Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Imiona 2018

Polecane posty

Gość gość
Ja pisałam o przepowiedniach na kolejne lata odnosnie Stasia. Sami jasnowidze tutaj sa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oszołomira zaczyna się rzucać :D Słychać wycie? Znakomicie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Alkoholiczka znowu do nas wrocila- witamy, ktora to juz lampka dzisiaj?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nela - tak się wabi pies mojej koleżanki. Imiona dwusylabowe są idealne dla psów nie dla ludzi. Pola, Iga, Lea, Ida - co to za dziwne imiona... nie przepadam. W rodzinie mamy roczną Milę i nikt się nie zachwyca. Bardziej pasuje dla klaczy niż dla dziecka. Stasiu, piękne imię. Brawa dla grudniowej mamy !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziwne jak wszyscy sie trzesa tylko o Stasia, ze stanie sie popularny. Nie boicie sie o Marcela, Michałka, Leonka? Tez nie powinnyscie nadawac tych imion, bo przeciez za 2 lata bedzie ich jak psow. Jasnowidze od siedmiu bolesci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
21:28 Najlepszy dla mnie jest Maks z tych imion- zawsze tak psy sie nazywały, a teraz dzieciom tak na imie daja i burza sie, ze inni nadal swoje psy tak nazywaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak podoba się Wam imię Stanisław to miejcie w d***e to, że a 20 lat będzie tak samo popularny jak Kubuś. Lepszy Stanisław od tych słodko pierdzących Alanków i Olivierków !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stanisław lepszy w ogole lepszy od całej pierwszej piatki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewnie że lepszy Stanisław od tych nowoczesnych Patryczków, Adrianków czy Kamilków ! Bardzo męskie imię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja chciałabym, zeby Stanisław był na pierwszym miejscu chociaz wolałabym, zeby po prostu ludzie nie nadawali dzeisiatkami tysiecy tych samych imion. Jak juz ktores musi byc az tak popularne to Stasiu idealnie do tego sie nadaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stas męskie imię?!Wręcz przeciwnie strasznie miękkie mało męskie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stasiu bardzo meski. Wielu bardzo meskich i niesamowitych facetow nosiło to imie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i co z tego, wydzwiek jest niemeski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla ciebie, dla innych nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co ty wiesz o tych facetach?!Tyle ile ktoś Ci napisał. Wielu tez o tym imieniu było zwyrodnialcow .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stanisław nie męskie ? Chyba kogoś tu rozum opuścił! Może Kamilek czy Marcelek bardziej męskie? Szczerze wątpię !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czytam ich ksiazki , ogladam ich sztuke, Konstytucje itd. Na tyle na ile mozna znac człowieka z jego pracy na tyle ich znam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stanisław na pierwsze miejsce! Miłosz na drugie Radosław na trzecie hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
21:59 Wiem wiecej niz o przecietnym facecie na ulicy. Wielu było łebskich i utalentowanych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kolej przyszła na Polę, ale że nazwisko na P, to jakoś mi się to nie składało. Z pomocą przyszła forumowa koleżanka, która zaproponowała Tolę (tym utwierdziła mnie w moim cichym wyborze). Koleżanka ta to nasza pani Redaktor Naczelna – Basia, która na stałe wpłynęła na nasze życie (nie tylko jako pomysłodawczyni powstania bloga). Jako ciekawostkę dodam, że Tola pochodzi od staropolskiego imienia Tolisława (toliti – “uspokajać”, też: “tulić” i -sława “sława”) lub od Anatoli, imię to pojawiło się również w Biblii jako postać męska (sędzia starożytnego Izraela).” https://wrolimamy.pl/milosc-nie-jedno-ma-imie-imiona-naszych-dzieci/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Srolisława, akurat imię dla córki Oszołomiry. W skrócie: Srolcia, Srola, Srolka, Srolisia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nadal za mało wychlałas to kolejna buteleczka sromoszołko, mysle, ale juz przestan z tym nasladowaniem mnie. Wiem, ze mam orginalny umysł i strasznie cie gryzie moja wiedza, ale naprawde zamiast po butelke to wystarczy raczke po ksiazke wyciagnac i nawet taka pseudointelektualistka jak ty bedzie w stanie pare słow rozumnych wypowiedziec. SPokojnie sromoszołko, dla ciebie tez nie jest jeszcze za pozno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2:05 Na twoim miejscu jednak zmieniłabym te twoje z****** gacie ,bo wszystko z kałem i sraniem ci sie kojarzy. Moze jak przestanie ci pod nosem smierdziec kochana pijana sromoszołko to zaczna inne rzeczy ci sie kojarzyc i troche wiecej wyobrazni bedzie płyneło jak kał z twojej mordy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Proponuje dla wszystkich alkoholiczek z dziecmi piekne imie Sromoszołki- Srom, Sroma, Sromunia, Sromeczka, Sromoszołeczka, Sromusia. Naprawde dla dziewczyn na poziomie kału swietnie sie nadaje, goraca polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wczoraj Pewnie że lepszy Stanisław od tych nowoczesnych Patryczków, Adrianków czy Kamilków ! Bardzo męskie imię. x Gdzieś ty się uchowała, że Patryk, Kamil i Adrian to dla ciebie nowoczesne imię...? Gdybyś to pisała o Oliwierze albo Alanie to bym zrozumiała ale o Patryku....?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nawiedzona jakas na punkcie Stacha, nie można mieć innego zdania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie rowniez Patryk, Kamilek i Adrian to nowwoczesne imiona tak samo jak Oliwierek i Alanek. Jedno i to samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z tym Stasiem to cały czas ta sama rozmowa. Wiele osob bardzo lubi i kilka osob bardzo nie lubi. Ja wybrałabym Bolesława chociaz Stasiu mi sie bardzo podoba, ale Bolek tez fajny, a narazie dopiero zaczyna sie rozpedzac na listach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie kilku, a wielu nie przepada za tym imieniem, jestem z pomorza u córki w przedszkolu to imię nie występuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×