Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Imiona 2018

Polecane posty

Gość gość
Stasiu piękne imię, ale robi się tak popularny jak Kuba czy Antek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kuba od 20 lat jest na topie, dlatego ludziom bardzo zbrzydło to imię. Musiałyby minąć dwie dekady, żeby taki los spotkał Stasia. Z moich obserwacji wynika, że na razie ludzie z ogromną sympatią podchodzą do imienia Staś. Mam w domu dwulatka Stasia :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś A ja właśnie obserwuję przesyt tym imieniem. Nawet koleżanki, które wcześniej mówiły, że jak będzie syn to pewnie będzie Staszek, teraz tego imienia nawet nie rozważają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stasiu śliczne imię! Jak słyszę na placu zabaw to imię to od razu promienieję. Mi zbrzydły te Kubusie, Olivierki i Kacpry !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stasiu śliczne imię! Jak słyszę na placu zabaw to imię to od razu promienieję. Mi zbrzydły te Kubusie, Olivierki i Kacpry !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masz rację Stanisław to bardzo piękne imię ! Mój ulubiony bohater literacki to Staś Tarkowski . Poza tym imię to kojarzy mi się z wybitnymi postaciami z naszej historii i kultury np. Stanisław Wyspiański, święty Stanisław ze Szczepanowa, Stanisław Agust Poniatowski, Stamisław Ignacy Witkiewicz, Stanisław Moniuszko, Stanisław Przybyszewski, Stanisław Lem, Stanisław Bareja ! Imię Staś bardzo dobrze mi się kojarzy i jestem wprost zachwycona, że coraz więcej małych Stasiów dokoła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Kuba od 20 lat jest na topie, dlatego ludziom bardzo zbrzydło to imię. Musiałyby minąć dwie dekady, żeby taki los spotkał Stasia. Z moich obserwacji wynika, że na razie ludzie z ogromną sympatią podchodzą do imienia Staś. Mam w domu dwulatka Stasia usmiech.gif x no na pewno Kuba nie jest tak popularny od 20 lat. Wtedy Kuba dopiero zaczynał być na topie tak jak teraz np. Mieszko. Nadawane trochę częściej niż 5 lat temu ale nadal mało popularne. Gdyby twoj syn miał na imię Kuba też byś pisała, że ludzie podchodzą z sympatią do tego imienia, bo co ci mają powiedzieć, że brzydkie, że oklepane. Masz Stasia więc musisz sobie chwalić. Mi się Staś ogólnie podoba, ale coraz mniej, bo za dużo ich jest. Wszędzie tylko Kuba, Antek i Staś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Kuba od 20 lat jest na topie, dlatego ludziom bardzo zbrzydło to imię. Musiałyby minąć dwie dekady, żeby taki los spotkał Stasia. Z moich obserwacji wynika, że na razie ludzie z ogromną sympatią podchodzą do imienia Staś. Mam w domu dwulatka Stasia usmiech.gif x no na pewno Kuba nie jest tak popularny od 20 lat. Wtedy Kuba dopiero zaczynał być na topie tak jak teraz np. Mieszko. Nadawane trochę częściej niż 5 lat temu ale nadal mało popularne. Gdyby twoj syn miał na imię Kuba też byś pisała, że ludzie podchodzą z sympatią do tego imienia, bo co ci mają powiedzieć, że brzydkie, że oklepane. Masz Stasia więc musisz sobie chwalić. Mi się Staś ogólnie podoba, ale coraz mniej, bo za dużo ich jest. Wszędzie tylko Kuba, Antek i Staś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
20 29 - Oczywiście, że Kuba jest bardzo popularnym imieniem od blisko 20 lat. Prawie KAŻDA moja koleżanka mająca synów w przedziale wiekowym 8 - 20 lat ma syna Kubę. Pewnie sama jesteś zbyt młoda, żeby to ogarnąć. Stasiów w tym przedziale wiekowym nie znam wcale !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
20.47 i co z tego że teraz 20 letnich Stasiów nie znasz, za kilka lat bedzie tak samo osłuchany jak Kuba. Tej Stasie też będą mieć 20 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też uważam, że to Kubusie i Julki zbrzydły ludziom a nie Stasie. To prawda, że na przestrzeni dekady stanowczo za dużo Kubusiów się namnożyło. Żadna z moich znajomych nie ma Stasia za to Jakubów mają od cholery!