Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość didka

MOTOROLA E365-OPROGRAMOWANIE

Polecane posty

Gość HARY
do gizma mógłbys mi przesłać pare dzwonków w formacie mmf. na mój e mail o to on zgory dzieki 007hary@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lew487
hej gizmo mój mail to quurde@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lew487
hej gizmo mój mail to quurde@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lew487
z kad mozna miec patca do handset managera (zeby mozna bylo przesylac wiecej niz 54 kb)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 007hary
prosze niech mi ktoś prześle te dzwonki w formacie mmf z dzwiekiem bardzo o was o to prosze bo ja mam ale bez dzwieku gizmo wyslij mi je prosze o to mój adres na ktury moglibyscie mi wysyłac te dzwonki 007haty@interia.pl bardzo mi na tym zalezy ja k nie chcecie wyslac mi tych dzwonków to podajcie mi chociza strone z kturej sciagneliscie te dzwonki z dzwiekiem prosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 007hary
prosze niech mi ktoś prześle te dzwonki w formacie mmf z dzwiekiem bardzo o was o to prosze bo ja mam ale bez dzwieku gizmo wyslij mi je prosze o to mój adres na ktury moglibyscie mi wysyłac te dzwonki 007haty@interia.pl bardzo mi na tym zalezy ja k nie chcecie wyslac mi tych dzwonków to podajcie mi chociza strone z kturej sciagneliscie te dzwonki z dzwiekiem prosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 007hary
prosze niech mi ktoś prześle te dzwonki w formacie mmf z dzwiekiem bardzo o was o to prosze bo ja mam ale bez dzwieku gizmo wyslij mi je prosze o to mój adres na ktury moglibyscie mi wysyłac te dzwonki 007haty@interia.pl bardzo mi na tym zalezy ja k nie chcecie wyslac mi tych dzwonków to podajcie mi chociza strone z kturej sciagneliscie te dzwonki z dzwiekiem prosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gizmo196
dobra prześle wam to kiedyś jakoś gdzieś :) niebawem. tylko jkak nei dojdzie ot nie miejcie do mnie pretensji,. bo ten pliczek z dzwiekami ma ok 9MB ... a nie wiem jakie sa ograniczeniea na poczcie interii np .... :] jutro sie tym zajmę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lew487
TO PRZYSLIJ MI. MÓJ MAIL TO: quurde@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lew487
z kąt mozna sciognac patcha do handset managera (zeby mozna bylo sciogac na telefon wiecej niz 54k)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gizmo196
dobra ludzie widzie ze macie problem ze znalezieneim najprostrzych rzeczy w necie :( to przykre bo wystarczy włączyć google.pl ... jak znajde jutro czas postawie server ze wszystkmim do motki, softem, melodiami, patchami, .... i dam tu adres, tylko nei piszcie po raz tysieczny ze szukacie tego co było juz odnajdywane tutaj 100 razy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gizmo196
Dobrze, Zrobiłem to dla was: 1) z poniższego adresu możecie ściągnąc program Handste Manager - nie jest to wersja najnowsza, ale zgrałem ją od siebie z oryginalnej CD, więc MUSI działaś u wszystkich .... bo przeciez tak ciężko ją znaleść w necie prawda ?! http://www.gizmo196.friko.pl/handset.rar 2) Stąd ściągniecie steroiwniki do portu USB... które przeciez tak banalnie łątwo znaleść na necie !! http://www.gizmo196.friko.pl/usb.rar 3) Z tego linka możecie ściągnąć patcha, który umożliwia wgrywanie melodyjek o pojemności większej niż 54kb ...