Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Imiona 2018

Polecane posty

Gość gość
Adela i Aldona- bardzo podobne te imion sa do siebie jak dla mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wanda, Kalina, Dobrochna i Tomira- uwielbiam, moja corka bedzie miała jedno z nich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś matko, przestan non stop naparzać tym samym, bo to sie robi bardziej wkvrwiajace niz alanki i dzesiki na kazdym rogu... :O ty ludziom wypominasz, ze nadaja te same imiona, a sama masz jakas yebnieta fiksacje tez na punkcie ciagle tych samych :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
22:12 Wyparz sobie morde najpierw zanim sie odezwiesz, bo znoeu ci watek zamkna. To nie ja napisałam o Wandzie i Kaline, a pozniej Dobrochnie. Idz sie leczyc poniewaz masz paranoje. Ja sie ciesze poniewaz dla mnie to oznacza, ze inne osoby maja taki sam gust jak ja. Jak piszesz zeby bluzgac to prosze podaj rowniez swoje propozycje od razu, zebysmy tez miały okazje zwymiotowac na nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Morde to ty masz. I jak widac tylko morde, bo rozumu za grosz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
22:30 Ty masz morde i non stop nia kłapiesz niczego nie dodajac do dyskusji. No powiedz jakie sliczne i pierwszy raz na tym forum masz imiona do dodania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A imie Orest? Podoba sie komus?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
22:12 i 22:30 I co nie masz zadnych orginalnych, pierwszy raz na tym forum imion do zaproponowania? To jenak tylko kłapiesz morda, bez mozgu, a w sercu czarno od jadu i nienawisci. Zal mi ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zaraz znów zamkną ten wątek, przez takie jak wy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie przez takie ja my. Przez takie, ktore cały czas bluzgaja i ziajaja nienawiscia. Ludzie nie moga sie wypowiedziec poniewaz jakas zaczyna klnac w najlepsze. Trzy osoby napisały jakie imiona im sie podobaja, a jedna rzuciła sie z pyskiem. Czemu nie napiszesz słow potepienia odnosnie jej tylko tych broniacych sie i probujacych ja zamknac wrzucasz do tego samego worka co ona? uwazasz, ze jest ok jak ona wyzywa ludzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3 osoby? osobowość wielokrotna to ciężkie zaburzenie, leki chociaż masz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak 3 osoby. Mania przesladowcza i paranoja- zapomniałas leki wziasc przez otatnie kilka dni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny, przestańcie się już kłócić i zakończcie tę jałową dyskusję. Co do Oresta to na pewno bardzo rzadkie imię i nie brzydkie ale jak dla mnie za bardzo ostre w wymowie. Ja zaproponowałabym Mirona , Ksawerego, Franciszka, Huberta, Marcina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miron tak, wole Mieszka od Marcina i pozostałych imion.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Franciszek, bardzo ładne imię. Uwielbiam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zamiast Oresta wolałabym Oskara. Również obecnie nieoklepane imię ! Takie łagodniejsze w wymowie. Z chłopięcych to bardzo podobaja mi się Mikołaj, Wojciech i Stanisław. Dla dziewczynki Antosia, Melanka, Marcysia i Helenka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wojuś i Staś, super imiona !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Klara, Urszula, Lidia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co myslicie o Ernescie? Podobny do Oresta. Mi sie te imiona akurat nie podobaja za bardzo, zgadzam sie, ze bardzo ostre w brzmieniu, ale podałam poniewaz jeszcze tutaj nie słyszałam. Wole "łagodniejsze" imiona Miron, Wojtek, Stasiek, Anatol, Mieszko czy Barnim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Danuta, Tereska, Wanda, Urszula- bardzo znane, ale duzo mniej nadawane dzisiaj. Maja ładne zdrobnienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ernest, Hubert i Ksawery fajne. Barnim (?) to sory, ale z baranem natychmiastowe skojarzenie, i dzieci też pewnie takie będą miały, więc na pewno bym nie wybrała, po co synowi stresu przysparzać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ernest- test, podest Hubert kojarzy sie z grzybem huba Ksawery- nieszczery Ksawery

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mieszko: mieszek, żydek mosze Marzena: mazak, mazepa, Agnieszka już tutaj nie mieszka Fabian-pawian Bożydar - Bożo w porzo :D Iza pyza itd. itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do dwóch ostatnich posów: Podaj JAKIEKOLWIEK imie, dorobię ci do niego głupawy rym. ' Na tej zasadzie nie ma imienia, krtóre mozna nadać,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgadzam sie, ale widzisz jak ta o 22:30 nie moze sie powstrzymac i cały czas musi z innych imion sie wysmiewac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
my mamy jeszcze prawie 3 miesiące na decyzję, na razie wygląda to tak (typy już wspólne moje i męża, po elimianacji imion co do których na pewno nie doszlibyśmy do porozumienia): Emma Bianka Ewa Laura Greta chyba będziemy lososować :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powiem, ze najlepiej dla mnie brzmi Greta- naprawde fajne i odmienne imie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Greta nam się obojgu też bardzo podoba, sęk w tym, że w nazwisku mamy zbitkę "kr", plus nazwisko krótkie i troszkę to razem mi zgrzyta (wychodziłoby coś w rodzaju "Greta Iskra" - mąż się śmieje, że akurat dla klubu piłkarskiego :D)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aha, rozumiem problem. Do krotkich nazwisk ogolnie to pasuja dłuzsze imiona, ale widze, ze wam podobaja sie krotkie. Ja mam krotkie nazwisko i bardzo długie imie. Greta Iskra jest troche demoralizujace, ale nie brałabym pod uwage waszych pozostałych pozycji. Emma jest na zachodzie cholernie popularne. Bianka jest ok, ale mam problem z tym, ze oznacza "Biała". Laura jest za bardzo cukierkowa. Ewa przepraszam, ale jest dla mnie w ogole jest brzydkim imieniem. Takze Greta jest dla mnie najładniejsza i po prostu fajna. Napewno inne osoby beda lubiły inne wybory wiec posłuchaj, ktore z imion dla nich brzmi najlepiej. Oprocz Grety to w podobym stylu mysle o Astrid, ale nie wiem czy brzmi o duzo lepiej z nazwiskiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z Twoich propozycji to najbardziej podoba mi się Ewa. Jednak przy krótkim nazwisku odradzam wszystkie te propozycje. Ja poszłabym w kierunku dłuższych imion np. Antonina, Marcelina, Natalia, Paulina , Ariadna, Lilianna ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×