Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Sama bo gruba?

Polecane posty

Gość gość
Wybacz, ale wiecej o sobie nie napisze, nie chce byc ktoś to kiedys znalazł i doszedł, że to moze ja. Zainteresowanie tzn hobby mam bardzo specyficzne i małospotykane a to już byłoby łatwe do skojarzenia. Pracuję w szkolnictwie, jestem nauczycielką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poprostu tak
gość dziś Dziękuję Ci 63 letnia, popłakałm się prosze się nei rozczulać szukamy tutaj rozwiazania sytuacji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I to hobby, które uprawia się indywidualnie i u "siebie" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I tak Wam dziękuję, bo to ostatnie miejsce gdzie spodziewałam się wsparcia i zrozumienia, raczej hejtu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poprostu tak
to jak nie chcesz się chwalić na forum napisz do mnie na maila. hehe tysiące nauczycielke w Polscee ... intrygujesz tym nie powiem że nie . co Ona może mieć za zaniteresowania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poprostu tak
gość dziś I tak Wam dziękuję, bo to ostatnie miejsce gdzie spodziewałam się wsparcia i zrozumienia, raczej hejtu. Spokojnie bedzie i hejt zaraz nie widać Tutaj tematu żeby nie było. tak zawsze jest. A bo gruba a bo desperatka zaczna pisac bym sie nie zdziwił ale nie ma co sie przejmowac wcale

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie nie dlatego ze gruba , tylko ze w to wlasnie uwierzylas . Jeszcze masz czas zmienic myslenie .Ja tez tak myslalam cale zycie i cale zycie sama .I juz tak chyba pozostanie , mam 41 lat .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nietypowe dla mojego wieku to hobby jest na pewno:). Ale to kocham.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko,a seks uprawiałaś czy też nic? Całowałaś się?Jakie masz dośw?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A twoją dyrektorką jest ta co jest w związku z psychopatą? A ama ni pokochała dziecka swego i dawała mu to odzuć? Tak Kubusiu, o tym przypadku piszesz? Biedny, współczujący Kubuś, sam tak boi się samotności, wszyscy całe zycie z niego drwili i teraz w akcie wielkiej empatii współczuje chyba tej, co go nie chce od lat i unika jak widzi:( myśli, ze ona jest samotna, Kubciu, taki akt współczucia u psychopaty? to cud bożonarodzeniowy, w dodatku dotyczy satanisty! trzeba go rozgłosić!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 63 letnia
Tak trzymajcie, sprawdziłam, że to działa i zawsze będę wspierać kobietki, które straciły wiarę w siebie tak, ja kiedyś. Dostałam dobrą, skuteczną radę i oddaję ją Wam. Bierzcie i bądźcie szczęśliwe, bo jednak najwięcej zależy od tego, co mamy w tych naszych główkach zapisane, a już na pewno nie od naszego wyglądu. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczuplutkaaa
Autorko,ja jestem wysoka, szczupła,mam figurę modelki i też jestem sama.To nie kwestia wyglądu...w sumie nie wiem czego .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może jesteś zbyt inteligentna i mężczyźni się Ciebie boją. :) a tak całkiem serio to masz 33 lata, a w tym wieku każdej kobiecie jest trudno znaleźć partnera, bo najlepsi są pozajmowani. to na pewno nie jest kwestia wyglądu, bo są grubsze dziewczyny w związkach. Ale dziwne jest to, że ten problem często dotyczy nauczycielek...znam trochę takich przypadków :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poprostu tak
a tak gdzie ludzie widza wadę ja staram sie znal-esc zalety, Jedni móiwa gruba ja mówie wiecej ciałą do kochania. w sumie tyylko głupoty obronić sie nie da chociaz po troszku mozna tłumaczyć ze czym mniej wiesz tym lepiej albo nieswiadomosc jest błoga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kubciu, już nie bedziesz molestował i gwałcił fantoma voodoo Eli? Ani sam ani do spółki z kolegami swoimi? Ela już nie będzie czuła bólu bedą w pracy ani molestowania? Jestęs taki dobry, to chyba ten przedświąteczny czas Bożego Narodzenia tak wpłynął na ciebie i twoja narzeczona, tylko ona nie miała miłości do swego dziecka to moze mieć współczucie dla twej ukochanej od fantoma?, z która nadal spędzasz noce, najgorzej że na tuleniu też:P A ponoc to większa zdrada niż wyuzdany seks:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też zawsze była paczka dobrych znajomych, przyjaciół nawet ( chociaz teraz z perspektywy czasu to nie byli przyjaciele). Spotkania, wypady, aż zaczeli się wykruszać, znajdować swoje połówki. Super, życze im wszystkiego najlepszego. Ale urwanie kontaktu z dnia na dzień? Ukrywanie przez pół roku swojego związku? Inni coraz mniej kontaktów aż wcale - no może życzenia wierszykowanym smsem na święta. To tez dolewa oliwy do ognia. Ci biorą ślub, Ci zaręczeni, Ci spodziewają się dziecka a ja - spodziewać się mogę co najwyżej podwyżki, której i tak nie dostanę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tez nigdy nie bylam w zwiazku, a jestem szczupla, waze 53kg, wiec kilogramy to nie powod samotnosci. Kiedys bylam gruba nikogo nie mialam, potem schudlam i tez nikogo nie mialam i nadal nie mam. Tez sie ladnie ubieram, dbam o siebie ale faceci na co innego zwracaja uwage.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na co wg Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Faceci chca ulegle, obyte, zaradne, wyksztalcone, piekne, wygadane, spontaniczne, wyszczekane, zabawne - wszystko w jednym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczuplutkaaa
Na co zwracają uwagę?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Tez nigdy nie bylam w zwiazku, a jestem szczupla, waze 53kg, wiec kilogramy to nie powod samotnosci. Kiedys bylam gruba nikogo nie mialam, potem schudlam i tez nikogo nie mialam i nadal nie mam. Tez sie ladnie ubieram, dbam o siebie ale faceci na co innego zwracaja uwage. .... NA co ?? popatrzec na jakąs dziunie no i owsze mozna na 20 sekund ale to nie znaczy że te atuty człowiek docenia i z Taka osoba chce być

