Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Imiona 2018

Polecane posty

Gość gość
Gabriela i Michalina nie podobaja mi sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Michalina ładnie, a jeszcze ładniejsze to Lidia, Amtonina, Laura, Melania, Marcelina i Kalinka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Antonina, Laura, Melania nie podobają mi się. Michalina, Lidia, Kalina, Kamila ładne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Laura, Michalina, Marcelina, Marcelina, Gabriela nie. Antonina i Kalina tak. Jeszcze Agnieszka, Wanda i Edysia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem czemu, ale nigdy nie podobało mi się imię Agnieszka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo nie podoba mi się imię Kamila. Okropne imię,ma bardzo infantylne zdrobnienie Kamisia, Kamilka ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tez z ta Kamila mam jakies brzydkie skojarzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ani Kamila, Marcelina, Melania czy Michalina. One wszystkie brzmia tak samo- katastrofa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś Ani Kamila, Marcelina, Melania czy Michalina. One wszystkie brzmia tak samo- katastrofa. Z prócz Melanii wszystkie imienia są śliczne, pasują do dziecka i dorosłej kobiety, mają ładne zdrobnienia. Jakie imiona się tobie podobają?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
21:00 Danuta, Wanda, Dagmara, Barbara, Kalina, Edyta, Bogna- zupełnie inne brzmienie mi sie podoba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kamila bardzo ładne, Michalina też. Kalina tylko Jędrusik ;) ogólnie żadne "roślinne" imiona mi się nie podobają. Odrzucić "k" na początku i już będzie fajne imię :) Moje typy to jeszcze np. Berenika, Eliza, Inga, Adriana...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Berenika, Inga fajne, jeszcze Anika, Astrid i Sigurd Z tych słodko pierdzacych to tylko Kalina i Aniela mi sie pododa, zadne Melanie, Michaliny, Marceliny czy Marcjanny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś 21:00 Danuta, Wanda, Dagmara, Barbara, Kalina, Edyta, Bogna- zupełnie inne brzmienie mi sie podoba x no rzeczywiście Kalina i Kamila to zupełnie inne brzmienie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kalina jest wyjatkiem poniewaz nie ma meskiego odpowiednika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie porownujmy Kaliny do Kamili. Kalina to piekne imie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Danika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś tak samo jak cała masa innych imion, i co z tego? mnie akurat to wisi, bywa, że imię podoba mi się wersji męskiej a w żeńskiej nei, i odwrotnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wczoraj Kalina jest wyjatkiem poniewaz nie ma meskiego odpowiednika x A Karina też ci się podoba? też nie ma męskiego odpowiednika. Mi się podoba zarówno Kalina jak i Kamila, uważam, że oba ładnie brzmią i są bardzo dziewczęce, a Karina mimo, że bardzo podobne to już mniej. Już tu kiedyś pisałam, moje córeczki to Łucja i Oliwia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kalina i Karina podobaja mi sie, Kamila nie takie tandetne imie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kalina i Karina bez meskiego odpowiednika podobaja mi sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi się wszystkie podobają Kamila, Karina i Kalina. Basia, Michalina, Łucja, Oliwia też ładne imiona. Najmniej z tych ostatnich wymienionych mi się podoba Aniela i te wymyślane Aniki itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgadzam sie, ja tez nie lubie Dominiki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ostatnio Mieciu urodził sie w okolicy. Co wy na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może samo imię Mieczysław nie jest brzydkie, ale Młody na pewno będzie miał pod górkę. Jak celebrytki będą dawały na imię tak swoim dzieciom to naród to łyknie i będzie normalka jak teraz ze Stasiami !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak jakies gwiazdy zaczna tak dzieci nazywac to szybko zrobi sie popularny to fakt. Nawet bez tego jednak zaczynaja sie trafiac Bolki i Czeski. Wracaja te imiona na fali staromodnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokładnie i naraz te Bolki, Cześki i Mietki staną się ładne, tak jak Antki i Franki. Nie wiem co ludzie widzą w tych imionach, bo według mnie są po prostu brzydkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sentyment, tradycja, miłe wspomnienia. Ludzie mieli w rodzinach Bolka czy Stasia i nadaja takie imiona. Nie wszystko nowe jest piekne. Moda mija, był szał nowoczesny na Nikole i Alanki, ktore sa po prostu brzydkimi imionami, ale komus tam sie podobały, ale przejadły sie i wracaja klasyki znowu. Ten czas rowniez minie i znowu Brajanki i Waneski lub inne wymysły beda na topie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Jakaś ciotka czy ktoś zaczyna ludziom truć i może stosunki w rodzinie są takie, że "trzeba" takie imię nadać (bo wydziedziczą?). U nas tak jest z Władkiem, babcia każdemu z wnuków je wciskała, niezależnie od płci nawet. I nie obchodziło jej, że nikomu poza nią się ono nie podoba (dla mnie jest wręcz okropne), któryś wnuk miał jej ojca upamiętnić i tyle. Nikt się na szczęście temu terrorowi nie poddał i dzieci mają normalne imiona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wolałabym mieć w domu Stasia lub Franka niż Alanka , Brajanka czy innego cudaka. Piękne i ponadczasowe są te tradycyjne imiona. Zamiast Nicoli czy Olivii wolałabym mieć Antosię lub Basię!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stasiu piękne imię. Mam rocznego chrześniaka Stasia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×