Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Sama bo gruba?

Polecane posty

Gość gość
Wiesz może ten blizej 40stki ma co innego w głowie ale ten do 35 rozgląda się za młodszymi. Bo jeśli do 35 nie znalazł to jakoś chce się dowartościować. Ja tez uwazam, że te Ktoś musi mieć to COŚ, ale jeszcze nie miałam okazji sprawdzić co TO jest albo może być. Może kiedyś. CO rok 1 stycznia ...Boże ile ja sobie obiecuje. Naprawdę szczerze co roku wierze, że ten rok będzie przełomowy, inny,. coś się zmieni. I tak mija 365 dni i dalej nic. No nic, może to ten 2018.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A Ty po prostu tak jesteś sam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczuplutkaaa
Tylko gdzie tych ludzi poznawać? Ja od dawna nie zawarłam nowej znajomości....żadnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niestety, grube kobiety maja o wiele mniejsze powodzenie. 15 cm w biodrach zmienia wiele, 20 - wszystko. Masz dwa wyjscia - schudnac lub pojechac tam gdzie okragle kobiety sa na topie. Jesli chodzi o wiek, to jakies dzieciaki opowiadaja bzdury. Ladna kobieta po 40tce ma wieksze powodzenie niz gruba 20latka. Z tym, ze nie mylmy nadwagi z otyloscia. Nadwaga (BMI do 29) nie jest dramatem, otylosc - tak (BMI od 30 w gore).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poprostu tak
z tym wiekiem nie mogę sie zgodzić mam kilku kolegów sa po 30 i spotykaja sie nawet ze starszymi od siebie. Wiec na to nie ma reguły. moj znajomy poznał nie dawno dziewczyne ``przy kosci`` inteligenta, zaradna błyskotliwa pracuje i potrafi zając się domem miło spędzają czas . doskonale rozumieja się. I powiedz jak miałko i blado wygląda te stwierdzenie przy kości ? ona nawet nie ma 4 rzędnego znaczenia. jest takie takie malutkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty jestes sam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poprostu tak
Drogie Panie Podałem wam receptę na poznawanie ludzi. Pasja zainteresowanie to jest to. raz można ja rozwiać dwa poznawać ciekawych ludzi trzy znal esc swoje szczęście . Nie mowie że to odrazu się uda i wyjdzie ale. ale na pewno nie ma nic lepszego niz wspólne pasje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poporstu tak
nie zupełnie rozumiem czemu grubiutkie kobiety maja mniejsze powodzenie. Ludzie kochają te chudsze i te grubsze. Wizualizacja nie jest aż tak ważna. nie raz nie dwa to przerabiałem bo co jak ktos jest ładny a tempy jak łycha i po za łozkiem nic wiecej nie ma sie wspólnego co robić przez pozostały czas ? sameu sie rozwijąc to po co mi zwiazek w takim przypadku to jet błedne koło. Czy grubiutka czy szczuplutka nie ma znaczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pasja? Faceci mądrzy szukaja kobiet z pasją, prostakom wystarczy wielka wagina i sprawny jęzor:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poprostu tak
ja nie mówie ze jęzor jest zły tylko jak to jedyny atut to po co...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorka dziękuje za dyskusję, rady. Czas pokaże co będzie dalej. Tymczasem idę spać, bo we śnie życie jest łatwiejsze:) i niejednokrotnie piękniejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masz prace, kariere, majatek, samochod, dom a nie masz milosci. Swietny przyklad jak feminim zniszczyl zycie kolejnej kobiecie. Masz ponad 30 lat juz dawno po twoim najlepszym czasie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ludzie tusza,( no chyba że 150kg) nikomu nie przeszkadza są tacy co lubią, tak samo piegi krzywe nogi czy długi nos. Jeśli macie jeszcze pracę, umiecie się ubrać itd to powinniście mieć adoratorów. Nie ma bata że nie. Problemem jest wasz charakter, coś czekolada wy nie dostrzegacie a jest odpychające potencjalnych partnerów. Może jakieś wasze zachowanie pojawiające się gdy macie nadzieje że znajomość się rozwinie. Problem napewno jest w was a nie w innych że was nie chcą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam wspaniałą żonę 160/ 90kg jest cholernie kobieca sexy, faceci za nią się oglądają, do tego jest dobra i super z nią się spędza czas, nie można się nudzić. I to ja o nią zabiegałem miała mnóstwo adoratorów. Wcześniejsza każda moja kobieta mogła by być fotomodelką, jednak zawsze było coś nie tak z zachowaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miałam opowiedziec, ale nie podałeś emaila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczuplutkaaa
No wlaśnie nie wiem. Mam dość"nudne"zainteresowania.Lubię czytać książki,teatr,czasami kino.Czasami wybiirę się do filharmonii.Lubię bluesa.Kręgle też-dawno nie grałam,nie mam z kim wyjść.Jakoś te moje hobby nie sprzyja poznawaniu ludzi. Szkoda,że u mnie nie ma szkoły tańca-zapisałabym się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tu nie chodzi o hobby, tylko o twoje specyficzne zachowanie jak poznajesz potencjalnego partnera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
20:3÷ No właśnie może wyjaśnij jak feminizm zniszczył życie kobiecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja proponowałem nie było odzewu a nie lubię się narzucać itaknieodpisze21@op.pl p.s. nazwy maila sie tylko nie wystrasz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jaki feminizm. Samorealiacja i nauka to dla Ciebie feminizm?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mysle ze autorka poszla spac i masz juz inna adoratorke .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie poszła, ale zaraz pójdzie; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To nie ja prosilam o maila chociaz mam ochote napisac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jak ktoś podpisany jest jak gość to nigdy nie wiadomo kto tam jest. No właśnie. Chcecie poznawać a brak jakiejkolwiek inicjatywy. Jak ma ktoś ochotę proszę pisać temat do rozmowy napewno się znajdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poprostu tak ile masz lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×