Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość didka

MOTOROLA E365-OPROGRAMOWANIE

Polecane posty

Gość Stołek
Plizka wyslijcie mi tego patcha do tych dzwonkow bo nie moge znalezc na zadnej stronce i te podane cos mi niedziałaja (stronki) plizka xxpawel16xx@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stołek
Ej plizka wyslijcie xxpawel16xx@wp.pl co to forum juz padło???????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boa_du
Czy ktoś aktywował Jave ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lew487
a temat z patchami byl omawiany na tym forum chyba conajmniej 5 razy !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stołek
niestety tego patcha niema na tej stronce ale zato pare innych ciekawych bajerkow było hw:) ale i tak dalej niemogo wcisnac wiekszego plikui niz 54kb

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Freon
Wgraj nowy firmware, jak? poczytaj wcześniejsze posty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kenmo
hej.. pamieta ktos strone z opisem przerobki mp3 na wave programem Cool Edit, a nastepnie wave-a na mmf przez wcs-ma2 ..chodzi mi dokladnie o ustawienia wave-a, dzieki czemu bedzie pozniej mozliwosc przerobienia na format mmf ..stronka istnieje,tylko ze zapomnialem gdzie, znajdowaly sie tam obrazki z parametrami --jezeli znacie lub z tym zwiazane stronki to mile widzany link

