Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość didka

MOTOROLA E365-OPROGRAMOWANIE

Polecane posty

Gość lECHLER
JA NIE MAM POJECIA CO SIE Z TYM DZIEJE TEN PROGRAM NIE MOZE MI WYKRYC TELEFONU POŁOWA IKONEK WOGOLE NIE DZIAŁA A ZAŁADOWANE SA WSZYSTKIE STEROWNIKI CZY KTOS MI MOZE POMOC Z TĄ INSTALACJĄ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kali 365
Mam taki problem mam motke e 365 i nie mam do niej kabla. Dotychczas wrzucałem sobie dzwonki w formacie midi poprzez własny serwer, czyli w telefonie wpisywałem adres URL z dzwonkiem z mojego serwera. Doszły mnie słuchy ze motka moze przeczytac formaty mmf. Chodząc po innych forach dowiedziałem sie jak stworzyć taki plik z formatu wav. Kiedy wszystko było gotowe i dzwonek grał (słabo bo słabo) w programie PSMplay. Wrzuciłem więc dany plik mmf na serwer wpisuje w telefonie URL z danym linkiem i nagle komunikat: Błąd HTTP 406 Nie do przyjęcia. Czy możliwe że moja motka nie może przeczytać formatu mmf ????? A może źle skonfigurowałem plik????? Proszę pomożcie!!!!! Z góry dzięki!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość drabson
Mam motorole E365, kupilem kabel, zainstalowalem sterowniki, oprogramowanie i nie dziala. Mam WinXP i byc moze potrzebne sa sterowniki pod tego Windowsa, kto ma takie sterowniki? Jesli ktos ma to prosilbym o przeslanie na adres drk1@op.pl, lub stronke skad je mozna wziasc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość drabson
pytanie juz nie aktualne.pojawiaja sie inne problemy jak sobie nie poradze to dam znac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spajderius
Siemka! Wiecie może skąd powinąć jakiś firmware do motki e365 i jak go wgrać (a raczej czym) na telefon?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gizmo196
firmware znajdziesz spokojnie na necie, wystarczy dobrze poszukać. Ja na dysku mam firmware oznaczone nazwą. "T66R.2.1.15.SE.03_1.05.jack.mot" Sam tego nigdy nie wgrywałem, ale wiem ze tzreba mieć kabelek serwisowy [do nabycia w komisie lub do zrobienia - schematy leżą na necie] i program , ot choćby DmTool - również znajdziesz w necie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość drk
Mam pytanko. Mam ta motorolke E365 kupilem kabel i nie dziala, zainstalowalem sterowniki, wgralem SP2 bo nie mialem, mialo dzialac i nie dziala. Czy potrzeba jest cos zmieniac w telefonie? Sprawdzalem kabelek na innych systemach Windows-owskich i nie trybi. Potrzebuje takze innego programu niz Hangset Manager moze to pomoze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maja86
witam Gizmo mozesz mi zapodac ten twoj soft na maila lub podac link z gory dziekuje pozdro 600 dla wszystkich po ziomkow ehhe :))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maja86
witam Gizmo mozesz mi zapodac ten twoj soft na maila lub podac link z gory dziekuje pozdro 600 dla wszystkich po ziomkow ehhe :))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gizmo196
juz sie załacza, za kilka chwil powinien być na Twojej poczcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maja86
elo Gizmo nie mam nic od Ciebie na mailu -wyslales ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gizmo196
tak owszem wysłałem :/ czekaj chwilke, wyślę jeszcze raz .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maja86
oooooooo teraz jest THX

