Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość didka

MOTOROLA E365-OPROGRAMOWANIE

Polecane posty

Gość didka

Witam!Dostałam w prezencie motorole E365 z aparatem cyfrowym.Kupiłam kabel USB,załączyłam sterowniki i potrzebuję jakis program,by móc przenosić zdjęcia z komórki do kompa.Pomóżcie,skąd to wziąć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość normalnie
mozesz wyslac przeciez na e-mail

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gizmo196
hej hej :) mam ten sam telefonik, fajna zabawka. program jest jeden HANDSET MANAGER, ale nawet jak go ściągniesz to nic ci to nie da jeśli nie masz kabelka. musisz iść sobie do pierwszego lepsszego komisu po kabelek do tejże motorolki...a pan ci powei że to kosztuje 50 zł ... no i w tym zestawie jest kabelek i płytka CD z tym programem. Inaczej nie da rady...bo telefoik nie ma ani IRDY ani BLUETOOTH`a. :) pozdrawiam ciepło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dawid12
mam telefon motorola e365,kabel ale potrzebuje programu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gizmo196
Handset manager - do ściągnięcia zewsząd - choćby : www.motolola-e365.prv.pl mam pytanie. czy wam też tak strasznie zwalnia ten telefon ja kpiszecie emsy TAPem ? ....... i druga sprawa , jak wpisujecie polskiei znaki - czy wasz SMS też może mieć wtedy max 70 znaków ? ..... jak ja wpisuje polskie znaki to co 70 literek zaczyna mi się nowy sms (strona)..... jak więc wpisze np 150 snaków - to zamiast niepełnego jednego SMSa , ....wysyła mi 3 smsy :/ .... wiecie coś o tym ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość florek
mam te same problemy co wy , tez moge napisac tylko 70 znakow , a do tego przy przesylaniu zdjec na komputer telelefon czesto zrywa mi polaczenie . Poza tym zdjecia nie sa zaladne .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gizmo196
zdjęcia wychodzą zajebiste - ale trzeba je robić w dzień na trybie automatycznym, wtedy są rewelacyjne. jeśli robisz już po zmroku...... to wychodzą średniej jakości. ........ogolnie telefon jets dziwny, bo moge wysyłas MMSy do znajomych, ale do ojca zaa granice już się nie da wysłać......:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MM**
Mam pewien problem. Jak zapisze jakąś osobę w książce telefonicznej bez +48 to wtedy wyświetla mi się ta nazwa jak ten numer dzwoni ale jak juz od tego numeru przyjdzie sms to nie wyświetla się nazwa tylko ten sam numer ale z +48!Da się to jakoś zmienic??Nie chce zapisywać każdej osoby po 2 razy.Raz z +48 a raz bez!Jak ktoś wie co trzeba zrobić to niech napisze!Proszę o pomoc!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh
jjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maja86
Siema. Ja tam mam ten telefon juz dlugi czas i mam rowniez do niego kabel a programik trzeba sobie sciagnac z internetu (trzeba dobrze poszperac), bo ten standardowy jest do bani. Tamtem ma rozbudowane opcje. A zdjecia wychodza eleganckie zarowno w dzien jak i o zmroku tylko trzeba umiec Pozro ludziska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maja86
A jezeli chodzi o smsy to ja mam 150 znakow i wysyla mi jako jeden. Nie mozna uzywac polskich liter, bo one zajmuja wiecej miejsca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gizmo196
Maja86 znam Cie skaś :) nei wiem skad, moze z GG może z czaterii...... kojarze ksywke (możliwe podobieństwo) Ale co do tego programiku dobrego - mogłąbyś podać jego nazwę ? ja uzywam najnowszego handseta - i niby tez ma coś wiecej opcji, ale w zasadzie na jedno wychodzi. Tak się zastanawiam czy nie ma jakiegoś oprogramowania do tej maszynki (e-365) zeby smski mogły mieć polskie znaki? głupotą głupotą jest ograniczanie meska do 70 znaków przy choć jednej polskiej literce. Na zdjęcia raczej nie narzekam, ,bardzo fajniuśkie wychodzą.... ale i tak nieporównywalnie kiepskie z Nokią 3650 mojego starszego :) Ta maszynka to ma już chyba wszystko co można obecnie mieć :) pozdrawiam i czekam na nazwę tego programiku Majka86 !! :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość macia
Siema. Mam takie pytanko czy wie ktos z was cos o grach na ten telefon?? I jeszcze jedno czy po zmianie softu pisanie sms-ów bedzie juz normalne i czy przycisc Omnix bedzie mozna usunac??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gizmo196
przycisk omnix mozna usunąć. moj znajomy go ma pod lewym górnym klawiszem, a ja mam w tym miejscu spis telefonow :) gry ? ... nikt nie wie czy telefon ma jave, bo narazie nie ma programu ktorym moznaby ją wgrać. gry sa... i pewnie będą, jak tylko pojawi sie nowy program, ... a czy pisanie mesów bedzie normalne ? ... cóż.... mozna mieć nadzieję..... pozostaje tylko jedno pytanie.....kiedy wyjdzie nowy soft.....? no i ......czy wogole wyjdzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cichy-arek
mam pytanie.pojawiła mi się koperta na wyświetlaczu pomiędzy zasięgiem a symbolem telefonu.czy może wie jak ją zlikwidować lub odczytać.w instrukcji obsługi nic na ten temat nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gizmo196
wyłącz i włącz telefon. czasem tak sie dzieje ze nie da sie mesa odczytać, albo pojawia sie koperta i ni ema zadnego mesa. jest tez druga mozliwość... jak przełożysz karte do jakiejś nokii i wyślesz smsa i dostaniesz raport...... po czym przełożysz karte do motorolki - to nie widać na niej raportu - jest mes, którego nie da się odczytać. jedyna mozliwość to włożyć karte do telefonu tej samej markik z ktroego przyszedł raport i usunąć go.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BOSS_SZOSS
Witam. Mam gorącą prosbę czy może mi ktoś wysłać na maila adres strony z handset manager do ściągnięcia. Pozdrawiam z góry dziękuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SZWEJK
CZEŚĆ CZY KTOŚ MO ŻE MI POMÓC KUPIŁEM KABEL I PROGRAM ALE KOMP NIE ODNAJDUJE NOWEGO URZĄDZENIA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bodo
Dla CICHEGO. To jest prawdopodobnie przesłana wiadomość z internetu. Miałem podobnie przynajmniej tak mi sie wydaje więc nie gwarantuje że moja podpowiedź usunie to, (ale ja tak zrobiłem) bo fakt że w instrukcji nie ma nawet opisu co ta koperta z kreskami oznacza, Wiec musisz wejść na OMNIX i gdy już będziesz to naciśnij klawisz "0" i przytrzymaj. To odbiera wiadomoiść a następnie można ją usunąć. Taką wiadomość wysyłała kiedyś "era" pewnie aby ludziska sie pogłowili co to jest ... A zanim odgadniesz to zawsze spróbujesz tego lub owego a kaska leci hihihi...... PZDRAWIAM WSZYSTKICH

