Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Sama bo gruba?

Polecane posty

Gość gość
Moze sie odezwe , szukam przyjaciela do rozmowy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczuplutkaaa
A co z moim zachowaniem jest nie tak? potencjalnego kandydata brak od dawna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
``No wlaśnie nie wiem. Mam dość"nudne"zainteresowania.Lubię czytać książki,teatr,czasami kino.Czasami wybiirę się do filharmonii.Lubię bluesa.Kręgle też-dawno nie grałam,nie mam z kim wyjść.Jakoś te moje hobby nie sprzyja poznawaniu ludzi. Szkoda,że u mnie nie ma szkoły tańca-zapisałabym się. `` No właśnie nie tyle nudne tylko niektóre niszowe. Bo jak można powiedzieć ze z książka się nudzić można. teatr czy filharmonia to reguły rozwiązanie dla par. Już szybciej w kinie kogoś znaleść. Kregle super sprawa uwielbiam. A Ty pracujesz zawodowo czy domem sie zajmujesz? a inne zainteresowania zawodowe lub po szkole?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widząc to co piszecie nasuwa mi się jedno. Jest ogłoszenie, sprzedam samochód, ładny fajny sprawny jeździ ale nie mogę go sprzedać od kilku lat, nikt go nie chce kupić, każdy potencjalny zaraz się wycofuje już nie wiem co z nim nie tak. Więc skoro tyłu nie kupiło mimo niewygórowanej ceny to nie opłaca sie jechać go oglądać, ale ok zaryzykuję i jadę, skupiam się tylko na wadach by znaleźć powód że inni nie chcieli, znajduje maleńki wyciek który załatwi uszczelka za kilkanaście zł, ale w głowie mam że inni sprawdzili dokładniej i pewnie blok pęknięty. To samo z waszymi randkami chwalicie się że nikt was nie chce to każdy szuka wad dlaczego. A jak szuka to znajdzie i ucieka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I by kogo poznać trzeba wychodzić do ludzi, w teatrze czy filharmonii raczej nikt cię nie zaczepi, lubisz czytać ok, całe lato czytaj na plaży a teraz czytaj na leżaku w aquaparku. Nikt się do twojego domu nie włamie by cię poznać, a dostawcy pizzy są chętni tylko w filmach erotycznych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale jak można się skopiąc na wadach przecież to strata czasu. Trzeba rozważyć i plusy i minusy i przekalkulować lub zaryzykować. nalezy mieć też na uwadzę ze poprzedniu kupujacy moze nie potrzebowali własnie tego a Ja tego potrzebuje lub mieli zupełnie inne wymagania albo za wysoka samooceny. powodujące to że sami maja takie auta na sprzedaż

