Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość didka

MOTOROLA E365-OPROGRAMOWANIE

Polecane posty

Gość koalla
Gizmo mógłbys podesląc mi Handset'a Manager'a na maila KOALLA22@poczta.onet.pl . Nie moge z nikąd ściągnąc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gizmo196
no i ja się chyba wściekne !!!! A czy mogłbys/mogłabyś zerknac kilka postów wyżej jak podawałem linki do wszystkiego co niezbędne d o telefonu ??!! Dziekuję ... tak bezie łatwiej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 007hary
GIZMO kiedy Przeslez mi te twoje dzwonki bo czekam i nie moge ich dostac prosze cie bardzoo nie to moj email 007hary@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koalla
ok looz mam juz program;-) tylko jest problem. Jak odpalam program w momencie kiedy tel nie jest podlaczony to wszystko jest ok.Program sie uruchamia normalnie.Ale jak juz wlaże koncowke kale do portus usb to za kazdym razem wystepuje KRYTYCZNY WYJATEK ( to takie niebieskie okno ;-) ). Zawsze tak mam jak odpalam program a tel jest spiety z kompem.Co robic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gizmo196
Harry - linka do dzwonków podała ostatnio koleżanka na forum - zajrzyj kilkanaście postów wstecz. Swoje dzwonki gdzieś zgubiłem - i mam tylk oczęśc z nich. Koalla - a jaki masz system operacyjny ? Z tego co wiem to takie błedy pojawiają się na 98SE lub ME. Dwa systemy których nie trawię i nigdy nie zrozumiem - błędów w nich więcej jak w całej reszczie systemó łącznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pablo194
jesli potrzebujecie sterowników i oprogramowania do motorolki wszystko macie na stronce WWW.GSM2PC.PL jest tez opis jak zainstalowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lew487
nie jestem ONA- wypraszam sobie !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ersted
Jesli chodzi o o obsługe Motki E365 sa dwa programy z tego co mi wiadomo i które sprawdziłem i działają: Hadnset Manager, Cell Phone Manager (choc pierwszy ładniejszy graficznie to drugi daje mozliwość zgrywania SMSow czego nei udalo mi sie w tym pierwszym) poza tym wszytko inne działa. Problemu jakie mogą wystąpić: 1. Podłączenie kabla USB bo takowy posiadam - przy braku komunikacji z kompem zmieńcie port pod który jest podpięty telefonik. Bardziej szczegółowo mówiąc: Menagerze urządzeń znajdzicie port pod który jest podpięty telefonik i zmieńcie domyślny numer portu na COM5 (powinno pomóc) 2. Przy zgrywaniu fotek muzyki czy animacji na tela musicie w Handsecie M. wybrać File Menager ikonka po lewej na dole i dla odpowieniego formatu wybierać odpowiednie miejsce np. Jak macie muzyczke (np. formaty *.mmf, *.mid) to wybieracie tam w drzewku Melody, dla obrazków Picture itd. 3. Jełsi zgrywacie coś z tela na kompa to albo wybieracie Melody albo Album 3 i 4 ikonka od góry po lewej i w tym zółtym niby telefonie pokazują sie ikonki z nazwami ale żeby mozna było zapisac lub zobaczyć fotki trzeba je ściągnąć klikając prawym przyciskiem i wybierając opcje download lub download all Jeśłi jeszcze cos tu pisało a nie odpowiedizałem to widocznie przeoczyłem a tymczasem pozdrawiam serdecznie mój nr. GG:1255238 (rzadko bywam)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DJ_Frugos
Siemano :) 1. stronka 365.prv.pl nie dziala - dajcie inny link na handseta pod motorolke :D 2.JEzeli kupilem kabolek (forever - firma) i zainstalowalem kabel USB to software motorola tez mi potrzebny /???? bo nie wiem sam o co chodzi ;/ kabel jest pod motorole e365 a na CD nie ma opjci instalacji tego modelu ;/ som V,C,E itp ale nie ma mojej ;/ co mam robic ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gizmo196
Dj-Frugos - Głupos !! Zajebać cię to mało ... 1) Zajrzyj dobrze na forum w tym iejscu - podawałem juz kilka razy kilkni na moją stonę z softem !! !! 2) "SOM" - pisze się fachowo "są"... !! 3) na Cd na pewnop masz ten porgram

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gizmo196
Dj-Frugos - Głupos !! Zajebać cię to mało ... 1) Zajrzyj dobrze na forum w tym iejscu - podawałem juz kilka razy linki na moją stonę z softem !! !! 2) "SOM" - pisze się fachowo "są"... !! 3) na Cd na pewno masz ten porgram