(ale po co to komu skoro lepiej takiego midika okroić samemu i wrzucić to co najlepsze w piosence)... http://www.gizmo196.friko.pl/hmpatch.rar 3)Muszę was nieco zasmucić, ale gdzieś zapodziała się moja kolekcja MMF`ów ... więc zgrałem ze swojego telefonu te które obecnie tam były... i narazie to właśnie je tu wrzuciłem ... jak znajde keidyś resztę, to dam znać ... narazie ssijcie... http://www.gizmo196.friko.pl/mmf.rar Mam nadzieję że wszystkei linki będą działały .... jakby przestały ... to znaczy że admin Friko.pl je zablokował, bo łamią regulamin storny ... nie może być na stornie plików wiekszych jak 300kb ...nie może być RAR`ów ....więc ssijcie ... póki leżą ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gizmo196
Dobrze, Zrobiłem to dla was: 1) z poniższego adresu możecie ściągnąc program Handste Manager - nie jest to wersja najnowsza, ale zgrałem ją od siebie z oryginalnej CD, więc MUSI działaś u wszystkich .... bo przeciez tak ciężko ją znaleść w necie prawda ?! http://www.gizmo196.friko.pl/handset.rar 2) Stąd ściągniecie steroiwniki do portu USB... które przeciez tak banalnie łątwo znaleść na necie !! http://www.gizmo196.friko.pl/usb.rar 3) Z tego linka możecie ściągnąć patcha, który umożliwia wgrywanie melodyjek o pojemności większej niż 54kb ...(ale po co to komu skoro lepiej takiego midika okroić samemu i wrzucić to co najlepsze w piosence)... http://www.gizmo196.friko.pl/hmpatch.exe 3)Muszę was nieco zasmucić, ale gdzieś zapodziała się moja kolekcja MMF`ów ... więc zgrałem ze swojego telefonu te które obecnie tam były... i narazie to właśnie je tu wrzuciłem ... jak znajde keidyś resztę, to dam znać ... narazie ssijcie... http://www.gizmo196.friko.pl/mmf.rar Mam nadzieję że wszystkei linki będą działały .... jakby przestały ... to znaczy że admin Friko.pl je zablokował, bo łamią regulamin storny ... nie może być na stornie plików wiekszych jak 300kb ...nie może być RAR`ów ....więc ssijcie ... póki leżą ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gizmo196
powtórzyłem notkę dwa razy, poneiważ w pierwszej źle zrobiłem linka do PATCHA .... z drugiego postu zassacie wszystko poprawnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lew487
dzieki, patcha znalazlem na sieci 2 dni temu, a dzwnki juz oglodam :) mam nadzieje ze sa zarobiste :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja
mam pytanie zaznaczam jestem blondynka:) czy nie ma w tych telefonach czegos takiego jak raporty wyslanych wiadomosci chodzi mi o to skad mam wiedziec ze ktos odebral wiadmosc???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gizmo196
Żeby mieć raport PODOBNO trzeba wpisać przed SMsem "NW" albo "NM" - które ni epamiętam . ale ile w tym prawdy nie mam pojęcia bo nie używalem tego nigdy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość problem
a ja mam taki problem ze dostalam taki tel. uzywany. tylko ze zdjec robic nie moge. i nie wiem czy zepsuty jest aparat czy moze dlatego ze czegos w nim brakuje jakiegos oprogramowania? nie wiem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gizmo196
no ale kurde koleś.... napisałbyś coś wiecej ?! czemu nie mzoesz robić? bo nie masz guziczka do robienia ? ekran jest czarny? Jak wchodzisz w zdjęcia to ci sie pulpit pokazuje? a mzoe robisz ale nie mozesz zapisac? Jesli masz czarne wszystko - to odsłońz tyłu zaasłonkę chroniącą obiektyw - przesuń ja w prawo. Jesli wyrzuca cię do pulpitu że tak to ujmę, to mozesz mieć chwilowe kłopoty z aparatem - ja tak miałem jak chciałem robić zdjęcia na mrozie- nie dało się i koniec - po prostu za zimno było. a jesli nie mozesz zapisać to podjerzewam że moze chodzić o miejsce - usun kilak innych zdjęć, melodyjek i spróbuj ponownie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość problem
