Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość didka

MOTOROLA E365-OPROGRAMOWANIE

Polecane posty

Gość Gizmo196
no to jest jeszcze jedna możliwość ktora musi pomóc ....... nowy soft :) skoro problem nie lezy na karcie ... po aktualizacji flasha powinno być lepiej :) ..... "powinno" nie oznacza "będzie" ale szanse są neimałe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gizmo196
buuu ... kabelek serwisowy [ze sklepu albo przerobiony zwykły] + oprogramowanie [z netu] + nowy soft [z netu] ... słyszałaś coś o tym ? jeśli nie odsyłam na: 1) przerabianie kabla - ot choćy tu: http://www.eumc.cxc.pl/jportal/infopage.php?id=15&PHPSESSID=ee1f2b4ec144a2b904ecd1a84cc630d2 2) wgrywanie softu ... no kurcze wszędzie :) zajrzyj na www.e365.er.pl do dzialu download oraz nieststy forum - tam jest dużo a może i torszkę więcej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
słuchajcie czy to prawda ze nie można kupić \"szybki\" do tej motorolki bo jej podobno nie produkuja(nie ma w sprzedazy)...:(:((:(:(:(:(:( i co sadzicie o silikonowej obudowie do tego telefonu(potocznie inaczej na to mówia ale licze na wasz bystry umysł i domyslacie sie o co mi lotto::D:D:D:D:D:D:D) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odswiezam temat czy nikt nie odpowie na pytanie zdesperowanej kobiety;););););)..ja nadal czekam... pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gizmo196
Z samą szybka się jeszcze nie spotkałem są natomiast do kupienia obudowy całe - gdzie szybka jest gratis :)) oczywiście wmontowana już :)) Opis jak zmienić obudowę znajdziesz na każdej stronie o tym telefonie. a obudowa silikonowa?! hmm...czy chodzi Ci o pokroweic przezroczysty? :) jeśli tak to nie mam zdania bo nie uzywam... i właśnie dlatego niebawem bede musiał sobie zmienić obudowę - znaczy się szybkę :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Modnoc
ja używam pokrowca ale nie na telefon bo słabo widać. Lepiej bez :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok teraz serio,gizmo i modnoc - dzięki:):):):)...a widzicie o fakt czy mozna całą obudowe zakupić nie pytałam tylko o tę nieszczęsna szybkę...nawet sprzedawca nie zaproponował takiego wyjścia(mowa o obudowie).........jestescie wielcy:D:D:D:D:D:D:D jakby cos \"odezwę się jak w dym\" do was;);););)pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok teraz serio !! ja tez tak serio z jakiej częsci Polski jesteś (pytanie do Pana serio)- północ,południe,zachód czy wschód....jeżeli odpiszesz będe wdzięczna..... :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OK teraz serio
pd-wsch

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OK teraz serio Modnoc -
A Ty kobitko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iguś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iguś
gizmo196 mógł byś mi przesłać te real sonds mmf

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iguś
mój meil to igus1@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i jeszcze jedno sprostowanie ja mam motorole E 398.....malutka pomyłka;););):P:P:P:P:P bo gdybym miała E 365 czy jakoś tak to już oprogramowanie chodziłoby w moim kompie a tak trzeba szukać....... co z wami : ok tak serio modnoc........czyzby wagary;);););) ja uciekam do następnego wpisu :classic_cool::classic_cool::classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam!!Panowie nieładnie...gdzież się podziewacie:):):):):););););) odswieżam temat...czekam na odpis....za małe 45 min mam pierwszą jazdę - do bydgoszczy.....jeśli nikogo nie zabije uznam to za sukces osobisty:D:D:D:D::D:D:D:D czyzby wszyscy jeszcze 😴😴😴 mam nadzieję ze jak wrócę z \"podróży życia \"to jakies info będzie na forum....3majcie się papapapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ukasz
mam nadzieje ze pomożecie, jakim programem moge wgrać gry do motki e365? mam handset manager ale to jakas lipa jest, z góry dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
modoc dzięki za namiary odnośnie motorlki e 398.......:D:D:D:D:Djezeli chodzi o moja jazde po bydgoszczy to całkiem całkiem:):):) normalnie wciąga mnie ta zabawa;);):):) chłopaki śpicie...😴😴 jakos tu zajechało nudą , niedobrze💤💤 odezwijcie się pozdrowiska z uzdrowiska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nulmen
Ziomki macie link do patcha bo w xp nie działa mi opragramowanie usb handset manager

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boa_du
Co zrobić. Telefon po wgraniu nowego oprogramowania 2.1.15.SE co jakiś czas się sam wyłancza a następnie włancza z tym że PIN-u podawać mu nie trzeba. Wygląda to tak jak by się restartował. Czasami jednak mu odbija i wiesza się całkiem lub wyłancza. Nadmieniam, że wgrałem na ten soft 2.1.15.FE a następnie znowu 2.1.15.SE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gizmo196
U mnie jest podobnie. z tym ze "co jakiś czas" to jest strasznie rzadko... ale wcześniej też się zdarzało [przez rok urzytkowania zdarzyło mi się ze 4 razy]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lew487
Ukasz niema programu który wgrywa gry java do tego yelefonu. boa_du u mnie to się prawie zawsze zdarza kiedy zmieniam glosnosc dzwonka a potem wlaczam sygnał połączenia i odsłuchuje dzwieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość igus
gizmo126 możesz mi przesłać te dzwonki mmf tylko te aprawdziwą muzyką o których pisałeś na pierwszej lub drugiej stronie oczywiście na meila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
normalnie zastój...gdzie ci mężczyźni;););) myślałam ze czegoś nowego się dowiem a tu klapa:(:(:( dla formalności odświeżam temat:P:P:P:P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lew487
Siema ja mam zbór mmf i moge wyslac na maila (albo na gg) kontakt: to forum, quurde@interia.pl, gg:3470707 Z czasem umieszcze je na serwerze na mojej stronie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość igus
to możesz mi je przesłać na igus1@o2.pl ale tak dzisiaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gizmo196
Fredy jaki przycisk? z Twojego zapytania wnioskować moge że chodzi o przycisk EraOmnix albo innego służącego do łaczenia z netem. Wgraj sobie nowy soft 2.1.15 i znajdziesz w telefonie możliwość przypisania poszczególnym przyciskom poszczególnych funkcji. jak wgrać soft i skad go pobrać ? ... odsyłam do forum lub googli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×