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cichy-arek
dzięki udało się wkońcu pozbyłem się jej!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gizmo196
cóż mogę dodać......... odpoweidziaęłm Ci na pytanko w Mailu... jakbyś miał dalej problemy pisz konkretniej. poamietaj - najważniejsze są sterowniki portu USB - bez nich program niee działa !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Raszel
Witam! Mam handseta do motorolki i jeden drażniący problem - o ile wrzucanie zdjęć z telefonu do kompa idzie bezstresowo to z kompa do telefonu już się nie da... Czy ktos wie dlaczego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gizmo196
bo jak klikasz po lewej stronie znaczej palety barw (czyli ogolnie gragikę) to w okiienku po prawej pojawiają ci się trzy zakłądki (w zaleznosci od wersji) Środkowa służy do zgrywania fotek , a ta po lewej całkiem do wgrywania....moze popprostu nie przełączyłeś zaakładek ?? a jak wgrywać ? klikasz odpowiednią zakładkę, wskazujesz folder gdzie masz umeiszczone obrazki (proponuje gif i jpg) i klikjasz z górengo menu żółłtą strzałkę skiderowaną do góry.....nadajesz nazwę obrazkowi i już.... pamietaj tylko ze obrazki inie znajdyują si ew folderze "album fot" ylko "obrazki" pozdrawiam i zycze skukcesów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość johnson
Mam problem z portem usb nie może prawidłowo wykryć urządzenia ( telefonu) Coś nie tak ze sterownikami. Może to wina płytki z softem dołączonej do kabla. Może ktoś mi powie skąd mogę nowe oprogramowanie zciągnąć. Cytowana wyżej strona już nie istnieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gizmo196
soft na płytce jest napewno dobry. w necie choolernie ciezko ejst znalesc te głupie drivery do USB. spróbuj uzyc innego portu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ala zero
jak wy mozecie chwalic ten telefon????? ja po 2 tyg.od zakupu musialm go oddac do reklamacji bo zepsulko sie wszystko co moglo a nie powinno,wymienili oprogramowanie ale znow szwankuje. nie czytala wszystkiego ale ktos wspomnial ze moze napisac 70 znakow-to niech zmieni slownik itap na bez slownika wtedy bedzie 160. a jak pojawia sie ta kopreta i nie znika mimo tego ze brak wiadomosci to nies go do reklamacji:)) tez tak mialam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gizmo196
ALA ZERO nie leć w ch*ja bo prawda jesttaka ze telefon jest rewelacyjny tylko jak sie gumei obsługiwać :) jak wszystko popsułaś/eś [ bo siecko stweirdzic czyś facet czy baba] to se nie rzuca j :) telefen jets git, oprtogramowanei dobre, zdjecie neizłe, smsy pisąć sie da, ale bez poslkich znaków.....czego chcieć weicej po telefonie motorola ? to nie nokia, nie uzyskasz rewelacji !! ale telefon sprawuje sie nieźle.... a jakżeś rozregulował(a), popsłu (a) i oddał(a) do reklamacji .....to nei nasza sprawa :) ja nei narzekam i chwale :) zreszta jak wiekszosc urzytkowników :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piterts
Czadziarski telefonik tylko ma maly problem z wgrywaniem na niego gier po za tym COOL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bodzio
macie jakieś strony z dzwienkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BZIKU
Strona z dzwonkami t www.dzwonki.obywatel.pl. strona jest zaj****** ma 5000 dzwonków ito same najnowsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×