Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Sama bo gruba?

Polecane posty

Gość szczuplutkaaa
Dla Ciebie seksowny ubiór oznacza cycki na wierzchu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mnie złapiesz na ciałko właśnie i szczupłej nie chcę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poporstu tak
widzisz szczuplutka jesteś fenomenen a gdzie te miliony samców dobijających sie do Ciebie ? bo grubych nie chcą przecież

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczuplutkaaa
Nie fenomenem,coś musi być nie tak. I nie sądzę,że to wina braku szpilek i cycków na wierzchu:P Ale fakt,nie zawsze szczupła osoba ma powodzenia,a 'przy kości' nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczuplutkaaa
Muszę się przefarbować,jako farbowana blondynka miałam powodzenie :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A nie słyszałaś że mężczyźni są wzrokowcami? Widzą sexy ubrana kobietę to podchodzą, kiedy zrozumiecie że przyciąganie nas wyglądem a dopiero w rozmowie odkrywamy wasza inteligencję, zainteresowania, podejście do życia. Jak otworzysz sklep w piwnicy z takimi rzeczami wysokiej jakości to i tak nikt tam nie trafi a do drogiego sklepu z chińszczyzną wejdzie bo widzi ogromny świecący neon który przyciąga. Nawet jak nic nie kupi to wejdzie by się przekonać co tam jest. Co ci szkodzi ubrać się atrakcyjnie i iść na drinka do klubu? Chcesz kuwa kogoś poznać czy nie? To rusz pupę a nie biadol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poprostu taka
tleniona blondyna nie no. a jesli chodzi o sklep to ja wole takei wypróbowane jesli ma być coś w co zainwestuje duzo czasu i pieniedzy wole wysłuchac rad innych np albo zapoznać sie za wczasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczuplutkaaa
Słyszałam :P A czy Ty wiesz,że seksowny ubiór nie oznacza tyłka i cycków na wierzchu? Hmmm....wieczorne imprezy to nie mój klimat.Czułabym się jak desperatka siedząc sama....Czy to tak trudno zrozumieć? Kurcze,klub to jedyne miejsce gdzie można kogoś poznać? ...ale spojrzę jeszcze raz na swój wygląd:D Może jakieś defekty są...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hejka :D Jestem Ania! Przez całe życie miałam problem, byłam troche hmm "za duża" a że jestem bardzo leniwa to ćwiczyć mi się nie chciało, wiec zostawały tylko diety... przeszukałam przez ostatnie 3 lata większość internetu, stosowałem wiele różnych diet ale bez większych efektów, ale miesiąc temu znalazłam super diete! Jest ona tutaj: http://dieta-luks.pl/44865