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mousekiller
buuuu zgubiłem ten przezajefajny telefonik jestem zdruzgotany jak ktoś słyszał o owocnym odnalezieniu zgubionego telefonu to mu gratuluje mam nadzieje że nie jest to ten co zgubiłem>buuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość waldus
mam motkę 365 od roku jest fajna ale animacje w niej chodzą wolniej niż w innych padakach czy macie to samo ,czy jest to wina softa. Jażeli soft to serwis ma joby bo mi go wgrywali w ramach gwarancj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skibex
Czy ktoś mi moze wysłać program HandsetManager bo niemoge go znaleść pils dzaki z góry na adres nemos21@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skopek
Witam! Ja mam taki problem: mam kabel USB ale nie mam do niego oprogramowania. NIe wie ktos gdzie moge w necie takie cudo sciagnac, lub ktos moze ma i moglby mi podeslac? z gory dziekuje za odpowiedz pozdrawiam Piotrek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skopek
sorki nie doczytalem do konca tematu:) mam wszystko co potrzebowalem:) dzieki Grizmo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skopek
sorki nie doczytalem do konca tematu:) mam wszystko co potrzebowalem:) dzieki Grizmo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gizmo196
Jaaaaa..... normanie nie wiem dlaczego ale ludzie to jest tak parszywa rasa pieprzonych egoistów że aż w dołku ściska !! SKOPEK - dla Ciebie Bógzapłać że odważyłeś się przeczytać o czym pisaliśy i znalazłeś to czego potrzebowałeś. SKIBEX - weź się chłopie pochlastaj bo jesteś tak ograniczony że chyba nikt Ci nie pomoże. CZYTAJ FORUM TO ZNAJDZIESZ WSZYSTKO !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ytsejam
Do Gizmo! Odnośnie tego posta w którym tak się wkurwiłeś Port szeregowy COM to port transmisji szeregowej w standardzie RS-232C więc jak chcesz udawać mądrego to rób to dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skibex
Ej gizmo sory ale z tych ston co ty podajesz pojawia sie eror i nic nieda się ściągnoć i prosze bez obrarzan

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Freon
mam 2 programy Handset Manager, tym drugim moge wysłać smsy napisane na kompie i edytowac EMS, zamiast wgrywać foto na motke co robie w tym I, a do kabelka usb potrzebne sa drivery pod ten kabelek(w sklepie dołączana jest cd z nimi)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PPyrek
Wie ktoś skąd można ściągnąć najnowszy sofcik na ten wspaniały telefonik albo skąd można sciągnąć polski język do softu 2.1.11 lub 2.1.14??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kotek2225
cześć wszystkim! mam duży problem, kiedy kupiłam sobie kabelek zainstalował się pięknie i wszystko ładnie działało do momentu aż któregoś dnia podłączam sobie motke a on nie odpowiada. więc sprawdzam sobie w mwnadżerze urządzeń własciwości kabelka a tu mi wyskakuje że brak sterowników (ale przeciez kilka dni wcześniej było wszystko dobrze). więc ja próbuję zainstalować jeszcze raz, i nie chce działać, cały czas mi krzyczy że nieznane urzadzenie i brak zainstalowanych sterowników, a kiedy chce aktualizowac sterowniki ( z płyty) to mi wyskakuje że nie może znaleźć lepszych niż są już zainstalowane (ale przecież we własciwościach jest że brak sterowników!!!) BŁAGAM O POMOC bo już nie wiem co robić, próbowałam instalować to tysiące razy i nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kotek2225
albo może niech ktoś mi powie skąd ściągnąć sterowniki do tego programu sama już nie wiem co można zrobić kogo nie zapytam to nikt nie wie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leszman
Gizmo docieniam twoją pracę ale link nie działają. Muszę mieć program: Handset Manager, znalazłem dwa linki do tego programu i nie działaja, co mam robic Please: wyślij mi go ma meila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bxumm
jak ktoś jakiejś pomocy na temat motoroli e365 potrzebuje to moge sprubować pomóc, softy, firmware, sterowniki do kabli, instrukcja jak przerobić na serwisowy i tp.. :) gg 3149670

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rembrant
mam taki problem podłoczyłem telefon do ładowania i potem go wyłaczyłem a jak go właczyłem to niedało sie ksiazki właczyc i pisało "spróbuj później" no to mówie ze jeszcze z karty sim nieodczytało jeszcze i odczekałem 5 minut i próbuje właczyc ksiażke telefoniczna i dalej pisze "spróbuj później" tak samo jak chce wejsc do wiadomosci tez tak pisze próbwoałem przekładac sim do innego telefonu i w innym telefonie ten sim działa normalnie wie ktos co mozna zrobic zeby to naprawic telefonik jest git tylko sie troche wiesza :} acha wrałem jeszcze do tego telefonu pioseneczki polifoniczne czy mozliwe ze były zawirusowane i przez to takie cos sie dzieje pomużcie pleas !!! zgóry dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kali 365
Mam taki problem mam motke e 365 i nie mam do niej kabla. Dotychczas wrzucałem sobie dzwonki w formacie midi poprzez własny serwer, czyli w telefonie wpisywałem adres URL z dzwonkiem z mojego serwera. Doszły mnie słuchy ze motka moze przeczytac formaty mmf. Chodząc po innych forach dowiedziałem sie jak stworzyć taki plik z formatu wav. Kiedy wszystko było gotowe i dzwonek grał (słabo bo słabo) w programie PSMplay. Wrzuciłem więc dany plik mmf na serwer wpisuje w telefonie URL z danym linkiem i nagle komunikat: Błąd HTTP 406 Nie do przyjęcia. Czy możliwe że moja motka nie może przeczytać formatu mmf ????? A może źle skonfigurowałem plik????? Proszę pomożcie!!!!! Z góry dzięki!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×