Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość didka

MOTOROLA E365-OPROGRAMOWANIE

Polecane posty

Gość Robsonn
ej mam oprogramowanie ale jest troche lipne bo nie moge wszystkich obrazow wrzucic !!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gizmo196
No i powiedz czego oczekujesz ?! że każdy zaacznie Ci współczuć ??! jesli chcesz pomocy to opis swoj porblem nieco głebiej, poweidz czego oczekujesz a moze ktos bedzie weidział jak Ci pomoc !! Jaki masz program, co chcesz wrzucić. ... jesli masz oprogramowanie do jakiejś nokii i chcesz wrzucić obrazy z corela albo animacje flasha to nie dziwie sie ze coś ci nie wychodzi ... konkretniej prosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Simon
Może ktoś wie dlaczego po zainstalowaniu sterowników USB do Motki E365 na Win XP SP2 w Menadżerze Urządzeń nie wykrywa mi dodatkowego portu COM z Motki. Proszę o pomoc !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JJANET
Witam. Gdzie moge znaleść- Handset Manager-Melody Manager and Composer -Wallpaper/Picture Album Manager and Photo Editor - Phonebook Manager Czy kabel serwisowy (nie USB tylko ten na COM-a) może słuźyć do wgrywania tapet i dzwonków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Freon
Czy oprócz pisania pytań potrafisz także CZYTAĆ !!! 99% inormacji na temat tego telefonu został zamieszczone już wcześniej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misiur
siemka mam problem kupilem nie dawno motorole e365 noi co sczytam o jakis softachze sa rozne bajery ale ja nie wiem skad je mam sciagnac i jak je mam wgrac . prosze pomozcie mi moje gg 2747651 a jak mnie nie bedzie no to napisz na maila i podaj swoj adres moj misiur_88@interia.pl. BYLBYM BARDZO WDZIECZNY JAK MI KTOS POMOZE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gizmo196
nie wiem czy dziala tu HTML ale domyslam sie ze nie, wiec wpisze podwójnie. 1) 2) a jeśli to nie działa polecam wiekszosci pytającym odwiedzic adres www.wszystko.tk zanim zapytają o cokolwiek !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misiur
dobra gizmo nie przezywaj tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Freon
Brawo! Najlepszy post na tym forum!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gizmo196
Freon :) no bo taka prawda ze kazdy tylko pyta i nie ruszy oprzednich 6 stron z postami ani googli nie odpali bo i po co .. a dupe zawrócić łatwo :) teraz jak ktoś wyjedzie z omawianym 100 razy pytaniem ... www.wszystko.tk ... i po problemie :) pozdrawiam piszacych i CZYTAJĄCYCH :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misiur
dobra gizmo widze ze jestes spoko ziomek. dzieki za podanie tych stroneek . ale troche za bardzo zgrywasz cwaniaczka hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misiur
dobra gizmo widze ze jestes spoko ziomek. dzieki za podanie tych stroneek . ale troche za bardzo zgrywasz cwaniaczka hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misiur
dobra gizmo widze ze jestes spoko ziomek. dzieki za podanie tych stroneek . ale troche za bardzo zgrywasz cwaniaczka hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misiur
dobra gizmo widze ze jestes spoko ziomek. dzieki za podanie tych stroneek . ale troche za bardzo zgrywasz cwaniaczka hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gizmo196
misiur spokojnie. moze dlatego ze spora czesc odpoweidzi nalezy do mnie :) poza tym wydaje mi sie ze mam prawo sie poirytowc jak odpowiadam kilku osobom osobno na to samo pytanie a co chwile pojawiaja sie nowe osoby ktroe zadaja je po raz kolejny bo ciezko im zajrzec na forum lub google. ... jak kazdy mam prawo sie uniesc :) pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Freon
Gizmo196 to dlaczego wogóle odpowiadasz skoro wszystko jest wcześniej. Myślę że jesteś za dobry dla NIECZYTAJĄCYCH. Uważam, że następne posty mogłyby wyglądać np. "Ale spoko forum, znalazłem tu wszystko czego potrzebowałem" , "Ukazał się nowy firmwall, program do jego edycji, czy jakiś cool programik" ;-) Nie mam racji ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misiur
Dobra spoko ja was rozumiem ale ja pierwszy raz weszlem na ta strone i nie wiedzialem co tam jest napisane nie chialo mi sie czytac calego forum.A zreszta czy to taki wielki problem podac jeda strone internetowa. POZDRO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gizmo196
misiur: 1) to BARDZO wielki probelm jesli KAŻDY chce tylko jedna stronke bo WAM ciezko zajrzecz czy juz jej ktos keidys nie podal. no ku**a ile mozna ?? 2) Wszedłem nie weszłem :) Freon niby racja, ale wiesz ze skoro NIECZYTAJĄCY nie czytali co bylo wczesniej, to i nadziei brak ze przeczytaja to pozniej, a skro zjebke dostana ze bylo i kolejny raz nie bedize, to przynajmniej rusza swoje szanne cztery litery [oczy :)] i przejrza te skromne kilka stron. :) ___________________________ Apropo nowego softu - czy zauważył ktoś jakieś zmaniy w pamieci telefonu?? czytalem gdzies na ruskiej stronie ze pamiec ma byc zwiekszona z 2MB na 4MB ... jesli chodzi o moj telefon zauwazam delikatną poprawe pamieci w telefonie,[wchodzi ok 15 zdjec wiecej niz zwykle] aczkolwiek nie az o 100%. Dostrzegl ktos poza mna takie zjawisko? Ciekawi mnie co zbednego zostalo wywalone :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość F5reon
Szablony multimedialne w wiadomościach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gizmo196
i tak nie uzywalem :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JJANET
Przeczytałem uważnie poprzednie strony, oprogramowanie mam. Zainstalowałem wszystko. Zmieniałem starowniki i HM kilka razy (różne wersje) i w HM cały czas mam komunikat na dole "trying to connect to handset manager" port COM1 jest zmieniony na COM5. Mam Win XP. W zasadzie wsjo zrobiłem jak w opisach. Mam kabel RS-232 czyli COM-a. Co dalej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Freon
Sprawdż na innym kablu, być może Twój jest zepsuty (ja tak miałem na początku 2 dni straciłem ;-) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gizmo196
złośliwość rzeczy martwych, czasem tak bywa :( nawiazując do odpoweidzi Freona "spróbuj na innym kablu" ja dołożę swoje "albo na innym kompku , ot choćby u kumpla" :) to tylko przedmiot, kiedys gdzieś jakoś musi sie udać. poza tym zauwazylem ze bardzo duzo osob ma porblem z kabelkami rs-232 a na usb narzeka bardzo malo osob.... no cóż - technika idzie do przodu ... wymyslane sa coraz to nowsze sposobu łączności... a my - drodzy urzytkownicu motek e365 - musimy pozostac na kabelku - bo nasz drogi producent nie uwzględnił łaczności Bluetooth w tym modelu :( a szkoda :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kenmo
el o ma mta motke i kur.. nie moge czy ktos moze mi przeslac sterowniki usb, bylbym wdzieczny... sciagnalem juz jakies ale nie dziala... tak samo co ze zmiana tego porta,jak to jest w windows me????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kenmo
n o i kur.. co!!!! pisze wczesniej probuje byc mily... gizmo podajesz stronke ze sterami do usb i co... ot stronka nie wchodzi.... czy ktos normalny przesle mi te drivery