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie koniecznie trzeba wychodzić do ludzi można poznawać ich na formach np internetowych mozna korespondować dzownić rozmawiac chatowac. mówie na wstepie na poczatek. tak żeby zaczepić poznac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to sprawka demonów za samobujstwa jest odpowiedzialny demon lucyfer jest także od chorób psychicznych i fizycznych belzebub podziału niezgody dręczenia a za niemoralność seksualna i zdrady małżeńskiej szatan Asmodeusz i belzebub alimai kusi do perwersji seksualnej dan niszczy miłość rozbija małżeństwa dzieli rodziny niszczy Zdowie prace ściąga nędze bankructwo długi jest demonem zniszczenia i samozniszczenia z każdych z tych przywódców ma do pomocy legiony demonów Gdy ktoś jest poświęcony szatanowi potrzeba wielu lat by go uwolnić – przyznała s. Angela. Jako przykład takiego poświęcenia szatanowi s. Musolesi podała rytuał jaki sataniści odprawiają w czwartki. - W każdy czwartkowy wieczór sataniści szatanowi poświęcają młodzież, która w najbliższy weekend zginie w wypadkach drogowych. Ale tylko nieliczni o tym mówią. Należy tych wszystkich poświęcić Sercu Jezusa. Inną przyczyną cierpień są choroby. - Są zastępy złego, które powodują cierpienia fizyczne – dodała s. Musolesi. S. Angela przypomniała tu postać ojca Mattea La Grua, franciszkanina, który egzorcyzmował na okoliczność nowotworu, a ludzie zdrowieli. - Jan Paweł II beatyfikował karmelitę, który egzorcyzmował tych wszystkich, którzy do niego przychodzili. Wielu doznawało uzdrowienie także ze zwykłych chorób fizycznych - dodała. - Wynosząc na ołtarze tego karmelitę Jan Paweł II powiedział nam czyńcie jak on bo wiele chorób rodzi się z działania złego – podsumowała s. Angela Musolesi. Książka „Egzorcysta Watykanu” o. Gabriela Amortha i s. Angeli Musolesi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli oglądasz samochód o którym nic nie wiesz skupiasz się na wadach i zaletach, ale jak właściciel cię poinformuje że sprzedaje od 3 lat( nie jeden czy dwuch kupców tylko dziesiątki) to zapala ci się czerwona lampka, że musi być ukryta wada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a Ty chcesz sprzedać ten samochód ? czy tylko pogadać ... Bo jak ja bym chciał sprzedać. Reklamuje sie swoje zalety nie wady. może podejście do sprzedaży jest złe. może pokazane atuty w danym miejscu czy dla danego rocznika sa nie odpowiednie. nie trzeba zmieniąc wygladu czy cech samochodu ale odpowiedniu wskazać najwieksze zalety i plusy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokładnie a te kobiety od razu mówią że są długo same i nikt jej nie chce, szukają jakiejś wady w sobie i mówią że to przez te wadę nikt je nie chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miałem znajomą świetna dziewczyna pod wieloma względami, bardzo atrakcyjna, jako małolata trochę walnięta ale po 25 roku już super, też była sama, ja o niej wiedziałem wszystko by kiedyś się przyjaźniliśmy, miała dość samotności wie umówiłem ja na randkę z kumplem taka podwójną. No i ta na wstępie opowiedziała mu swą historię, że nigdy jej się nie udaje każdy ja zawsze tylko przeleci i zostawi, nawet próbowała z 50 latkiem ale okazało się że ma żonę i ble ble ble i wiecie co zrobił mój kumpel? Przeleciał ja i zostawił, choć miał inne zamiary idąc na randkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Grube kobiety są aseksualne dla większości facetów. Ale jest jakiś 1-2 procent, którzy lubią puszyste. Trzeba mieć po prostu szczęście, żeby trafić na takiego, niektóre trafiają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja lubię puszyste i jestem tutaj właśnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czy mozna poznac kogos w kosciele ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie można poznań tylko tam gdzie nie ma ludzi lub jeżeli ktoś nie mówi i nie ma innej formy komunikacji. A tak okazja czy sposobnośc zawsze jest. w koście mozna zwykłym podaniem ręki nawiązać kontak, przepuszczeniem w drzwiach lub nawet rozmowa o kazaniu, gazetce etc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fajny temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczuplutkaaa
Tak,niszowe. W teatrze nikt Cię nie zaczepi. W tych miejscach gdzie ja bywam,ludzie przeważnie chodzą parami/grupami. Ja tam nigdzie ludzi w pojedynkę nie widziałam. czasami mam wrażenie ,że jestem jedyna. Pracuję,szkołę dawno skończyłam :) Praca nie jest moją pasją,jeśli o to pytasz. Co do czytania książki na plaży....tak,byłam wiele razy nad morzem sama,i siedząc na plaży z książką w ręce jakoś nikt nie podszedł...zresztą,ja tam wszędzie widziałam rodziny z dziećmi:D Teraz trochę ciężko z książką w parku siedzieć..zimno:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bezsensowne filozofowanie, dorabianie teorii i inne głupoty. Zwyczajnie, po prostu, grube kobiety są dla większości facetów nieatrakcyjne i nie są pociągające ani trochę. Naprawdę o wiele atrakcyjniejsze są te zgrabne, ze zgrabnymi nogami, a nie te z oponą na brzuchu, z grubymi nogami jak z ciasta i okrągłą twarzą. Po co komuś ściemniać, że nie, że niby to nie ma znaczenia, że liczą się jakieś niby pasje, inteligencja, miły styl bycia i tym podobne. Nic ci nie dadzą pasje, inteligencja i styl bycia jeżeli chcesz mieć faceta. Te cechy pomogą być ci świetną kumpelą, ale nic więcej. Lepiej tak napisać szczerze niż ściemniać jak niektórzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wierzę że normalną w miarę ładna kobiete nikt nigdy nie zaczepił i nie chciał poznać. Musisz mieć w sobie coś odpychającego mężczyzn, zastanów się co to może być

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co wy macie z tymi pasjami i zainteresowaniami? Widzę kobietę i mam w d*pie gdzie pracuje i czy skleja modele odrzutowców. Albo jest atrakcyjna albo nie, podoba mi się to podchodzę i zagaduje. I nie ważne czy ma figurę modelki czy jest przy kości, ma przykuwać moja uwagę, prędzej podejdę do atrakcyjnej grubaski niż do filigranowej szarej myszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma czegoś takiego jak atrakcyjna grubaska, to oksymoron.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Praca nie jest moją pasją,jeśli o to pytasz. znaczy wiesz praca nie musi być a w pracy nikogo wzglednego ? Co do czytania książki na plaży....tak,byłam wiele razy nad morzem sama,i siedząc na plaży z książką w ręce jakoś nikt nie podszedł...zresztą,ja tam wszędzie widziałam rodziny z dziećmismiech.gif hehe no to nie fart eheh niektórym na plaży nawet sexy proponują a Tu nic Teraz trochę ciężko z książką w parku siedzieć..zimnosmiech.gif No zawse jest szansa ze jakbyś czytala w parku ksiązke z soplem pod nosem do szpitala by Cie zabrali. Tylko mie wiem czy w takim warto szukac partnera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczuutkaaa
Ja jestem wysoka,szczupła i zgrabnavi jestem sama.Moja znajoma jest 'przy tuszy' i ma mężczyznę u boku.Tak więc teoria ,że mężczyźni wolą szczuplejsze od grubszych nijak się ma do rzeczywistości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćXXXXXXXX
dziś super to lpeije mieć ładna pusta ``d**e`` z która jestem tylko w łóżku niż ciekawa babkę, która ma więcej Kilo ? naprawdę mam ja tylko za to dyskryminować lub jak jest za guda też za to albo jak ma krzywe nogi tez ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Są atrakcyjne sexowne kobiety przy kości, i za niektórymi sam byś się obejrzał choć wolisz chude.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×