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kuba nadal na drugim miejscu wiec nie zbrzydł jeszcze. Stanisław robi sie popularny, ale kto moze na pewno wiedziec, ze zrobi sie tak popularny jak Jakub. Moze nie dojdzie nawet do pierwszej 5-tki. Takze fajnie, ze nadaja to imie poniewaz w porownianiu do Jakuba to powiew swiezego powietrza nie mowiac juz o tym, ze piekne i klasyczne imie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na forum gazety blizniaki: Ziemek i Jozek. Uwielbiam Ziemka i ciesze sie, ze tak poszedł do gory chociaz Bolesław go w tym roku wyprzedza. Jozek- takie sobie, ale lepsze od Kuby czy Antka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też mam wrażenie, że tych Staśków pełno, zwłaszcza wśród dzieci 3-4 letnich. I też zaobserwowałam, że ludzie z tego imiena rezygnują. Koleżanka, która "od zawsze" miała wybranego Staszka zdecydowała się na Tobiasza, tak samo szwagierka (wybrali Borysa), kuzynka jeszcze się waha, ale też mówi, że raczej wybiorą Pawła albo Daniela. Ogólnie wokół widzę raczej trend sięgania poza "top 15 czy tam top 20" ale też bez wydziwiania i wyszukiwania imion "z czapy". Zdrowo wg mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sieganie poza pierwsza 20-30 to dla mnie idealne rozwiazanie. Imiona nadal znane i uzywane, a nie oklepane. Zamiasr Stanisława wybrałabym Radosława, zawsze mi sie to imie podobało. Borys tez jest swietny, dobry wybor.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też znam mnóstwo Stasiów i też bym sie bała, że stanie się z nim to co z Kubą. Zauważyłam, że jeśli ktoś pyta o np. Szymona to wszyscy odradzają, bo popularne, a jeśli chodzi o Stasia czy Antka już jest ładne, mimo że bardziej oklepane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja odradzam Szymona i Antka poniewaz sa w pierwszej dziesiatce. Jak Stasiu do niej wkroczy pewnie tez zaczne odradzac hehe. Jak narazie jeszcze do niej nie wskoczył wiec narazie dla mnie jest super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No nie porównujcie Stasia do oklepanego do bólu Kuby. Daleko mu jeszcze do takiej popularności. Dla mnie to też powiew świeżości ! Stanisław to śliczne imię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jaki powiew? w rodzinie mam jednego, w niedużym bloku, gdzie mieszkamy jest 2 dzieciaków o tym imieniu, na placach zabaw też często słyszę... Filipy, Antośki, Kuby, Franki i Staśki wszędzie wokoło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
8.18 Gdzieś ty się uchowała, że Staś to dla ciebie powiew świeżości..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja czekam na Bolka i Bronka kariere hihi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem ze Szczecina. U nas na topie są bardziej nowoczesne imiona - Olivierki, Kacpry, Filipy, Alany. Na południu Polski dominują bardziej tradycyjne. U mojej córci w przedszkolu żadnego Stasia nie ma na 120 dzieci !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mojego syna w szkole tez nie żadnego Staska, naszczęście bo to okropne imię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja znam mnóstwo Stasiów, na przemian raz Staś, raz Kuba, czasem jeszcze Antek wskoczy. Staś i Kuba tak samo oklepane, tylko że Kuba ud dłuższego czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stasiowi do Jakuba daleko jeszcze. Ze starych imion Mieszko jest popularny, ale dopiero na 70-tym ktoryms miejscu takze proponuje pomyslec nad tym imieniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś pomyślałam.... i dziękuję, nigdy w życiu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
21:42 Przeciez ty nie jestes w ciazy to nad czym myslisz? Czy przed chwila nie pisałas, ze byle nie Stasie, Antosie i Jakubki? Ale tutaj sa pomylency.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiecie co kobietki dawajcie na imie Jakub, Antek czy Szymon- po pełnej nienawisci wypowiedzi baby na temat Mieszka mozna stwierdzic, ze nikomu nie dogodzisz poniewaz ta zawistnosc siedzi w babach i nie wazne jak dacie na imie to zgnoja wiec nie ma znaczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś a ja tam wielkich różnic nei widzę, statystyki za pierwsze pół tego roku: podkarpackie: antoni szymon jakub jan franciszek kacper aleksander mikołaj filip michał miłosz wojciech wiktor adam tymoteusz tymon nikodem dawid igor piotr ignacy mazowieckie: jan aleksander antoni jakub szymon franciszek stanisław mikołaj adam wojciech filip marcel kacper piotr ignacy michał wiktor mateusz leon miłosz tymon

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zachodniopomorskie: antoni jakub aleksander szymon jan franciszek filip michał wojciech marcel mikołaj kacper nikodem adam stanisław ignacy tymon leon wiktor piotr oliwier inna kolejność w zasadzie tylko, bo poza tym praktycznie to samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×