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gizmo196
Kenmo unies sie bardziej moze ktoscie zauwazy !! a jesli nikt cie nei zuwazy to moze ty zauwazysz jak dawno temu podalem tamte linki ?! nie bede trzymal na serverze tych samych plikow klilka lat tylko dlatego zeby pomoc takiemu nerwusowi jak Ty. poza tym odsylam do www.wszystko.tk gdzie znajdziesz solucję swojego jakże niebanalnego problemu. a sugestia "ktoś normlany mi prześle" wcale nei wpływa mobilizująco, a raczej zneichecająco i żenując ujawniajając twoj poziom inteligencji i pokazujac nam wszystkim jaki masz szacunek do ludzi. dziekujemy... ...owszem moze i mily dla ciebie nie jestem ale sam sobie zasluzyles.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kenmo
www.wszystko.tk - usmialem sie strasznie oki gizmo moze i sie unioslem, ale moj poziom inteligencji i tak jest na wysokim poziomie a poza tym czytalem powyzsze solucje (jak ty to wytrzymujesz),sciagalem, przegladalem,instalowalem i nic... o to chodzi ze handseta mam juz dawno, nie bylo problemu ze znalezieniem, a kabel mam bez sterow... no i tez jakies znalazlem szperajac tu i owdzie, zainstalowalem i kiszka...ktos wczesniej podawal konfiguracje portu na win2000 ja mam WIN ME i nie umie pokumac ze sterami do tego kabla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość me
Wszystkich którzy mają problem z telefonem.. itd zapraszam na forum www.matrax.net/forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Freon
Masz problem ? To skorzystaj z irca: ircx.eu.org kanal #hellomoto.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×