Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Imiona 2018

Polecane posty

Gość gość
Damroka, Olimpia, Aldona, Miłochna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Franciszek, Leon, Zbyszko. Było ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zbyszko nie było. Goran i Aureliusz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skoro imiona powtarzają sie to , znaczy że są ładne . A Grażynka lub Januszek nie pojawili się jeszcze ? Pewnie nie bo nikt nie lubi imion stanowiących synonim obciachu !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Nie, to oznacza jedynie, że jeden trol non stop napieridala tym samym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
17:33 Jeszcze jej nie było. Kazdemu sie podobaja jakies imiona wiec je podaja. Najwazniejsze, ze nie sa one z pierwszej 10. Nowych imion nie wymyslimy wiec cały czas innych nie mozemy podawac. Ja zreszta podawałam, ale smieli sie z polskich imion chociaz wczesniej na uszy nie słyszeli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ksawery brzmi troche smiesznie. Moze pasuje do chlopca arystokraty urodzonego 150 lat temu a awet 90lat temu Ale w dzisiejszych czasach brzmi nadecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dalwin- brytyjczycy podaja, ze to ich imie wiec powinno sie podobac na kafeteri. Polacy podaja jako swoje Dalewin/Dalwin. Podoba mi sie to imie proste. Ireneusz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dalwin to się u nas masarnia nazywa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A gdzie jest u nas? Polska czy UK?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hannibal Hektor Achilles Scypion Jazon/Jaksa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś google wystarczyło użyć. Pomorskie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To w takim razie Dalwin jednak jest polskim imieniem hehe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ksawery chodzi do przedszkola mojej córki. Mi bardzo się podoba. Masz rację imiona powtarzają się bo przecież nie stanowią liczby niekończącej. Zauważyłam, że na tym forum bardzo podoba się imię Kalina, Staś i Dobrochna. Czas na zmiany. Niech zakończy się era Antków, Kubusiów, Julek i Amelek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miłosz i Basia też się podobają. A dla mnie rewelacyjny jest Miron. Piękna propozycja !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, imiona sie powtarzaja poniewaz nie chcemy wymyslac jakis kosmosow. Na tym forum rzeczywiscie podoba sie Dobrochna, Kalina, Stasiu, Miłosz, Marcelina, a nawet Dobrawa. Wydaje mi sie, ze wiele ludzi ma dosyc powtarzania sie tych samych imion. Kilka dni temu urodziła sie mała Apolonia. Jedna kobietka mowi, ze ma w rodzinie i wsrod kolezanek razem 9 Mai!!!. Ja przynajmniej mam tylko 2 w rodzinie i nie w tym samym miescie wiec chociaz o tyle dobrze. Sporo imion z koncowki rankingow w 2013 roku chocby podskoczyły bardzo do gory. Stasiu czy Wojtek byli poza pierwsza 50 , 10 lat temu. Tazke widac, ze ludzie myslacy probuja nadawac rzadziej uzywane imiona i coraz wiecej osob nadaje wyjatkowe. Oby tak dalej i liczba nadan w pierwszej 1- malała i nadawane imiona beda bradziej rownomiernie rozprowadzone po całej liscie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak Miłosz, Basia, Miron podobaja sie i miejmy nadzieje, ze troche podskocza w rankingach, ale nie za duzo haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, dobro cośtam i inne podobne bardzo się tu podobają. Jednej osobie, która w kółko nimi spamuje. Cóż, kłamstwo powtórzone 100 razy nie stanie się prawdą, imię powtórzone 500 razy tylko irytuje i odstręcza. Ale może taki ma być skutek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem ciekawa ile nas tutaj jest. Podobaja mi sie podawane imiona takie jak Dobrochna czy Miłosz, ale ani razu ich na tym watku nie zaproponowałam chociaz oczywiscie na poprzednim tak. Nie wiem czy innym sie te imiona zawsze podobały i tylko cicho siedziały te osoby poniewaz nie chciały byc wyzwane i paskudnie wysmiane czy tez po usłyszeniu tych imion od innych ludzi spodobały sie. Moze ktores z osob, ktorym te imiona sie podobaja opowiedza jak doszło do sympati tych imion?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co do Grażyny, wielką szkoda, że to imię jest tak nie doceniane. Oznacza przecież piękną kobietę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Oznaczać sobie może. Mnie się zawsze kojarzyło z rudą wredną, brzmi dla mnie fatalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
( 09 07 ) - Ja chyba jako pierwsza zaproponowałam Dobrochnę na tym forum. Bardzo podoba mi się to imię, gdyż w swoim życiu spotkałam dwie nietuzinkowe dziewczyny noszące to imię. Nie dość, że super inteligentne to jeszcze bardzo sympatyczne , śliczne i trochę szalone. Z jedną łączyła mnie więź podróżnicza zwiedzania świata, z drugą praca na uczelni. Zawsze będę żałowała, że moja córcia nie ma na imię Dobrochna, gdyż mężowi zależało dać córce imię po babci. Drugie dziecko to syn ... :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też mi się już osłuchały te Julie, Zosie itp. choć uważam, że to ładne imiona, ale w życiu bym tak córce nie dała. Tak samo Dobrochna, bo uważam, że to imię jest okropne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
19:08 Dziekuje za odpowiedz. Kurcze, moze ja tez kiedys spotkam Dobrochne... NA forum Gazeta jedna z pan powiedziała, ze jezeli miałaby trzy corki to nazwałaby je Dobrochna, Radochna i Miłochna. Brzmi jak w bajce. Podobaja mi sie. Miłochna to zenski Miłosz. Grazyna rowniez mi sie podoba, nie mam jakis złych skojarzen. Wydaje mi sie, ze Leon jest moja Grazyna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobrochna, tak samo jak Zocha czy podobne są dla mnie brzmieniowo odstręczające, tak jak słowa tłuściocha, rozklapiocha, macocha...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś 19:08 Dziekuje za odpowiedz. Kurcze, moze ja tez kiedys spotkam Dobrochne... NA forum Gazeta jedna z pan powiedziała, ze jezeli miałaby trzy corki to nazwałaby je Dobrochna, Radochna i Miłochna. Brzmi jak w bajce. Podobaja mi sie. Miłochna to zenski Miłosz. Grazyna rowniez mi sie podoba, nie mam jakis złych skojarzen. Wydaje mi sie, ze Leon jest moja Grazyna. x Tak na pewno jak w bajce... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś No co? Jest Hyzio, Dyzio i Zyzio? To mogą być i trzy ochny :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja wybrałabym Dobrochna, Radochna i Sulichna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Donata? Donat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Straszne są te słowiańskie imiona. Dobrochna? Radochna? Miłochna? Co to ma być...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×