Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość didka

MOTOROLA E365-OPROGRAMOWANIE

Polecane posty

Gość bubu 157
a nie wiesz czy mozna wziąść żeby mi tylko raz wyskakiwal ten raport bo sie to robi jusz wkurzające odp :p:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lux
Pomocy mam kabel i jakis tam soft ale nie mam programu zeby zgrac zdjecia z tel na kmpa prosze o link i jakesi instrukcje (najlepiej wytlumaczyc jak dziecku za ręke).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość e365
skoro jesates taki obcykany to powiedz mi co to jest obok zasiegu za ikonka na czerwonym kolorze l1 i ta jebnieta koperta z 2oma niebieskimi strzalkami a ktora jest spowodowana wiadomoscia w skrzynce odbiorczej jak patrzysz na nia to jesttylko numer wiadomosci i nie ma ani od kog nic tylko numeer mam najnowszego softa 2.15 cos tam ale nie tego jak tam sie laduje windows xp mam jeszcze nowszego z poprawionymi opcjami a wy jak sie nie znacie to uwazajcie zeby nie zjebac se aparatu z wlasnego doswiadczenia wiem zze przelutowanie ukladu logiki to koszt 50zl a w serwisie odradzaj wgrania softa tlumaczac zze "wgranie poprawnej wersji oprogramowania obarczone jest duzym ryzykiem - koniecznosc wymiany ukladu flash-+140zl czyli uwazajcie tylko mi nie pisz zebym wgral nowego softa heeheheh bo takie cos to kazdy moze powiedziez mam nadzije ze skomentujesz moj temat jakos powaznie bo troche przeszedlem z tym tekefonem i nie bede pierdo....l o tym jak wgrac handset manager czy cos tam pozdrawiam wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość e365
skoro jesates taki obcykany to powiedz mi co to jest obok zasiegu za ikonka na czerwonym kolorze l1 i ta jebnieta koperta z 2oma niebieskimi strzalkami a ktora jest spowodowana wiadomoscia w skrzynce odbiorczej jak patrzysz na nia to jesttylko numer wiadomosci i nie ma ani od kog nic tylko numeer mam najnowszego softa 2.15 cos tam ale nie tego jak tam sie laduje windows xp mam jeszcze nowszego z poprawionymi opcjami a wy jak sie nie znacie to uwazajcie zeby nie zjebac se aparatu z wlasnego doswiadczenia wiem zze przelutowanie ukladu logiki to koszt 50zl a w serwisie odradzaj wgrania softa tlumaczac zze "wgranie poprawnej wersji oprogramowania obarczone jest duzym ryzykiem - koniecznosc wymiany ukladu flash-+140zl czyli uwazajcie tylko mi nie pisz zebym wgral nowego softa heeheheh bo takie cos to kazdy moze powiedziez mam nadzije ze skomentujesz moj temat jakos powaznie bo troche przeszedlem z tym tekefonem i nie bede pierdo....l o tym jak wgrac handset manager czy cos tam pozdrawiam wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Motorola
czy wie ktos moze czy motorola e365 odtwarza .waw-y?? czy tylko .mid-y??? a jesli ma ktos program aby zmienic waw-y na .mid-y to bardzo prosze zeby mi ktos go przeslal na maila orsi07@vp.pl lub podalk jakiegos linka lub str z kad mozna sciagnac:| z gory THX

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lew487
Motorola e365 odtwarza wav'y. Najlepiej wav przerobic na mmf a nie na mid. Do przeróbki wav na mmf bedzie ci potrzebny program wscma2u. program na: http://wloclawek.wsinf.edu.pl/~rlisieck/Inne/wscma2u.zip

