Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość didka

MOTOROLA E365-OPROGRAMOWANIE

Polecane posty

Gość bubu157
kurde nie wiedzialem ze trzeba pszerabiac kabel wiesz czy jak zaniose do jakiegos serwisu to mogą mi wgrac tego softa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gizmo196
1) Zarejestruj sie ZA DARMO to bediesz mogl sciagać wszystko... 2) W każdym seriwsie wgrają Ci nowy soft - odpłatnie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ster
Przerabiał ktoś może kabelek USB z chipem OTI6858, bo nie udaje mi się takim zmieniać softu. Kabelkiem na Profolic PL-2303 normalnie wgrywam soft, a na tamtym wyskakują mi błedy na E365 Service Tool typu -320 a na DMTool jakiś z procesem kernel z windowsa xp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kenmo
eee... wpadlem tak na chwile ....pozdro gizmo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gizmo196
Pozdro Kenmo :) Wbij na forum stornki www.e365.er.pl i pomóż je rozkręcić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tyneczka
Słuchajcie! Mam problem który mnie bardzo drażni. Czy Wam też tak zwalnia koma przy pisaniu sms-a?? A może ktoś wie co zrobić z tym fantem żeby wszystko było OKey?? Proszę Was, pomóżcie... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bubu157

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bubu 157
gizmo a ile to moze kosztowac i jak móglbys mi pokolei napisac jak sie zalogowac na tej stronce co mi wczesniej podales odpisz czekam :):):):D:):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gizmo196
Tyneczka - przejrzyj forum .......proszę..... było pisane o tym jak to zmienić, wystarczy wgrać nowy soft, ktory nei spowoduje normalnego pisania, ale przyspieszy je nieco - cała reszta czynnosci jak to zroić opisana jest na forum. Bubu - no jakto jak ? wejdź sobei np. na forum, załóż sobie konto [no nei mów ze nei potrafisz ?! :)] ... i korzystaj z przywilejów zarejestrowanych uzytkowników :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kali 365
Nowiec zaczne od slowa KURWA MAĆ. Mam juz tela dlugi czas dopiero wczoraj zakupilem na allegro kabel: http://www.allegro.pl/show_item.php?item=51439627 Wszystko dobrze dopuki nie podlaczylem go do komputera! Instaluje sterowniki z plytki i pisze, że nie zgodne sa sterowniki, wiec sciagnolem sobie nowe ze strony: http://www.motorola-e365.prv.pl/ oczywiscie ten sam komunikat!!! co mam zrobic pomozcie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gizmo196
1) co robisz ? [zgrywasz fotki czy flashujesz tel?] 2) jaki masz kabelek? 3) nieważne skąd ściągasz sterowniki , ważne jaką wersję - może zassałeś tą samą. 4) jaki komunikat o złych sterownikach?! nie spotkałem się z komunikatem a conajwyżej z brakiem działania programu. 5) bez nerwów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ster
Uważajcie na kabelki USB pod sterownik firmy OTI, próbowałem nie można ich przerobić. Dość łatwo można rozpoznać taki ferelny kabelek. Otóż na płytce z elektronicznymi elementami w plastikowej obudowie (chodzi o kabelek w srebrnym ekranie) koło scalaka z białym napiem OTI brak jest rezonatora (tak to chyba się nazywa - taki podłużny srebrny element z kwarcem w środku) - jest on po drugiej stronie tej płytki. Kable USB zbudowane na chipie Profilic PL-2303, które dają się przerobić na serwisowe mają te elementy obok siebie. Może jednak znajdzie sie jakiś elektronik, który rozpracuje schemat tego chipu OTI i znajdzie rozwiązanie jak trafnie przerobić kabel na srwisowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gizmo196
Byłby schemat - dałoby się go prerobić.... Z tego co słyszałem, w tych niedających sie przerobić kabelkach brak jest rezystora, wiec albo bedize trzeba go samemu dokupić i wlutować, albo jest on zawarty już w scalaku - w co nie wierzę. Poza tym te kabelki mają ponoć mniej przewodów i nie da się tego zrobić tak po prostu. w tej sytuacji wydaje się, że można albo dolutować rezystor i puścić na zewnątrz izolacji kabelek brakujący [tylko gdzie go wlutować po stronie nniazda USB?!] ... i używać takiej prowizorki jeśli wogóle będzie działać, albo pokusić się o kupno normlanego kabelka serwisowego. Więcej pomysłów narazie brak. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ster
Nie, te kabelki na OTI mają rezystor i nie mają wolnych kabli, są łudząco podobne do tych w przezroczystych blisterach z żółto-niebieską planszą z napisem "USB DATA CABLE UNIT" i małą biało-niebieską cd ze sterownikiem wewnątrz. a sterownik to: 6858.1.12.25 z systemowym plikiem ser120.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kali 365
Do gizmo: No na poczatku chce zrzucic sobie zdjecaia z tela na kompa ale nawet jak wchodze do handset manager to na dole jest napisane: "trying to connect the handset" i dupa wogole nie czyta telefonu pomimo ze zainstalowalem sterowniki z plyty a kabel kupilem z allegro taw w poprzedniej wypowiedzi podalem link do strony gdzie go kupilem ... niewiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poplaw
www.motkae356.frika.pl tam znajdziesz wszystko do motki :) pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gizmo196
Jak podajesz adresy internetowe to podawaj dobrze... poprawny adres brzmi: www.motkae365.friko.pl ... dwa błędy w jednym adresie ... porażka - tymbardziej jeśli to Twoja strona...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kenmo
...heh ...no i zjebka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kali 365
No udało mi sie w koncu podlaczyc wszystko dobrze i nareszcie pozrzucalem zdjecia na kompa;) Ale mam nastepny problem probowalem przerobic kabel na serwisowy i zauwazylem ze nie ma w niem rezystora czy oplaca sie przerabiac czy lepiej kupic nowy kabel??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gizmo196
Kali ... kilka postów wyżej urwał nam się ten wątek ... bo nie ma nikt pomysłu... ale jeśli chcesz porady to kup nowy - zawsze bediesz ial pewnosc ze zazdziała i sam nie spartaczysz tego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Freon
ftp://freon@ftp.freon.nazwa.pl hasło:freonek ssijcie i wrzucajcie coś fajnego, transfer 120 GB przez 13 dni, w bajerkach znajdziecie pliki z innych stronek o motce e365

