Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Imiona 2018

Polecane posty

Gość gość
Jakub Władysław, dokładnie takie imiona nosi Wojewódzki. Śmiech na sali ! Lepiej się powstrzymajcie z tym Jakubem. Mój antytyp numer jeden to właśnie Jakub ! Pracuję w oświacie i mam szczerze dosyć tego imienia ! Telimena, Marianna i Dobrochna - fenomenalnie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
... Jakub Władysław... chcecie drugiego Wojewódzkiego ?! U nas będzie Staś . Jakby była córka to na pewno Kalina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kalina, bardzo, bardzo ładne imię ! Róża, Hiacynta i Jaśmina też wydają się ciekawe. Jestem na tak. Co do Jakuba to się dziwię, że rodzice wybierają tak oklepane imię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wojciech, ładniejsze od oklepanego Kuby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Roza, Haicynta i do tego jeszcze Stokrota to będzie pełen bukiet z 'Co ludzie powiedza', ale te imiona jeszcze można zrozumieć, kwiaty są piękne, ale nazwać dzieciaka jak krzak czytaj Kalina to trzeba mieć nawalone we łbie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Roza, Haicynta i do tego jeszcze Stokrota to będzie pełen bukiet z 'Co ludzie powiedza', ale te imiona jeszcze można zrozumieć, kwiaty są piękne, ale nazwać dzieciaka jak krzak czytaj Kalina to trzeba mieć nawalone we łbie. x hej, mądra- polec jakiekolwiek imie, zaraz ci udowodnie, ze masz nawalone we Lbie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bolesław jest super. Wole od Stanisława. Nie ma sie co rzucac poniewaz Bolek pnie sie w gore i po prostu jestescie pierwsi na fali tego trendu. Bronek tez w porzadku, a Kazimerz jest całkiem popularny, bo wpierwszej setce. Zwazajac , ze Jakub jest tak samo staromodny jak wybory meza, a za to oklepany jak but to nie rozumiem czego sie rzucac. Hipokryzja ludzi- rece mi opadaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak będę miala córkę to na pewno Michalina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jezeli mały ma na drugie miec Władysław to na pierwsze najlepiej pasuej Kazimierz. A moze Mieszko Władysław?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Maz najwyraznie woli stare polskie, a nie stare zydowskie imie. Co w tym złego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tymon, Adam, Piotr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bogusz Władysław

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Radosz Władysław pasuje do Bartosza Sylwestra. Bogdan Władysław Radomir Władysław

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kalina i Stasiu super imiona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś o matko, współczuję! dobrze, że coś fajnego, nawet jeśli oklepane, udało się wam wspólnie ustalić! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakub Władysław Wojewódzki ... Dla mnie nie fajne. Z propozycji dla dziewczynek to Kalina i Antosia bardzo mi się podobają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kalina i Stasiu, dla mnie najbrzydsze że wszystkich imion.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stasiu to imię, które od razu wspólnie z mężem wybraliśmy na początku ciąży bo bardzo nam się podobało. I tak, mamy w domu 2, 5 - latka Stasia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Łukasz Władysław albo Mikołaj Władysław albo Krystian Władysław albo Konrad Władysław może Kryspin Władysław.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo podobają mi się Stanisław i Wojciech.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miłosz i Adam to imiona które mi się najbardziej podobają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mikołaj Władysław zdecydowanie lepsze od Jakuba Władysława.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wczoraj 10:31 A ile jeszcze czasu macie na ustalenie imienia? Miłosz Władysław

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stanisław Władysław nie brzmi dobrze. Zaden -sław jeden po drugim. Uwielbiam Bolka, ale nie ma siły dwa imiona konczace sie na -sław dac. Takze polskimi opcjami sa miedzy innymi Mieszko Władysław Kazimierz Władysław Miłosz Władysław Zbigniew Władysław Gniewko/Gniewosz Władysław Krzesimir Władysław Jaromir Władysław Sambor Władysław Radosz Władysław Bohdan Władysław Siemowit Władysław Moze ktores sie spodoba i chyba maz nie bedzie mogl sie sprzeciwic skoro najwyrazniej chodzi mu o nadanie tradycyjnego polskiego imienia dziecku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miłosz, Wojciech i Bolesław to moje ulubione.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak już musi być ten Władysław, to na pierwsze jakieś krótkie i proste (bo wystarczy to drugie ciężkie): Jerzy, Piotr, Karol, Marek, Igor, Dawid, Iwo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś o jeżu kolczasty! co to za lista koszmarków? :O Biedne dziecko nie będzie miało żadnego wyboru, bo ani pierwsze, ani drugie imię nie będzie neutralne, jak nie dziadkowate "Władzio", to jakieś inne wykopalisko czy inne cudowanie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miłosz na pewno nie pasuje do Władysława.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgadzam sie, ze moze nie pasuje idealnie, ale zmiekcza troche tego Władka. Wydaje mi sie, ze po prostu pasuje do Bartosza. Bartek i Miłek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×