jest tak. aparat jest odsloniety:>:> wlaczam go tym szarym guzikiem z boku, ekran r obi sie bialy i jest napisane" zrOb" albo"wyjdz". wybieram zrob, slychac jakby sie zdjecie robilo ale nic nie widac. ekran jest caly bialy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja
w tres smsa mam to nW lub NM wpisac czy jak???jak cos slyszales to moze cos wiecej.....bo w tym j....plusie przeciez zeby zadzwnic do obslugi trzeba placic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gizmo196
Osobiście nie spotkałem sie z takikm przypadkiem, ,ale wtgląda to raczej na uszkodzony aparacik. Sprawdź czy ekran robi sie czarny jak zamykasz zaasłonkę, jeśli tak, to moze masz coś na obeiktywie a jeśli nie .... to raczej jakas wewnętrzna wada. Skoro telefon dostałeś to nie mozesz narzekać - jakbyś kupił - twój błąd-było sprawdzić czy dziala :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość problem
nic sie nie zmienia:(:( czyli aparat uszkodzony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość problem
a orientuje sie ktos ile moze kosztowac naprawa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gizmo196
... ... ... pod warunkieim że naprawić się da. Jeśli masz takie coś to może po prostu upadł kilka razy i coś się ....schrzaniło. A moe to coś prostrzego niż myslimy. Obejrzyj szkiełko z tyłu czy nie jest pomalowane czymś białym, w ustawieniach pomeiszaj troszkę, pozmieniaj trtyby z auto na nocny, pojedź do komisu i zaopytaj czy weidzą co z tym zrobić. Wiem ze pisze sie ąłtwo i robiłes to juuz 200 razy ale ... nie mamy w ręku Twojego telefonu i ianczej nie mozemy nic zrobić jak tylko prosponowac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość problem
wielkie dzieki. wlasnie chodzi zeby ktos proponowal bo ja nawet nie mam pomyslu co z tymz robic:D mam nadzieje ze naprawic sie da.. na szkielku nic niewidac takiego co by moglo przeszkadzac. a jesli o te tryby chodzi.. to ja nawet jeszcze nie wiemgdzie tego szukac:D ale mam instrukcje, poczytam i moze sie dowiem:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gizmo196
w czase robienia zdjęcia - jak amsz niby biały ekran klikasz środkowy przycisk "menu" i masz 4 rzeczy do wyboru ... 1)warunki ośweitlenia 2) rozdzielczosc 3)wolne miejsce 4)dźwięk migawki w zasadzie niewiele ci to da.... mzoe uszkodzaona jest jedna z rozdzielczości, a może tryb automatyczny nie dziaął.... kombinuj - zaawsze możliwe ze osoba flashowała sama telefon ipo prostu zwaliłą soft - więc w serwisie wgrają nowy - oczywiście za kasiore :/ Nigdy nie jest tak źle żeby nie mogło byc gorzej :)) - dzwoniłeś już z niego :)? może też się nie da :D ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość problem
no wlasnie chodzi o to ze ten pzrysick menu nie dziala. nie pokazuje mi sie cos takiego jak rozdzielczosc itp.. kurde a ile wgranie nowego softu moze kosztowac? w ogole sie nie orientuje! mam tel drugi dzien wiec prosze o wyrozumialosc;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gizmo196
oooo czyli widzę że kolega już ma dwa problemy :P Sofcik nie pomoże na wszystko :) na pewno nie pomoze na niesprawne klawisze :) A cena ? myślę ze da się negocjowac i w 50 zł powinienes sie zmieścić - ale jak mówie - wydaje mi się :) Jak bedziesz chciała najnowszy soft - może to kosztować sporo więcej, bo w styczniu wychodzi najnowszy naprawiający część bęłdów, spowolnienie w pisaniu sms`ów, dodaje javę, itp .... póki co czekamy ... i nikt nie ma pewnych informacji - te co ja pisałem też wczytałem na forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×