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Freon
ftp://freon@ftp.freon.nazwa.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lew487
mi ten serwer po wpisaniu hasla pisze ze nie mam dostępu czy cos takiego i nie dziala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bubu157
gizmo mam sprawe bo wziolem wyczytalem na tej stronie co mi wczesniej podales ze mozna ustawic wyświetlanie sie miasta w którym sie znajdujemy ale mi co chwile pszychodzi wiadomosc od serwisu i dopiero wyswietla sie miasto czy wiesz moze jak zrobic zeby miasto sie wyswietlało a ten serwis sie nie pokazywal czy da sie cos z tym zrobic odpisz czekam pilne bo jutro wyjeżdzam z gory dziękuje :D:D:D:D:D:D::D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bubu157
gizmo prosze pośpiesz sie czekam:(:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lew487
mi sie pokazuje miasto jak wlaczam telefon

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bubu157
a mi sie cos dzieje ze trzy razy pod rząd i za jakiś czas znowu i niewiem co mam zrobic:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bubu157
a mi wyskakuje komunikat trzy razy pod rzad i za jakies 5 minut znowu trzy i niewiem ci mam z tym zrobic odpisz :(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość froggie
Hej. Mam pewne pytanko. w jaki sposób Gizmo zmieniłes ten przycisk Omnix, ja czytałam w wielu opisach telefonu, że nie da sie go zmienić. prosze napisz, jak to zrobiłeś. Pozdrawiam wszytskich uzytkowników Motki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gizmo196
bubu - nie da sie inaczej ustawić, pokazywanie miast może być TYLKO za pomocą meska, neiststy nie da sie tego zmienić :( [przynajmniej narazie] froggie - jeśli chodzi o przycisk omnix to PODOBNO nie da sie go zmienić - ale cóż - ja tam nigdy nie mialem omnixa [bo mam Ideę]. Prawda jest taka że możesz go sobie sam dowolnie przypisać PO WGRANIU NOWEGO SOFTu.... wcześniej jest to niewykonalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×