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gizmo196
albo po prostu handset manager .... wybeirasz wav`a i on sam go przerabia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kali 365
a jest taki soft wogole ze laduje sie xp??? to jest ten najnowszy :T66R.2.1.15.SE.03_1.5jack.mot czy jakis inny??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gizmo196
cytuję ... "że łąduje się XP" ..... koniec cytatu, Kali - jeśli chodzi Ci o to że tapetka standardowego Windowsa, i ikonki też z niego to owszem - to jest ten soft.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość exmoder
nawet zacytować nie ptrafisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daeron
mam kabel i program ale komp nie wykrywa nowego urządzenia co mam zrobic ????????????????????????????????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lew487
wejdz w panel sterowania i potem dodaj nowy sprzęt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rabi
mam nowy sofcik do e 365 i oprogramowanie do wgrywania jek ktos chce zapraszam zmij@tlen.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gizmo196
Rabi co znaczy NOWY ?? podaj PRŁNĄ wersję oprogramowania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość choli
WITAM WSZYSTKICH :) CZY KTOŚ MOŻE MI POMÓC MAM PROBLEMY Z KABLEM USB MOJ KOMPUTER WCZEŚNIEJ ŚMIGAŁ SUPER KABELEK DZIAŁAŁ I BYŁO OK ALE MUSIAŁEM ZROBIĆ FORMATA. pO FORMACIE JUZ NIE DAŁO RADY ZEBY KABEL DZIAŁA NIE WYKRYWA MI URZADZENIA CO ROBIĆ POMOCY :( W DESPERACJI KUPIŁEM DRUGI KABEL ZWYKŁY kom NIE USB I TEZ NIE DZIAŁA POPOCY ODEZWIJCIE SIE NA MOJEGO MAILA choli3@poczta.onet.pl lub GG 6353489 Błagam o poloc :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Btl18
Witam mam pytanko skad moge sciagnac sterownki do usb oczywiscie do motorola e365. Mam ten telefon mam kabel i nic po za tym program HANDSET MANAGER sciagnolem ale nie mam sterownikow...... moze ktos mi podac strone skad mozna sciagnac, lub wyslac mi na e-maila PILNE ! z gory dzieki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kenmo
kto jest kumaty (albo i nie!) niech wbije na www.e365.er.pl ..powinni mi placic za reklame :D tam znajdziecie rozwiazania na wasze problemy, ..lacznie ze sterami, programami itd. a tak wogole to jest kilka stron E365 gdzie sciagniesz sobie za free co tylko chcesz.. ja juz znalazlem.. wystarczy poszukac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość helomoto V547
a v547 ktos ma linka jakiegos do softu usb?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bonzo
Mam mot e365 i kabel COM (serwisowy). Używam Hendset menager (najnowszy) Ale nie moge wgrać większych dzwonków niz 46Kb - Znalazłem w internecie Patcha żeby to odblokować. Uruchomiłem go i pisze coś typu: Patched PhMgr.exe. i nie wiem co mam dalej zrobić. Zostawiłem tak właczone na kilka godzin bo myślałemże coś tam robi. Wkońcu wyłączyłem i dalej nie da sie wgrać wiekszych dzwonków. Jak to mam Zrobić żeby działało (trzeba tam coś wpisać, czy co innego??)?? Proszę o pomoc na GG 5306708 lub na e-meil robo86bb@op.pl Z góry dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qwark
wgrywaj z ikonki bębenka w HMgr, chyba, że wgrywasz dzwony ponad 120 kB to nie wejdą. Te musisz wrzucvić do edytora firmware i taki soft póżniej z tymi dzwonami wgrać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KaskaW
Gdzie mogę kupić przrobiony kabelek USB? Kompletnie się nie znam na tym przerabianiu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boa_du
Mam pytanko i problem. Wgrałem Sobie do motki nowy soft 2.1.15. Słownik iTAP niedziała. Nie moge nigdzie znaleść Zoomu. Podobno miał być 5x. A w dodatku prawie nigdy nie można się do mnie dodzwonić. SMS dochodzi normalnie. Ja moge wszędzie zadzwonić. Ale do mnie jak się dzwoni to prawie zawsze włącza się poczta głosowa. A ja potem dostaje info z poczty głosowej. Zasięg jest zawsze - bynajmniej tak jest wskazywany. Ach jeszcze jedno może ktoś wie jakie są w ty sofcie Hasła pozakładane np w opcji "Ograniczone Połączenie" ?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gizmo196
