Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Imiona 2018

Polecane posty

Gość gość
Fakt inna kolejnosc, ale Stanisławowi w tych rankingach daleko do oklepania typu Jakubka czy Szymona. Mozliwe, ze sa miejsca gdzie Stasiow jest wiecej, ale jakby nie patrzec na te listy Stasiu jest nadal dobra alternatywa do Jakubka, Antka czy Szymona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3.02 Na razie Stanisławowi daleko do Jakuba, ale z roku na rok coraz bliżej, nie wróży to dobrze dla Stasia. Choć imię ładne, ale Jakub też kiedyś było ładne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi się podobają imiona Oliwia, Liwia, Lidia i Ligia. Uwielbiam je. Staś też ładny, choć popularny coraz bardziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U nas w grudniu będzie Staś i nie interesuje mnie to że za 20 lat będzie tak samo popularny jal teraz Jakub ! Śliczne, męskie imię !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
18:55 Masz racje, nie ma co gdybac. Teraz nadajesz dziecku imie, a kto wie jaka bedzie moda za 20 lat. Moze na tytuły programow telewizyjnych lol. Stanisław jest pieknym, klasycznym imieniem rozpoznwalnym na całym swiecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u nas będzie Miłosz za 2 tygodnie :), już się nie mogę doczekać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uwielbiam Miłosza i pomimo, ze niby dosyc popularny to nadal wcale nie zdaje sie byc oklepanym, a moze jest to po prostu klasyk i inne odczucia powoduje. Gratulacje! Fajny Miłosz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja znam tylko jednego Miłosza, dziś ma 29 lat. Mówią do niego Miłek. Piękne imię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Własnie z Miłoszem jest tak fajnie, ze i pełna forma imienia brzmi dobrze, a zdrobnienie Miłek mozna nawet uwazac za lepsze od oficjalnego imienia. Pod tym wzgledem jest to imie idealne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kornelia w porzadku, gorzej jak daja na imie Nela.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oprocz Miłka bardzo podoba mi sie jeszcze zdrobnienie Borek- moze byc od Sambora (6 nadan w tym roku), Czcibora (dwa nadania w tym roku) czy nawet Miłobora- dla mnie super do wyboru obydwa ulubione zdrobnienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja mama uwielbia to imie i chciała miec wnuka Stasia, ale niestety siostra nie poszła na to, a ja mam corke. Dla chłopca mam bardziej niespotykane polskie imie, ale Stachu bardzo mi sie rowniez podoba i własnie przez Sienkiewicza, Szukalskiego i innych super immiennikow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak powaznie, ale mozna zdrabniac Nela oczywiscie tylko Nela jako samodzielne imie mi sie niepodoba. Kornelia fajnie, dziecko Nela, a dorosła Kornelia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miłosz super, Kornelia takie jakieś twarde, jestem na nie. Stas też ładne tylko Stanisław mi się nie podoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jeszcze zawse lubiłam imie Radek. Mozna skrocic od Radosława, Radomiła, Radomira czy tez Radosza. Mam jakies sentyment do tego imienia chociaz nie znam zadnych dorosłych o tym imienia- znam dwoch, ktorzy maja na drugie Radek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja akurat miałam prababcie Stanisławe i Bolesławe, a pradziadkow Władysława i Antoniego. Wole meskie formy tych imion. Bolek mi wpadł w gust teraz jak sie osłuchałam tych starych imion.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kornelia (albo Kornel) śliczne. Staśków powoli zaczynam mieć powyżej uszu. Już sto razy bardziej wolałabym jakiegoś Olgierda, Mirona, Witka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Te dłuzsze czy raczej pełne formy imion sa własnie dlatego fajne. Starszy Stasiu, młodszy Stachu, a nastepny moze byc Staszek- jest wybor wtedy w zdrobnieniach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miłosz pięknie, ale Sambor, Czcibor, Borek, Radomir itp.są okropne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na innym forum ktos pisał, ze chciał miec Witka, ale jako skrot od Witomira, ale ludzie sie rzucili i chyba nici z tego wyszły. Dla mnie wszystko co poza 10-tka jest piekne. 10- imiona nie sa brzydkie, a raczej nie były brzydkie dopoki ludzie nie obrzydzili tym powielactwem w dziesiatkach tysiecy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tam nie widze dlaczego Miłosz jezeli uwazany za piekny jezeli nienawidzi sie Sławosza, Gniewosza czy Radosza. Bez przesady. Miłosz po prostu bardziej osłuchany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Nie, nie jest dobrą alternatywą. Za 2-3 lata może być tych stachów jak psów tak samo... :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Od czego? Normalny skrót od Witolda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewna jestes? Jak bardzo pewna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Tak bardzo pewna, że o tym imieniu właśnie pisałam. Witek to dla mnie skrót od Witolda i to imię bym brała pod uwagę dla syna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powinnas w takim razie robic za wrozke jezeli znasz przyszłosc. To twoj zawod?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witek moze byc skrotem od Witomira jak sie komus tak podoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś ty, oszołomiro, już raz tu ludziom próbowałaś wmawiać skróty od nieistniejących imion i znowu zaczynasz? skróty tworzy się od imion używanych, a nie czegoś co sobie kiedyś marginalnie istniało a potem przez setki lat było zapomniane (to, że może kiedyś jakaś jaskiniowa baba nazywała się Dołupania nie oznacza, że Ania jest skrótem od jej imienia :D).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to mi się nie podoba i nie o tym imieniu pisałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
21:22 Ty pseudointelektualistko zapoznaj sie najpierw z imiona spoza pierwszej setki, a potem rzucaj sie na ludzi. Nie same Magdalinki i Wiktusie sa w rankingach. Ludzie wybieraja sobie skroty jakies chca o ile pasuja do imion. Idz napij sie kolejnej lampki chyba jeszcze za malo sobie nalas, ze nie w humorze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×