudzi że brak certyfikatu czy cuś, ale trza kontynuować instalke mimo to. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 3695429
hey wam :) mam do was pytanie ;/ od niedawna mam motke e365 ;/ dzieje sie z nia cos dziwnego ;/ nie wiem dlaczego ale zasilam normalnie konto a kasy na tym yebanym fonie za kazdym razem nie ma ... musze cos nacisnac czy jaki choooj ?? ;/ w ogole czemu nie mam ksiazki telefonicznej jak nie mam kasy na koncie;/ telefon jest do dupy !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×