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bebey
ogólnie ta ola może być, ale mogłaby być lepsze - chodzi o 1.pisanie smsów 2.głośność słuchawki, bo jak jest większy hałas to nic nie słychać 3.orginalne dzwonki są daremne i bez kabla ani rusz 3.brak irdy i bluetooth'a 4.jak ta ola jest w erze to ten klawisz OMNIX jest wk******cy. Mimo ty wad i tak jestem z niej zadowolony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. wasz problem to jest nic w porównaniu z moim :( Wczoraj moja motka wpadła mi do wody //buu i co ja mam teraz zrobic ..Zostawiłam na noc rozłozona w ciepłym miejscu i nic ...hmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Boss
A ja mam ową kome i kabelek ze sterownikami i lipa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Becks
Cześć Nie moge odtworzyc tych stron co podałes a bardzo mi na nich zależy .Chodzi mi tylko o sterowniki.Bardzo prosze oodpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwan.86
Program Handset Manager można znaleść np na stronie www.gsm2pc.pl wraz ze szczegółowym opisem instalacji wszelkich sterowników i modemów. Kabelek proponuje kupowac na allegro - koszt 20-30 zł a w komisie znacznie drożej. Polecam strone www.4tha.k9.pl - tapety, loga, wygaszacze, dzwonki polifoniczne do tego telefonu. Pozdro nara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adi_NoPejn
Hej. Sam mam motke e365 i widze że dużo ludzi ma z nią problemy. Jeśli odwiedza tą stronkę ktoś ambitniejszy, tzn. nie żeby wszyscy tutaj nie byli ambitni, ale jakoś nie spotkałem się jeszcze na tym forum z tematem modyfikacji oprogramowania do tej motki, a bawię się w to od chwili gdy ją sobie kupiłem. Teraz mam design na Windows XP tzn. pasek postępu jako wskaźnik zasięgu i baterii, własne ikonki wiadomości, trybów pracy, animacje wysyłania i przychodzenia wiadomości też w tematyce komputerowej,ikonki menu również w stylu WinXP, własne teksty (np. zamiast "Blokada klawiszy" pisze "Wciśnij ALT+CTRL+DEL"). Jeśli czyta to ktoś kto tak jak ja bawi się w edycje softu albo jest tym zaciekawiony to prosze o kontakt email: adi_nopejn@op.pl lub GG:5534103 (raczej wieczorami). ps. w przerabianie mp3 na mmf też się bawię ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DOMKA
Hej!mam ten tel od niedawna. Chciałam pobrać dzwonek ze stronki wysłała esa i w odpowiedzi otrzymałam że:"Link został wysłany po otrzymaniu wiadomości kliknij pobierz" i naprawde (przyznaje jestem blądynką) nie mam pojęcia co mam dalej robić zeby otrzymać ten dzwonek. Moge prosić o jakąś instrukcje??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rideck
WSZYSTKO MACIE OPISANE NA HTTP:/WWW.PORTALE365.PRV.PL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magduska
witam kupilam niecaly tydzien temu motorolke e365 i dzieje sie z nia cos dziwnego.. po odlaczeniu od ladowania nie moge wykonac polaczenia ani wejsc do wiadomosci, wyswietla mi sie komunikat "spróbuj póżniej" trwa to juz kilka godzin wiec te "póżniej" nie pomaga, wie ktos co to moze byc i jak sie z tym uporac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bubu 157
witwm mam sprawe czy w motoroli e365 jest java a ja jest to czy są na nią jakieś gry :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gizmo196
Przypominam że NIE ODPOWIADAMY tutaj na pytania, na które odpoweidź się już pojawiła - odrobine dobrej woli - przejrzyjcie wcześneijsze posty znaim zapytacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kali 365
hee.. dawno mnie tu nie bylo bo nie mialem problemow ale teraz sie znoof nadatzyl:( chodzi o to ze nie dziala ten patch dzieki ktoremu mozna wrzucać dzwonki wieksze niz 46kb albo nie umiem go wlaczyc albo on sie nie wlacza poprawnie tu jest print screen jak to wygląda : http://www.republika.pl/maciex2/patch.jpg prosze pomóżcie bo juz mi sie znudzily jakies "suczki" czy "hit my heart" ktore sa oryginalnie na sofcie!! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kali 365
KTOS JESZCZE WOGÓLE ZAGLĄDA NA TO FORUM!!!!!!?????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mlra
SIEMKA ja też mam problem z programem Handset Menager.mam dobry kabel , tel też , zaistalowany program Handset Menager, sterowniki, wszystko ustawione tak jak ma być (COM5 itp) , z reszta wszystko mam zrobione jak trzeba , ale gdy włączam program na dole na pasku ciągle pisze: Trying to connect to the handset... nie wiem co mam jeszcze zrobić by program zadziałał. na innym kompie wszystko dobrze działało wiec tel i kabel nie są uszkodzone na bank. moze ktos wie co robie nie tak? z góry dziekuje za pomoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mlra
aha zapomniałam dodac że przeczytałam wszystko co było wcześniej pisane na forum :p dostosowałam sie do porad ale w moim przypadku sie one nie sprawdzają :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GUMA
WITAM!!! MAM TEN TELEFONIK I NIE ROZUMIEM DLACZEGO WSZYSCY NA NIEGO NARZEKAJA;/ PRZECIEZ TO JEST SOKO TELEFON:) MA KILKA WAD ALE TO NIE ZNACZY ZE JEST DO KITU.... MAM MALY ROBLEM: BYL KTOS NA TEJ STRONCE http://motorola-e365.prv.pl/ ????? I ROBOWAL AKTYWOWAC jave????? BO JA ROBOWALEM I WSZYSTKO BY BYLO CACY GDYBY NIE TO ZE NIE MOGE SCIAGNAC TEGO DRUGIEGO PLIKU BO NIE MOZE ZNALESC SERWERA I RZEZ TO NIE MOGE AKTUALIZOWAC JAVY:( MOZE KTOS MA TEN PLIK I MOGLBY MI GO PRZESLAC. MOJ EMAIL TO rob_sob@wp.pl albo gg: 9469508. Z gory dziekuje!!!! i pozdrawiam ahia,,, jasli ktos ma problemy z kabelkiem to niech wejdzie na ta stronke co podalem na oczatku i tam jest wszystko objasnione. Ja tez na poczatku mialem klopoty z kablem ale dzieki tej stronce mi sie udalo:) powodzenia:L

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malin100
ej ma kto może najnowszczego sowta na e365 windows XP ?? jak tak to prosze o odpowiedz na emeil lub na gg 3462880 pisac nawet jak niedostepny bo czesto jestem niewidoczny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qwojtek
Witamm! Chciał bym się zapytać wszytkich czy nie macie przypatkiem oprogramowania do Motoroli e365. Insteresuje mnie najlepszy program! Prosze piście na wgrzelak@vp.pl lub na numer gg: 8053093 dziekuję!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sasz2
Suchajce dupasy po zmianie softu w tym telefonie jest zajebisty wszytko chodzi jak trzeba a jak nie to znaczy ze macie kabelek do niego do dupy itrzeba go przerobic na serwisowy bardzo prosty zabieg a teraz dam wam strone tylko otm telefonietam macie tam wszystko co trzeba nie dziękujcie POZDRO dla wszystkich http://mote365.ovh.org/download.htm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sasz2
wyjdzie wam inna strona i trzeeba zmazac w adresie końcówke do htm. tak jak napisałem wyzej i enter sorka za błąd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×