Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Imiona 2018

Polecane posty

Gość gość
gość dziś ciekawe, jak przewidzisz? ja i moja przyjaciółka mamy to samo imię, jedno z częstszych z naszego rocznika. Ja je lubię, nawet bardzo. Ona - przeciwnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdybyś w dawnej klasie miała jeszcze 4 imienniczki, to na pewno bardzo nie lubiłabyś swojego oklepanego imienia. A Greta jest wg mnie brzydkim imieniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Gdybyś w dawnej klasie miała jeszcze 4 imienniczki," W liceum miałam 3 imienniczki. W ogóle mi to nie przeszkadzało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z kazdego imienia mozna sie wysmiewac. Całego swiata moze nie wychowamy, ale jak dostatecznie duzo dzieci to beda sie nawzajem wspierały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Diagnozuję dzieci w przedszkolach .Zdarzało mi się po 5 Julek w jednej grupie. Masakra jakaś, widzę że to jednak utrudnia życie i dzieciom i paniom. Nie dawajcie imion owczym pędem, poszukajcie, przeanalizujcie i zastanówcie się. Odradzam nadawanie imion z pierwszej dziesiątki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie pierwsza 10 nie istnieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
21:36 A widzisz cały czas ktos pisze, ze woli byc 8-ma Julka niz jedyna Radochna czy Greta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo widać woli, mnie też to nigdy nie przeszkadzało a noszę 2 w kolejności imię z mojego rocznika, wybierając dla dzieci też nie patrzyliśmy na "rankingi" i "dziesiątki" tylko na to, co dla nas ładnie brzmiało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakkolwiek oczywiscie ta co mowi o Radochnie i Grecie nie wie jak to jest poniewaz ma pospolite imie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tu mama Mikołaja - siostrzyczka urodzi się pod koniec stycznia. Rozważamy Mariannę i Marcelinę, wydaje nam się że oba imiona bardzo pasują do Mikołaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oba imioma ładne. Ale Mania wymiata ! Mikołaj i Marianna :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś o kuzwa, jasnowidz :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem za imionami, które są rzadko spotykane i nie są oklepane. Ale Greta wg mnie jest bardzo brzydkim imieniem, twardo brzmiącym i kojarzącym się z podstarzałymi Niemkami. Odgrzebałam Lidię, Bogumiłę, Kalinę, Telimenę, Hiacyntę, Halszkę, Gaję, Bognę, Florentynę, Romę, Różę, Berenikę, Dobrawę, Dobrochnę. Polecam do zastanowienia się !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi się właśnie podobają twardo brzmiące imiona, są dla ludzi z charakterem. Greta, Rita, Regina, Wiktoria itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Telimena i Dobrochna jak dla mnie bomba !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem dlaczego, ale Marianna jako jedyne imie z tej fali staromodnych, ktore brzmi dla mnie jak dla babaci, inne widze dla dzieci, ale ta Marianna jest taka strasznia babciono- ciotowata, brrr. Takze wole Marcjanne, ale jezeli nie jest za pozno to w ogole Miłosława jest dla mnie fajniejsze i bardziej orginalna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prawda Telimena brzmi super, tez lubie Dobrawe i Dobrochne. Zawsze dodaje Tomisie czyli Tomiłe i Tomire. Uwielbiam rowniez Dagmare i Tamare.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wczoraj 21:36 A widzisz cały czas ktos pisze, ze woli byc 8-ma Julka niz jedyna Radochna czy Greta. x bo Julia to ładne imię tylko bardzo oklepane i osłuchane. A Greta czy Radochna są według mnie bardzo brzydkimi imionami. Też z dwojga złego wolałabym być już tą Julią niż Gretą czy Radochną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja lubie twardsze imiona. Dobrawa, Greta, Astrid, Sigurd, Ingrid, Suligniewa, Edyta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mamo Mikołaja - jak dla mnie i Mania i Marcysia bardzo będą pasowały do Mikołajka ! Super imię ta Telimenka - Telunia, Tela , Telka zdrobnienia, które przyszły mi do głowy. Dobrawa też super. Zawsze to jakaś ciekawa alternatywa na te Julki, Leny, Zuzie i Zośki ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Alternatyw jest dużo i nie musi to być okropna Dobrawa czy Radochna, a np. Ariadna albo Adelina, poza tym zmień płytę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
00.07 dokładnie, albo może być zapomniana Justyn, Sylwia a nie jakaś Radochna wykopana niewiadomo skąd, imię okropne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fajnie dziewczyny, ze w ogole znacie imie Radochna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Sławojka, nie podniecaj się hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie, nie znam imienia Radochna i nie chce znać jej słowiańskiego pochodzenia, imię jest okropne i nie obchodzi mnie jego geneza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Adelina tak samo brzydkie imię jak Greta ! Z tych wyżej podanych to bardzo ładne wg mnie Lidia, Dobrawa i Róża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ty znasz pochodzenie i znaczenie kazdego imienia...watpie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mąż ostatnio przyszedł z lista imion dla drugiego synka : Bronisław, Bolesław, Stanisław, Kazimierz .... wystawiłam go prawie za drzwi. Już wolę oklepanego Jakuba - to jedyne imię, które wspólnie akceptujemy. Mi się zawsze podobało a mąż ma tak na drugie. Na Wojciecha mąż się nie zgadza. Już wystarczy, że na drugie będzie miał Władysław (po moim tacie) a do tego miałby być Stanisław?? Pierwszy syn ma Bartosz Sylwester (drugie po tacie męża). I dziadkowie frajdę mają :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja znam pochodzenie i znaczenie imion tych które mi się podobają. Jakaś Radochna czy Greta mnie nie interesują, nie ważne co oznaczają, skad się wywodzą itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
też bym wolała Jakuba niż Bolesława, Bronisława, Kazimierza. Nigdy bym się na nie nie zgodziła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×