Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość didka

MOTOROLA E365-OPROGRAMOWANIE

Polecane posty

Gość BZIKU
Strona z dzwonkami t www.dzwonki.obywatel.pl. strona jest zaj****** ma 5000 dzwonków ito same najnowsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BZIKU
Strona z dzwonkami t www.dzwonki.obywatel.pl. strona jest zaj****** ma 5000 dzwonków ito same najnowsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BZIKU
Strona z polifonią to www.dzwonki.obywatel.pl strona ma jakieś 5000 dzwonków i to same najnowsze. pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stuła
Potrzebuje drivery do USB czy może mi ktoś pomóc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stuła
Potrzebuje drivery do USB czy może mi ktoś pomóc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leszek
witam , mam motorolkę e 365 , kupiłem kabelek z płytka USB data cable driver ale nie mogę zciągnąć fotek na kompa . Co jeszcze brakuje i gdzie tego czegoś szukać ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leszek
witam , mam motorolkę e 365 , kupiłem kabelek z płytka USB data cable driver ale nie mogę zciągnąć fotek na kompa . Co jeszcze brakuje i gdzie tego czegoś szukać ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gizmo196
ja mam w domu na kompie kilka plików ze spakowanymi midikami. z tego wiem to js ttam tego ŁĄCZNIE ok 25 000 dzwonków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gizmo196
ja mam na kompie ok 20 tyś dzwonków (oczywiście ze wszystkich NIE przesłuchalem ) w formacie MIDI .... i ok 600 w formacie MMF - te drugie są dużo ciekawsze - szczególnie kawałek z "wilka i zająca" po rusku jak ten pierwszy krzyczy na tego drugiego :) BigRotfl &-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gizmo196
DOBRA macie instrukcję obsługi :-)) 1) instalujesz drivery USB z płytki 2) instyalujesz program Handset Manager 3) podłączasz motke i odpalasz program 4)klikasz po lewej stronie znaczek grafikik (środkowy) i wybierasz na zaakładce po prawej - drugą pozycję PHOTO ALBUM. (bo picture i EMS służa do innych rzeczy) 5) zznaczasz wszystkie pliki po lewej stronie w malym telefoniku i klikasz download 6) trwa ściaganie........ ajk sie sciagnie zaznaczasz je ponownie iklikasz SAVE - po czym uderzasz w enter tyle razy ile zdjec zgrywasz. (prymitywne i drażniące) 7) później konwertuejsz sobie jakimś np. ACDSee do formatu JPG i masz gotowe zdjecia .... czekam na kolejne pytania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Operator
Ten telefon to istne dziadostwo niełączy się z komputerem mamsoft 1,22 serwis telefonów jest jeszcze gorszy mówi że niemogą wgrać nowszego softu bo producent niezaleca a telefon miał być przeprogramowany zakupiłem orginalny przewód bo orginał się nie instalował ,orginał sięinstaluje ale niełączy telefonu z programem HANDSET MANAGER ogólnie lipa gorąco nie polecam ani telefonu ani serwisu "tam wogóle siedzą zieloni ludzie" z Nokiami nie ma problemów.Tylko NOKIA !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Operator
Ten telefon to istne dziadostwo nie łączy się z komputerem mam Soft 1,22 serwis telefonów jest jeszcze gorszy mówi ,że niemogą wgrać nowszego softu bo producent nie zaleca a telefon miał być przeprogramowany zakupiłem orginalny przewód bo orginał się nie instalował ,orginał się instaluje ale nie łączy telefonu z programem HANDSET MANAGER ogólnie lipa gorąco nie polecam ani telefonu ani serwisu "tam wogóle siedzą zieloni ludzie" z Nokiami nie ma problemów.Tylko NOKIA !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gizmo196
nie mogę się z toba zgodzić. Owszem nokia to dobra firma - ale nei mozesz przez to wyzywać Motoroli! eleefon jest wporzadku, wszystko sie wgrywa, mam nawet w domu kabelek i program do flashowania, oraz nowe oprogramowanie z opisem jak je wgrać i jakike sa zmiany - uwazam ze nie jest to rzeczą trtudną - a TWÓJ servis ? ....taki jak urzytkownik - do dupy ! :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CrashBurn
czy ktoś wie jakzrobić żeby wykryło mi telefon w kompie??( mam kabel z portem COM a nie USB )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość swider
Siema. Mam hanset manager ale nie bardzo on mi sie spisuje ciagle jakies bledy.Moze ktos zna stronke z innym programikiem niech przesle adres na moj e-mail.prozba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gizmo196