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kali 365
Mam taki problem mam motke e 365 i nie mam do niej kabla. Dotychczas wrzucałem sobie dzwonki w formacie midi poprzez własny serwer, czyli w telefonie wpisywałem adres URL z dzwonkiem z mojego serwera. Doszły mnie słuchy ze motka moze przeczytac formaty mmf. Chodząc po innych forach dowiedziałem sie jak stworzyć taki plik z formatu wav. Kiedy wszystko było gotowe i dzwonek grał (słabo bo słabo) w programie PSMplay. Wrzuciłem więc dany plik mmf na serwer wpisuje w telefonie URL z danym linkiem i nagle komunikat: Błąd HTTP 406 Nie do przyjęcia. Czy możliwe że moja motka nie może przeczytać formatu mmf ????? A może źle skonfigurowałem plik????? Proszę pomożcie!!!!! Z góry dzięki!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gizmo196
wg mnie kazda motka moze to odczytać. mam taki mały pomysł. wrzuć tu krótkik artukuł jak stworzyłęś plik MMF bo ja miałem jeden porgram ale neiststy był płątny i nic nie dało sie zrobć, daj linka do programu, sciagne, stworze plik , wgram sobie i powiem Ci czy to wina programu [moze tworzy neikompatybilne pliki].... czy czegoś innego bedziemy kombinować czego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Osobiscie nie znam sie wcale na oprogramowaniach itp. Ale moj Misiek to spec od tego i moge Wam polecic takie oto forum: http://www.matrax.net/forum/ Napewno znajdziecie tam duzo ciekawych i przdalnych informacji o motkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gizmo196
no dobra to i ja o coś zapytam nie zajmowałem sie nigdy wgrywaniem firmware bo jakoś nie pociagało mnei to, ael faktem jest ze nadszedł dzeń kiedy mam ochote pozmieniać wiele rzeczy w telefonie. jakie jestwasze zdanei - lepiej oddać to fachowcom i zapłącić [no właśnie ile to kosztuje?] ... czy lepiej kuipć kabel za [ile ? :)] i kombinować samemu ryzykując uszkodzenie lub nieudane wgranie ?! niby sporo o tym czytałem, ale i tak widze ze w wielu przypadkach pojawiają sie problemy ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kali 365
Dla Gizmo: oto link ze stronka gdzie mozesz pobrac program do przerobki pliku wav na mmf: http://smaf-yamaha.com/tools/dl.php3?id=185&ocid=atsma2s131&mcode=28a42f0c8f36fe901e8ff9e7990f800a jak pobierzesz juz program to plik mmf mozna utworzyc następująco: po odpaleniu programu w okienki "Time Base" ustawiasz 20msec. Następnie klikasz w prawym dolnym rogu na "PianoRoll" potem jak Ci sie otworzy to duze okno to na dole na jednym z prostakacikow dajesz "new". W tym nowym oknie otwierasz jakis plik wav(musi on miec parametry: Mono, 8kHz) kopiujesz ta liczbe jaka jest przy msec (jego dlugosc) i wklejasz tam gdzie jest "Gate Time". Nastepnie klikasz OK zamykasz okno PianoRoll i zapisujesz (SMAF Save as) i juz. Jak Ci sie uda wrzucic ro do telefonu bez uzycia kabelka to daj mi znac albo najlepiej podaj mi link ze strona gdzie umiesciles plik mmf z gory dzieki za pomoc !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gizmo196
Dobra KALI zaczynam sie tym zajmować. jesi o mnei chodzi to bede to wgrywał kabelkiem - zeby sprawdzić czy program generuje dobry plik. bo moze wina nie lezy po stronei tgo jak zgrywasz tylko po prostu pliku. neibawem odezwe się czy wszystko gra. a plik umieszcze na swoim serverku wiec dam Ci namiary.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gizmo196
No witam. Zrobiłem wszystko jak napisałeś powyżej i u mnie wszystko działa dorbze. 1) stworzyłem plik 2) wgrałem KABELKIEM 3) odtworzyłem bez problemu. plik mój miał parametry 8 kHz, MONO, 16-bit - koniecznie takie muszą być. plik który stworzylem umieszczę za chwilke na jakiimś serverku. i dam namiary ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gizmo196
no i chiwlowo mam problem z wgraniem pliku na mój stary server bo nie uzywalem go tak dawno że mi go zamkneli :) założylem jujz nowe konto na friko.pl - ale czekam teraz na kolejnego maila - z potweirdzeniem aktywacji konta... jak tylko zaakceptują wrzuce plik plik będzie pod adresem - mam nadizeję że szybko tam sie znajadzie. www.gizmo196mmf.friko.pl/proba.mmf

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość las
jak scuagnac zdjatka z k700i na konpa przez kabel usb mam kabel ale niechce sie zsynchronizowac help help help

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gizmo196
To jest temat E-365

