Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Sama bo gruba?

Polecane posty

Gość szczuplutkaaa
Wychodzi na to,że muszę..przytyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poprostutak
hehe widzisz szczuplutka masz duże wymagania oczekujesz że ludzie będa czytać tutaj ze zrozumienim ? bo odnosze wrazenie że wypowiedz z gość dziś móiw o Twojej wadze :) a autorka tematu była inna osoba. No ale cóz standardem też mozna pojechac po całosci po co sie wczytywac i próbowac zrozumieć czytajac wypowiezidz grubi to zli więc suchutka znaczy szczuplutka mozesz sie cieszyc :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poprostutak
hehe widzisz szczuplutka masz duże wymagania oczekujesz że ludzie będa czytać tutaj ze zrozumienim ? bo odnosze wrazenie że wypowiedz z gość dziś móiw o Twojej wadze :) a autorka tematu była inna osoba. No ale cóz standardem też mozna pojechac po całosci po co sie wczytywac i próbowac zrozumieć czytajac wypowiezidz grubi to zli więc suchutka znaczy szczuplutka mozesz sie cieszyc :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja szukam takiej z fałdkami więc są tacy faceci i nie musi dla mnie żadnych diet stosować itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szczuplutka powinnaś nauczyć się flirtować, a nie odpowiadać na pytania i gasić facetów, bo w krótkim czasie ich pytania się skończą. Dlaczego zaproponowałem club i fajne ciuchy, praktyka czyni mistrza, a tam będzie podchodzić najwięcej facetów, to nic że pijane dupki w większości, ale będziesz miała szansę poćwiczyć flirt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poprostu tak jk
dawaj na masę 30 kg i będzie spoko . tyłkiem zakrecisz celulitem poszpanujesz i oki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczuplutkaaa
poprostutak dziś Może za szczupła jestem? hihi Chudzielce i grubasy nie maja brania...może znalazłam przyczynę? ;) gość dziś racja, zapomniałam co to flirt :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko, po tym jak siebie opisałaś, stwierdzam, że byłabyś idealna dla mojego kolegi, a właściwie przyjaciela mojego narzeczonego, który poszukuje jakiejś miłej dziewczyny. Absolutnie nie przeszkadzają mu większe kobiety (jego była też miała nieco ciałka), ważne, by były miłe i miały poukładane w głowie. To porządny chłopak, po prostu nieśmiały, taki sympatyczny nerd, nie mający większego doświadczenia w związkach, dlatego ciężko mu czasem kogoś poznać. Też ma doświadczenia z szybkimi randkami :D teraz zupełnie serio, jeśli byłabyś zainteresowana kontaktem z miłym, spokojnym gościem, to daj znać, dam jakieś info do siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poporstu takk
szczuplutka ja sądze że to nie ma najmniejszego znaczenia :0 i też mysle że Ty podobnie sądzisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczuplutkaaa
poprostu tak jk dziś Nie chodzi o bycie gruba,ao nabranie kształtów.To różnica:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczuplutkaaa
poporstu takk dziś Kto wie? W końcu to męskie rada była -bezcenna ;). To jak? Sam czy nie sam? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poporstu tak
no ja facet to wiem cos tam o czymś tam :) sam ahh sam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczuplutkaaa
Długo sam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poporstutak
o trafiłem na przesłuchanie ej to ja jestem od zadawania pytań króciutko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczuplutkaaa
TY mnie też pytałeś:P Nie pytam o nic więcej niż Ty mnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poprostutak
jak zaznaczyłem wczesnej ja jestem od pytań i od przesłuchań i inwigilacji Ty możesz leżeć i pachnieć :) Tym tekstem zawsze wkurzam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczuplutkaaa
Oj tam,oj tam..zdradź trochę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczuplutkaaa
Role przecież mogą się odwrócić :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oporstu tak
zobacz ile o sobie naopowiadałem aż się zagalopowałem Teraz to chyba Twoja kolej bedzie dodanie czegoś nowego o swojej osobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poporstu tak a