SORKIK ALE SIE WKURWIŁEM !!!!! LUDZIE KURWA !!!! 1) CZYTAJCIE TO CO JEST W TEMACIE !!!!!!!!!! 2) RUSZCIE TROCHE GŁOWĄ !!!!!!!!!! WSZYSTKO jest napisane w temacie co i jak podłączyć zeby działało - robią tak wszysct mi znajomi ktorzy mają ten telekfon, i robie tak ja u kazdego do kogo z nim ide !! i zAWSZE działa. Najpierwsz sterowniki portu (chuj z tym czy USB czy COM czy sobie do RS-232 podepniesz) a później program ...... jeśłi wszystko robisz tak jak nalezy to zastanówi sie czy masz kabelek sprawny, pozycz od kogoś i sprawdź czy bedzie taksamo albo poproś w meijscu w któym go kupiles zeby ci sprawdzili czy działa !! ludzie no bądźcie ludźmi i myślcie czasem a nie zadawajcie tych samych pytań 100 razy, skoro odpoweidź na nie jest chwilke wcześniej !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CrashBurn
WEJDŹCIE NA www.motkae365.friko.pl tam jest napisane jak zrobic zeby wykrylo telefon itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość swider
Gizmo ty sie tak nie stresuj!!!wiem jak to podlaczyc i dziala mi ten program ale czasami cos mu strzeli i nie wykrywa tel a jest ustawiony tak jak potrzeba. Wiec bardzo prosze jezeli ktos wie o jakims innym programie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gizmo196
podobno nie ma innego.... narazie. i niewiadomo czy bedzie bo i po co ? Muzyczke da sie wgrywać, łatki są zeby mozna wgrać dzwonki wieksze niż 54kb, zdjecia sie zgrywają, ...smsy mozna wysyłać. po co wiecej opcji? jakie ? telefon ma jave okrojoną - znaczy sie gry ma wbudowane ale nie ma i nie bedzie miał opcji dogrywania nowych...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość micki
mam wszystko kabelek i płytke zainstalowałem wszystko ,ale mam jeden problem jak przesłać dzwonek lub obrazek na komure motorolke E365 oczywiście POMORZECIE PROSZE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Toudi
Telefonik jest super!! Sms do bani. Nie mam pojęcia jak zrzucać zdjęcia z komórki na PC. Czy ktoś mi wytłumacz ale tak dogłębniej, mam program Handset Manager. Czy jest możliwe wgrywanie gierek. Aha no i nie mogę przyporządkować zdjęcia w książce tel, jak ten problem rozwiązać??? Co to jest soft i do czego służy. POMOCY POMOCY POMOCY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gizmo196
..... Zgrywanie zdjęć opisywałem już niejednokrotnie, zerknij sobie na poprzednie posty MICKI. Jeśli chodzi o melodyjkik torobimy dokładnie tak samo tylko trzeba wybrać z lewej ikonkę dźwięków. wskazujemy katalog z naszymi dzwonkami zapisanymi jako MIDI i na dole pojawia się lista melodyjek. Wgrywamy je klikając na nich Lewym Przyciskiem Myszki i wybierając u góry UPLOAD. INFORMACJA : dzwinki mogą mieć max 54 kb .... jesli chcemy wgrać dzwonki większe niż ta objętość należy ściągnać patcha do programu handet manager. Jeśli chodzi o gry to Motka E365 ma wokrojoną JAVĘ , ,oznacza to że posiada TYLKO te gry które były wgrane wstęponie, nie ma możliwości ich usunięcia ani dogrania nowych i takiej możliwości nie będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gizmo196
CIEKAWOSTKA Swoją drogą zauważyłem bardzo ciekawą rzecz, mianowicie ....... telefon OBSŁUGUJE dzwoni TrueTone !! Nie wiem jak to możliwe, producent zastrzegał się że to niemożliwe, .... mam na kompku kilka tysięcy dzwonków w formacie MMF - z zapisaną musyką, mową, śpiewem....i po wgraniu takiegop dzwonka jest on normlanie odtwarzany :) BOMBA :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aska 21
skad moge sciagnac handset managera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość killer
dajcie mi oprogramowanie na koma motorola E365

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lew487
hej bziku ! mam kilka tych niby true trone w formacie mmf i sa super ale to tylko 2 piosenek. Moglbys wyslac mi ich troche na maila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lew487
sorki pisalem do gizmo 965 (czy jakos tam) to wyslij mi ich troche jak mozesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hary
do gizma mógłbys mi przesłać pare dzwonków w formacie mmf. na mój e mail o to on zgory dzieki007hary@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hary
do gizma mógłbys mi przesłać pare dzwonków w formacie mmf. na mój e mail o to on zgory dzieki007hary@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hary
do gizma mógłbys mi przesłać pare dzwonków w formacie mmf. na mój e mail o to on zgory dzieki 007hary@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×