Boa_du a 2.1.15 co? SE ? FE ? pojawiło sie kilka wersji, ja Ci opisze moją (SE) 1) Zoom jest na strzałce w górę ....i w doł powrót.... jest to zoom pięciozakresowy a nie pięciokrotny ....wiec przybliza 5x po trochu ... 2) z iTap`em wiele osób miało już problemy i jak narazie niewiadomo co z tym zrobić.. w innych wersjach 2.1.15 ponoć działa 3) jeśil nie można sie do Ciebie dodzwonić spróbuj wgrać nakładkę na ten soft - rozwiazuje ona coprawda problem jeśli TY nei mozesz dzwonić, ale możliwe ze pomoze i w drugą stronę - a jeśli to nie pomoże to spróbuj po prpostu wgrać od nowa soft. BTW: wyłącz sobie pocztę bo to jest cholernie irytujące - tymbardziej że prawie nigdy nikt sie na pocztę nie nagrywa, 4) kodów nie znam bo nie uzywałem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boa_du
Wersja SE nakładkę już wgrałem (eeprom). Sprubuje wgraś z twojej stronki, tej podanej wcześniej. Wtedy obaczymy???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boa_du
Jeśli komuś po wgraniu softu 2.1.15.SE nie działa słownik iTAP, niech wgra sobie 2.1.15.FE a następnie ponownie ten SE. W ten sposób mamy w fonie słownik iTAP oraz tą animacje przy połączaniach z MATRIX-a, a której niema w FE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wie ktos koze co zrobic z NIEBIESKA koperta w E365???? Swieci sobie i nic :| podobno t o wiadomosc glosoa (a moze nie?) w kazdym razie zadomowila sie i nie chce zniknac :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gizmo196
AgnieHa - może ja jestem dziwny ale NIEBIESKA koperta w E365 to po prostu ... SMS ?! jeśli cały czas Ci świeci to ja widze dwa wyjścia. 1) wykasuj wiadomości bo jak masz ich ZA DUŻO [u mnei czasem i po 150 na skrzynkę odbiorczą i nadawczą] to ta koperta świeci 2) ODCZYTAJ nieprzeczytane SMSy 3) motorolka nie wyświetla RAPORTÓW doręczeń z nokii.... jeśli miałaś wcześneij kartę w jakiejś nokii i wysłałaś meska a nie wykasowalaś raportu i włożyłaś ją do motki ..... to efekt jest taki że raportów nei widać, ale telefon widzi nieprzeczytaną wiadomość.... wpróbuj przełożyc kartę do konkurencji }:-> może tam znajdziesz rozwiązanie :) A jeśli to nie pomoże ... to moze ta koperta ma kolor zielony? wtedy masz po prostu wiadomosć którą musisz odebrać przez WAP, ewentualnie nie odbeirać i wykasować w sposób opisywany juz nieraz na tym forum :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AgnieHa - może ja jestem dziwny ale NIEBIESKA koperta w E365 to po prostu ... SMS ?! jeśli cały czas Ci świeci to ja widze dwa wyjścia. No wlasnie, koperta PRAWIE TAKA JAK SMS 1) wykasuj wiadomości bo jak masz ich ZA DUŻO [u mnei czasem i po 150 na skrzynkę odbiorczą i nadawczą] to ta koperta świeci WYKASOWANE, dalej nic :D to nie jest przepelniona pamiec 2) ODCZYTAJ nieprzeczytane SMSy Nie mam takich :D 3) motorolka nie wyświetla RAPORTÓW doręczeń z nokii.... jeśli miałaś wcześneij kartę w jakiejś nokii i wysłałaś meska a nie wykasowalaś raportu i włożyłaś ją do motki ..... to efekt jest taki że raportów nei widać, ale telefon widzi nieprzeczytaną wiadomość.... wpróbuj przełożyc kartę do konkurencji }:-> może tam znajdziesz rozwiązanie niestety :( probowalam. najsmieszniejsze jest to ze ta koperta jest w moim telefonie bez wzgledu na to, jaka karta jest w srodku. A jeśli to nie pomoże ... to moze ta koperta ma kolor zielony? wtedy masz po prostu wiadomosć którą musisz odebrać przez WAP, ewentualnie nie odbeirać i wykasować w sposób opisywany juz nieraz na tym forum NIEBIESKA :( Pozdrawiam Ja rowniez :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×