Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Imiona 2018

Polecane posty

Gość gość
Michalina, Marianna, Malwina, Maria, Miłosława.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy te imiona sa juz waszymi ostatecznymi wyborami czy jestescie zainteresowani propozycjami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zastanawiamy się nad imieniem dla córeczki na litetę M. W domu mamy 5 - latka Mikołaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moje dziecko ma długie imię i nazwisko i co z tego, wybierz przede wszystkim imię które Ci się podoba, jego zgranie z nazwiskiem to sprawa drugorzędna i przede wszystkim roznie odbierana, jednemu będzie się podobać drugiemu nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do Mikołaja pasowałyby wszystkie te imiona dziewczęce na literkę M, choć mi najbardziej podoba się Melania. Co do krótkich nazwisk, to imię dziecka zdecydowanie powinno być dłuższe. Przykład - Ida Pyś lub Iga Ryś- brzmi dla mnie groteskowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Marianna, Mania super !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś To już nasze ostateczne wybory, podobają nam się krótkie mimo krótkiego nazwiska (oboje też mamy krótkie imiona, i nam to pasuje). Dzięki, może faktycznie Greta zostanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Melania super, Greta również, dla mnie to jedne z najładniejszych imion.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi Greta się nie podoba i kojarzy mi się ze starą Niemką. Tak samo jak Gizela...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nisamowita odwaga dać córce na imię Greta. Odwaga i głupota.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
18:23 W takim razie zostałabym przy Grecie jezeli najbardziej sie podoba. Najwyzej bedzie gwiazda sportowa, hihi. Greta jest najładniejsza i najbardziej sie Wam podoba wiec chyba wybor juz padł. To duzo zdrowka teraz w zimie na te ostatnie miesiace i daj znac jak juz urodzisz mała Grete. Powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
9:56 Martyna, Milena, Milana, Monika, Miłosława, Marcjanna, Mojmira, Malina, Mirosława, Marcela, Maryla, Melisa, Marzena, Mariola, Matylda, Marietta, Marita. Do Mikołaja wydaje mi sie pasuje najładniej Miłosława. Mika i Miłka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Ale ty jesteś pierrd0lnięta, hihi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
21:41 Zgadzam sie, ale ty jestes j******a hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miłosława

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miko i Miłka? Co sadziecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś gowno, hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miłka śliczne imię. Znam jedną Miłkę, super dziewczyna, dlatego to imię bardzo dobrze mi się kojarzy. Ilona Ostrowska ma córeczkę Miłosławę. A Greta to też wg mnie porażka... nie wiem czy to odwaga czy brak wyobraźni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Greta mi się bardzo podoba, nawet z krótkim nazwiskiem (Greta Garbo brzmi przecież zupełnie ok) :) Miłka straszne, jak dla kozy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi bardzo podobają się te bardziej tradycyjne imiona dlatego Miłosława bardzo mi się podoba. Dobrawa, Dobrochna, Halszka, Mira, Dobromiła również.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Greta to skrót od niemieckiej Małgorzaty. Podo -bnie jak Pola to skrót od Apolonii. A Garbo to pseudonim artystyczny, którego Greta zaczęła używać jak stała się popularną aktorką. Dla mnie Greta i Berta to jeden grzyb. Zbyt twardo brzmią !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobrosia, Dobrusia super !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobrosława i Greta ani trochę mi się nie podobają, są takie twarde i takie mało dziewczęce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam koleżankę Gizelę, skończyła 40 lat i nienawidzi swojego imienia. Dajcie Grecie na drugie imię Helga będzie miała altetnatywę, gdyby pierwsze imię nie pasowało !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kazdemu podoba sie cos innego. Jednym Dobrochna i Miłosława, a innym Greta. Co by było gdybym nam wszyskim podobały sie takie same imiona? To by była tragedia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do rodzicow Mikołaja, a kiedy miał siostrzyczke i jakie imie narazie prowadzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale to nie wam się ma imię podobać, tylko rodzicom dziecka, bo to oni je wybierają i nadają... Mnie się nie podobają żadne -sławy, Greta też nie szczególnie (z tamtych wymienionych wolałabym Biankę zdecydowanie), ale jak ktoś lubi to niech dziecko na zdrowie nosi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no nie tylko rodzicom się musi podobać, przede wszystkim dziecko powinno się z nim dobrze czuć, należy wybrać takie imię przez które dziecko nie będzie miało przykrości. Świat jest dzisiaj okrutny.Nie wiem czy taka jedyna Greta czy Radochna będzie się dobrze czuła wśród dzisiejszych Juli, Zosi, Lenki, Michaliny itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Radochna czy Greta beda sie dobrze czuły jezeli wszyscy bedziemy starali sie wychowac nasze dzieci dobrze. Poza tym wsrod tych Julek i Zuziek robi sie coraz wiecej wyjatkow, sa Nikole Waneski, Andzeliki, Franie, Ludwiki itd. Wychowujmy nasze dzieci tak, zeby Greta była zawsze usmiechnieta!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
5.50 co z tego że twoje czy moje dziecko nie będzie się śmiało z czyjegoś imienia, jak zawsze znajdzie się jakieś inne, które będzie miało frajdę z wyśmiewania takiej Grety. Całego świata nie wychowasz, pamiętaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×