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gizmo196
haa - zauważyłem kolejną fajną rzecz :) moja motka obsługuje WAV ` y:) pod warunkikem że są zapisane jako mono w 8kHz`ach 16-bit`ach MONO :) zaraz zaczne bawić sie dalej :) moze jeszcze coś ciekawego uda się z niej wydusić :) tylko ze taki wav jest ok 4-krotnie weikszy od MMF`a tej samej długości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tomej
Mam pytanie. Co mam zrobić jeśli wystąpi błąd przy wgrywaniu oprogramowania. Czy moge zacząć wgrywanie jeszcze raz? Ktory soft posiada język polski i który jest nalepszy? Prosze o odpowiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kali 365
to dzieki narazie za fatyge gizmo!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amadeusz
czesc Gizmo196 mam do Ciebie prosbe wyslij mi jak mozesz patch ktory pozwoli na wysylanie z Hangset Menagera dzwonkow powyzej 56 kb z gory dzieki szupek@op.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Freon
www.dejwid.prv.pl TU JEST WSZYSTKO Kilka dni temu wgrałem nowy soft T66R.2.1.15.SE.03_1.5 i jest spoko, mam 5x zoom aparatu, a co jest najlepszego że przy powiększeniu (2x,3x,4x,5x) nie zmniejsza się rozdzielczość robionego zdjęcia (co często jest w innych aparatach). krótko, jaką rozdzielczość sobie ustawimy z taką zrobimy zdjęcie, nieważne z jakim zoomem - nie mam pojęcia jak autor to zrobił Nowy soft to też programowanie 6 klawiszy (4 kierunki oraz lewy i prawy) oraz automatyczne zdjęcie simlocka. Na stronie dostępny jest także plik .mot który po wgraniu DMtoolem zwiększa nagranie głosowe do 25 sekund. Niektórych może pewnie denerwować motyw z Matrixa pojawiający się przy połączeniach :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gizmo196
!! Moje WAŻNE spostrzeżenia !! 1) Z własnego doświadczenia wiem ze u moich znajomych oraz u mnie - nie było nigdy problemu z wykrywaniem podłączonego telefonu do komputera przez port USB. Instalowałem Handseta, sterowniki z płytki Cd i wszystko grało. Ludzie pisali że robili podobnie i dupa ... Przyczyne znalazłem dzisiaj - nieodpowiednie sterowniki USB. Skusiłem sie wczoraj żeby przerobić sobie kabelek USB na serwisowy i żeby wgrać nowy soft. [2.1.15 SE] I okazało sie że żaden program nie chcec mi sykryć połaczenia przez mój kabel. Na początku obawiałęm się że coś zrobiłem źle - ale byłem pewien że kabel jest dobry. Świągnąłem więc INNE sterowniki USB z netu niż moje oryginalne dołączone do kupionego kabla - i co sie okazało DMTool`em wgralem nowy soft bez problemów. ... kabelek mój w dalszym ciągu mał służyć jako kabel do zdjęć, muzy ... ale co sie okazało - nie działał - noie wykrywał połączenia z telefonem. Przyczyna ?! ZŁE sterowniki USB. Program nie zaczął działać dopóki nie zainstalowałem znowu starych ryginalnych sterowników. Tak więc jeśli ktoś pisze że zainstalował sterowniki USB a dalej nie widzi połączenia - zazpraszazm do zainstalowania innej wersji sterowników USB - prawdopodobnie pomoże. 2) drugą uwagą jaką chciałęm napisać jest fakt, że podczas flashowania telefonu programem Service Tool v0.2.0 nalezy przestawić język na Anglielski [stany zjednoczone] i region tak samo .... OSTRZEGAM wszystkim przed restartowaniem komputera w takiim stanie :) Ja się naciąłem trzy razy ... przypadkiem zresztą ..... komp albo sie nie uruchania do końca [nie wczytuje profilu], albo uruchamia sie i wyłącza sie pulpit, czasem nie działa część dysków :) nie wiem skad takie objawy ael ja wczoraj stawiałem system i rtoche mnie zdziwiło to co dziś widizałem po restarcie :) wiec jeśli wszystkjo wzrobicie - cofnijcie sobie ustawienia na POLSKA ...i jezyk polski :) oszczedzi wam to emocji :) 3) Nowy flash - ogólnie oceniam dobrze. wprowadzono kilka zmian, miedzy innymi ,Polskie menu, Nowe melodyjki i ikonki,Nowy ekran powitalny, Opcja zoom'u 5x [bez utraty jakości - gratuluje autorowi] Tryby fotografowania: Czarno-bialy, Blur, Negatyw, Brazowy i Paint,Szybsze pisanie SMSów, Tapeta prześwituje pod każdym menu (nie tylko w głównym) Możliwość przyporządkowania klawiszom funcyjnym innych opcji (strzałki + 2 funkc.) ... ogólnie wszystko gra i jak narazie nie miałęm zadnych problemów. Tylko cholera nie zgrałem sobie z pameic TLEFONU ksiazki adresowej ... i zostałą mi tylko ta na kaarcie :) ale nieszkodzi ja i tak mam numery w głowie :) Narazie to tyle i tak napisałem tyle ze kikt nie bedie chciał tego czytać :) w kazdym razie najwazniejsze co chciałęm napisac to fakt ze są dwa rodzaje strowników USB .... jedne do FLASHOWANIA - drugie do zgrywania ... o czym dziś sie przekonałem osobiście. Przy czym te peirwsze instalują sie automatycznie jako USB-> COM3 , wiec w programie do flashowania wybieramy ten port ... ale o tym ja kflashować .... jest juz niejedno forum :) pozdrawiam i dziekuje za lekture :) czekam na uwagi odnośnie tego co napisałem :) jeśli ktoś ma jakieś spostrzeżenia odnośnie nowego sotfu dajcie znać, chetnie skonfrontuje z kikmś jego działane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Freon
U mnie nie było problemu ze sterownikami (XP), może dlatego że już na początku wgrywałem soft na innym comie niż 5. Mam jedynie problem z pisaniem smsów na iTap (zmuszony jestem do korzystania z Tap Polski).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×