ja to od rządzenia jestem także ciężko będzie z odwracaniem rół można powiedzieć że nie możliwe p.s. a może za chuda jesetses dla mnie żeby popisac :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczuplutkaaa
Ja uległa nie jestem:P Też lubię porządzić;) Czy ja wiem czy się aż tak rozpisałeś o sobie? Ja chyba więcej napisałam. Napisz coś o swoim hobby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niechciana 28
Droga Autorko poza nadwagą, może po prostu jesteś nie w typie (co nie znaczy że brzydka co to to nie!) i i żadne diety, cuda wianki za wiele tu nie zdziałają. A większość facetów ma spore wymagania, bo nie dość że według większości z nich powinnaś ważyć jakieś 10-15 kg mniej od wzrostu (czyli przykładowo przy wzroście 160 cm max 50 kg), to jeszcze do tego powinnaś mieć konkretny biust (przyjmijmy, że B75 to niezbędne minimum) i lekko wypięty zaokrąglony tyłek - ale Broń Cię Panie Boże duży jak u murzynki ze steatopygią. Oczywiście minimum przeciętna twarz (czyli tak naprawdę dość ładna bez rażących wad) obowiązkowo, bo inaczej przypną Ci łatkę butterface'a czyli brzyduli z niezłym ciałem, a taka też odpada. Mi się od facetów "obrywa" za nieodpowiednie proporcje i masę ciała. Dodam, że proporcji nie jestem w stanie w żaden sposób zmienić (nierównomiernie tyję) a tendencje do tycia mam ogromne w dodatku z wiekiem jest coraz gorzej. Obecnie ważę za dużo więc o relacjach damsko-męskich nie ma co mówić, ale pamiętam że jak byłam chudsza o dobre parę rozmiarów, to owszem powodzenie było większe, ale były też wąty o za mały biust, za grube nogi. Co najlepsze z reguły najbardziej dopie/przali ci którzy sami urodą nie grzeszyli. Tak więc jeżeli masz wylewać siódme poty, głodzić się itp. (a jak masz takie tendencje do tycia jak np. ja to inaczej niestety za dużo nie schudniesz), to tylko wyłącznie dla siebie, bo naprawdę nie ma gwarancji, że na serio się komuś spodobasz (kto choć trochę podobałby się Tobie), jeżeli należysz do tych nie w typie. Tak w ogóle to był czas, że byłaś w miarę szczupła czy niekoniecznie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poprostutak
nie no rządząca sie trafiła za co .... na forum nie lubie opowaiadac o sobie nic a nic :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczuplutkaaa
Hmmm...ani tyci, tyci?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trzeba rozgraniczyć cholerną otyłość od bycia grubym, weźmy taką Ewę Farne ma wielki tłusty tyłek, a mnie bardzo kręci, jest mega sexowna choć gruba. Kobieta nie ma powodzenia gdy brak jej kobiecości, sexapelu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczuplutkaaa
Kobieta nie ma powodzenia gdy brak jej kobiecości, sexapelu. hmmm....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poporstu tak
no tak nie szczególnie za To Ty cwana bo opowiedziała o tak bardzo ale to bardo ogólnikowo o sobie i zadowolona nie mówiłas jka ksiązka jakie kino czy sztuka. Filharmonia niesety nie dla mnie. No i nie mówias czym się fascynujesz jakiego masz konikaa ooo tego braknie w Twoich wypowiedziacjh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczuplutkaaa
Kino-no cóż,obecnie mało który film mi się podoba.Kino zeszło trochę 'na psy'. Chodzę,ale nic ostatnio mnie nie zachwyciło ,aż tak bardzo. Teatr uwielbiam.Przeważnie wybieram sztuki kobiece,na których można się pośmiać.Coś lekkiego,śmiesznego, z życia wzięte itp.+klasyka . Książki-tylko klasyczna literatura.Żadne romansidła typu Grey:)Jeśli romans,to tylko ten z najwyższej półki. Lubię książki,które uczą,skłaniają do refleksji,przemyśleń, nasuwają pewne wnioski,niosą jakieś przesłanie. "Mądre,ciężkie,trudne'. Lubię się 'zmęczyć intelektualnie' przy czytaniu. Konik?....Hmmm..pozostawię nutkę tajemniczości i...nie napiszę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczuplutkaaa
poporstu tak dziś Ja ogólnikowo, A ty nawet tego nie napisałeś. Cwaniak.:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poprostutak
nice... lubię odrobinę tajemniczości Kino niestety muszę się zgodzić momentami dorównało niskiemu poziomowi T V No piszesz o klasyce i klasyce ale to bardo subiektywne odczucie. dal każdego może oznaczać coś innego albo naprawdę coś zupełnie innego. romans z najwyższej półki ? a tak do tej wyliczanki doprecyzowałbyś jakimiś tytułami np.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×