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poprostu tak
facet potrzebuje tej Kochanje te co go pokocha i on będzie jej kochał a Pozostałe sprawy nei sa już takie wazne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
19.52 Wesolych Swiat zyczy Agnieszka z chlopakiem he he he szczyt wyczucia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczuplutkaaa
gość dziś Piszesz to jako mężczyzna?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale oni też taką dziunią oprócz pooglądania 20 s chcą się popisac przed kolegami. Chcąc nie chcąc taką wybierają. Z resztą jakoś się pomęczą tym, że nie ma matury, pracy albo czegoś innego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poprostu tak ale na jakies podstawie musi ustalić, że to ta mogłaby być ta Kochaną. Tak o bez zauroczenia, chemii jej nie pokocha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poprostu tak
a pomyslałas ze facet tak w wieku 30-40 juz ma inne potrzeby niżsie chwalic ? ja rozumiem jakiś 20 latek co ma pstro w głowie to i owszem ale życie p o30 inaczej wygląda zupełnie inaczej. zreszta dla mnie zawsze ktos musiał miec coś w sobie. może jesetm inny nieco ale tak było

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zmarnowalam mlode lata wlasnie podobnie bo mi rodzina , kolezanki , media itp wmowili ze przy 80 kg nie znajde nikogo .I tak sie tego trzymalam i nie szukalam , nie wychodzilam , nie rozgladalam sie nawet bo i po co .A jak ktos sie zainteresowal to trzymalam na dystans z obawy przed zranieniem .Dzisiaj mam 20 kg i 20 lat wiecej .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poprostu tak
No dokładnie tak i daltego jak pisałem wyzeje lepsze jest dłuzsza znajomosc niz randki godzine z nieznanymi ludzmi. tylko dlatego ze są na jkims portalu. treba poznawac nie koniecnie w celu matrymonialnym czasami z przyjazni robia sie ciekawe relacje a czesto coś wiecej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam taką grubsza koleżankę uważa się za bardzo atrakcyjna, a żaden facet nie chce z nią związku tylko na jeden raz z jej inicjatywy. Bardzo wybrzydza i lata za facetami szukając tylko do łóżka i narzeka, że żaden jej nie chce, a pomimo, że jest inteligentna i zaradna ma paskudny, zaborczy, egoistyczny charakter, wiec się nie dziwię, że każdy ucieka... Jest też zazdrosna o sukcesy innych ludzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×