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczuplutkaaa
Coś musi być nie tak,jednak czasami ktoś tam się obejrzy za mną,ale tyle,nic poza tym...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poporstu tak
no ale chyba nie zmutowałaś czy coś ?? prawie pokolenie Czarnobyla z Tego co mówiłaś wiec wiesz różnie może być. a Tak na serio to zostaje Ci internet. Może nawet tutaj znajdziesz kogos :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczuplutkaaaa
Kurcze,nie ,zmutowana nie jestem,tak by się za mną nikt nie oglądał,prawda?;) Hmmm....nigdy w necie nie szukałam,ale kto wie,kto wie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Raczej nie - otyłość to jeden z powodów bo wielu mężczyzn tego nie lubi, ale na pewno nie jedyny, bo jak sama zauważyłaś - są grube, brzydkie, stare itd. które jednak partnerów mają (osobnym tematem jest czy są w związkach szczęśliwe). Może jesteś nieśmiała, może tworzysz dystans - nie wiemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poporstu tak
moze dlatego sie patrzyli :) oj tylko nie odbieraj tego zle powiem ci ze czasami całkiem ciekawych ludzi mozna poznac na internetach. no ale trzeba selektywnie dobrać ich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczuplutkaaa
gość dziś Może tworzę dystans,może za mało się uśmiechem,jestem zbyt poważna..muszę to przeanalizować;) 17.53 2 ręce mam,2nogi...prosto chodzę,1 głowę mam,więc mutantem nie jestem...a i jednooka nie jestem:p Nie,to nie zmutowanie :P Szukajmy dalej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczuplutkaaa
A może to nie na mnie patrzyli? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poprostu takk
hehe ale wyrachowana ... tez znajdzie swojego adoratora :) w sumie mniej jest samotnych lasek niż samotnych facetów :) To jesteś na wypasie ręce nogi głowa kurka wodna jest potencjał widzę coś sie dzieje. i wszystko na miejscu nie w dekapilitacji ? a od kiedy sama się włoczysz po tym brzydkim padole?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczuplutkaaa
Kobieta --duch,nikt jej nie widzi:P Kilka latek ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poprostu takk
kilka znaczy 9,5 ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczuplutkaaa
Słuchajcie,a może ja mam zbyt cięty język? czasami/często zdarza mi się rzucić ciętą ripostę,myślicie,że to może odstraszać?Poważnie pytam.Tak na przyszłość ,jak już się zdarzy żebym wiedziała czy się hamować;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczuplutkaaa
6.... :( ale wcześnie to wynikało po częsci z mojego zapracowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poprostutakk
wiesz i dobre i nie dobrze nie ma na to recepty. może czasami z językiem warto się pohamować nie mowie zę całkowicie ale tak troszkę chociaż. ale jak zabijesz pierwsze wrażeni bedzie kiepsko. a ile masz lat przypomnij ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczuplutkaaa
W podobnym wieku co autorka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczuplutkaaa
A Ty? Długo jesteś sam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chciałbym was obie zobaczyć w wyrku razem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczuplutkaaa
W wyrku to ja wolę z mężczyzną być, nie z kobietą,sorry,ale aż tak nowoczesna nie jestem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Są grubsze i mają facetow . Twoje kompleksy cię paraliżują. Masz niską samoocenę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczuplutkaaa
jedna za gruba,druga za chuda ..ach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Grube osoby mają dwie możliwości. Pierwsza.Nie robić nic z nadwagą i liczyć na cud że ktoś jednak się znajdzie co je weźmie i zaakceptuje otyłość (marne szanse skoro do tej pory nikt taki się nie znalazł). Druga. O wiele trudniejsza, wymagająca wiele wysiłku i cierpliwości. Czyli wzięcie d**y w troki wziąć się za ćwiczenia, bieganie(pot musi się lać po d***e, nie ma rady), dieta(zamiast słodyczy kasza, owoce, warzywa, woda min. zamiast gazowanych napojów). Po schudnięciu na pewno ktoś się zainteresuje. Nie oszukujmy się facetów nie interesują ani chudzielce bez tyłka i biustu ani otyłe z celulitem i fałdami na brzuchu. Taka prawda. Możecie ją przyjąć albo odrzucić i dalej żyć złudzeniami. Wy kobiety też skanujecie pod względem wyglądu mężczyzn i jesteście w swych wyborach i ocenach o wiele bardziej bezwzględne.Też chcecie konkretnego wzrostu, masy ciała itp. Nie ma co zaprzeczać. Dlatego droga autorko. Pierwszy wariant raczej na pewno spowoduje u ciebie kolejne samotne wieczory i łzy do poduchy(współczuje naprawdę). Drugi pomoże podnieść samoocenę, poprawi zdrowie, spowoduje zazdrość koleżanek i zainteresowanie twoją osobą mężczyzn. Wybierzesz tego którego będziesz chciała.Tego który skuszony twoją nową sylwetką odkryje również całą gamę zalet wymienionych przez ciebie.Wieczory będą pełne czułości i seksu. Decyzja należy do ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poporstutakk
ale ja nie pwoiedziłame ze jestem sam ani nie powiedziałem że jestem z kims :) oj odrazu cos zakładasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×