Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość didka

MOTOROLA E365-OPROGRAMOWANIE

Polecane posty

Gość malin100
ej kurcze co mam zrobic mam do motki hanset menager ale chce powgrywac fajne dzwonki a tam wyskakuje ze do 50 kb rubowalem z rurznych stron wgrywac pluginy i zmieniac program na inne wersje ale nic co z tymi pluginami bo te dzwonki przerobione to do 11 s tylko jak do 50 kb meil malin100@.vp.pl gg 3462880

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kali 365
Mamm do sprzedania motorole e365 w idealnym stanie z wgranym najnowszym softem WINDOWS XP. Telefon ma na wyswietlaczu jeszcze nie sciagniętą folie zabezpieczającą. W zestawie jest pudełko wszystkie papiery ładowarka gratis dorzucam kabel serwisowy i pokrowiec silikonowy. Bateria w telefonie trzyma 2-3 dni. Więcej pytań pod numerem gg: 2242430

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adis
Gdzie ja moge znalesc jakis program do zarzadzania telefonem motorolka e365

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adis
Gdzie ja moge znalesc jakis program do zarzadzania telefonem motorolka e365

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rafik
siemka wszystkim. co do programu i wszystkich rzeczy zapraszam na stronke www.e365.xt.pl świetna stronka wszystko jest i do wszystkiego opisy!! a jak nie da rady z tamtąt sie sciagnac handset manegera to stronka www.gsm2pc.pl tam tez jest programik. a tel jest super ja juz mam drugiego po pierwszy mi pad po 2 latach ale i tak mocny telefonik. a najlepiej zmienic soft to wtedy odrazu szybko sie pisze eski jest zoom x5 w aparacie i duzooo innych bajerów. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yaros
Hej.Może ktoś mi pomóc.Na ekranie u góry po lewej stronie pojawiła się zielona koperta. Prawdopodobnie jest to wiadomość sieciowa. Nie wiem jak ją odczytać. Z góry dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kali 365
musisz wejsc w przeglądarke i przytrzymać 0 wyswietli Ci sie wtedy ta wiadomosc i ja usuniesz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kali 365
musisz wejsc w przeglądarke i przytrzymać 0 wyswietli Ci sie wtedy ta wiadomosc i ja usuniesz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dawid
witam chciałem sie dowiedziec coś na temat tego telefonu takze jak ktoś wie niech da znać!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dawid
witam chciałem sie dowiedziec coś na temat tego telefonu takze jak ktoś wie niech da znać!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wormsmaster
mam ten telefon od 3 miesięcy i kabel ale ni jak nie umiem go skonfigurować zainstalowałem sterowniki i hendseta ale program nie łączy się z telefonem co robićpiszcie na maila?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Manga89
Witam! mam pytanko. Jak probuje sciagnac dzwonek to przychodzi mi wiadomosc,ze za chwile otrzymam wiadomosc sieciowa i zeby sie z nia polaczyc, ale przychodzi mi tylko sms z napisem blad:( bylam w salonie zeby mi skonfigurowali telefon ale dalej to samo:( moze ktos wie oco chodzi? pozdrawiam Manga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milo
Witam mam problem z zainstalowaniem usb i sterownikow. Prosze o kontakt na e-maila mpruchniewicz@op.pl lub gg 2610313. Bede bardzo wdzieczny. GIZMO widze ze ty jestes tutaj najbardziej oczytany o tym telefonie wiec prosze odezwij sie !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lenusss
mam problem! ten telefon mam od 3 tygodni.Mial simlocka na ere ale go zdjelam i dzialal bez zarzutów.Ostatnio dokładnie wczoraj zrobilo sie cos takiego ze jak chce wejsc w wiadomosci to pisze "sprobuj później" i tak samo jest ze spisem tel. co mam zrobic?? ??????? pomóżcie!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adi_nopejn
Ludzie, prosze was, odpowiedzi na wszystkie wasze pytania są na www.e365.bo.pl lub www.e365.xt.pl Zapraszam serdecznie również na forum tych stron.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zdebias
pomocy mam ten telefon i mam kabel usb skad mam wziac program do sciagania rzeczy na ten telefon?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pietras
sluchajcie czytalem wasze komentarze i chcialbym byscie mi pomogli jak wgrac dzwonki True tone I gdzie moge scianac ten patch do tego programu Hadset Menager? prosze pomozcie mi Czekam.A gdyby ktos Mial jakies Ciekawe Dzwonki True Tone To Mam Prosbe Podeslijcie mi na e- maila : pietras2424@wp.pl. Bardzo Dziekuje Z Gory..Czekam Na odpowiedz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pietras
Widze Gizmo ze rzadzisz na tej Stronce Sluchaj Przeczytaj komenta mego poprzedniego i prosil bym Cie o Wszstko Czyli Dzwonki ptcha i owyajsnienie jak to wszsytko zrobic przoesz Cie Bardzo Czekam..Z Gory Bardzo Ci Dziekuje..Czekam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość m_ino
lenusss : co do tych wiadomosci prawdopodobnie nie masz kodu PIN i dlatego tak jest ze nie mozesz odczytac wiadomosci;p ustaw sobie PIN i powinno byc ok :) POZDRO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vakos14
Chce sobie zmienić softa w tej motce.I chciałbym was zapytać czy można wywalić jakoś podstawowe dzwonki,tapety itp.żeby mieć więcej pamięci???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaczor
witam. Mam ten telefon wszytsko jest ładnie. Problem jest w tym ze telofon czesto wiesza sie tak ze nie moge dostac sie ani do ksiązki telefonicznej ani pisac i odbierac sms-ow. Czy to jest kwestia wgrania nowego softa czy co??? Pomóżcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eloelo1553
Elo !!! Zainstalowałam program i sterowniki, mam kabel USB, a mimo to nie mogę wgrać zdjęć . Czy ktoś mógł by mi pomuc ? Bardzo proszę o pomoc. Mam wgrany program Hadnset Manager. Prosze pisać na e-mail: eloelo1553@wp.pl . Bardzo prosze o pomoc iz góry dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eloelo1553
Kaczor - A co to soft i na h u j go wgrywałeś ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MakLord
HEJKA MAM KABEL I ZAINSTALOWANE STEROWNIKI A TAGRZE Handset Manager I NIEWIEM CO DALEJ:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elber
Wie ktos moze co mam zrobic kupiBem kabel do USB razem z plytka i znalazl mi nowe urzadzenie ale nieumi pobrac z tej plytki tych sterownikow a jak instaluje jakies inne sterowniki do usb to niedziala Pomuzcie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eloelo1553
Elber - Z płytki nie da rady , musisz znaleźć w necie !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MakLord
eloelo1553 DZIĘKI:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×