Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Sama bo gruba?

Polecane posty

Gość szczuplutkaaa
14.41 Pracuję z kobietami.Taka branża. Ciężko tutaj o męskie towarzystwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poprostutak
oczywiście ze są znam nawet kilka takich i w t v by się znalazło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poprostuTAk
gruba chuda nie ma recepty szczupła może Ty za wysoka jestes :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poprostuTAk
gruba chuda nie ma recepty szczupła może Ty za wysoka jestes :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poprostutak
coraz mnie się trafia zawodów że same kobiety pracja no chyba ze położna, strażniczka w więzieniu żeńskim, 96 procent przedszkolanki, To tak strzelam na szybkiego, a no i rachunkowosc i rozlcizenai tam tez ogromny procent kobiet jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jedyna alternatywa to poznanie kogoś podobnego tobie przez net. Większość ludzi w tym wieku chce się bawić a nie siedzieć w domu z książką. Do klubu nie pójdziesz, drinka się nie napijesz itd - po 5 min rozmowy z tobą bym zrezygnował, bo sexowne pewnie też nie wyglądasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja pracuję w zakładzie gdzie sami faceci, 3 szt starych bab w biurze to i na odwrót też może być, szwaczka, krawcowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczuplutkaaa
Mam 172 cm. I ze wzrostem nic się nie da zrobić,w przeciwieństwie do tuszy :p Hmmm....tak,sama do klubu nie pojdę.Nie jestem typem kobiety co siedzi przy barze i ....czeka aż ktoś podejdzie. A to że nie jestem seksowna to po czym wnioskujesz?:p Aaaas.pewnie po tym,żem sama ,co? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczuplutkaaa
Tak,rachunkowość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokładnie, nosisz szpilki? Mini? Dekolty? Makijaż?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poporstu tak
hehe no to dobrze strzeliłem. No szukac trzeba pocieszenia na necie ooo bo co innego zostaje. ja torche na necie poznałem ludzi i jakoś było oki. Z tym ze u mnie jest bardzo małe sito. i jak ktoś sie nie akwalifikuje to nie przejdzie przez to ze selekcja jest restrykcyjna nie trafiaja sie zgniłe jabłka. i mówie tutaj bardzo ogólnie o znajomosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jaki typ kobiety idzie do baru i czeka aż ktoś podejdzie? To jakiś podgatunek? Nie to normalne kobiety które chcą kogoś poznać. Same koleżanki w pracy, i one w kilka nie chodzą na imprezy? Nie możesz się przyłączyć? Ale pewnie czujesz się lepszą i to nie twój poziom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poprostutak
o boże moja była nie..... nosisz szpilki? Mini? Dekolty? Makijaż? matko boska teraz już wiem że była nieatrakcyjna. wkońcu sie dowiedziałem wszytskiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczuplutkaaa
15.01 To ,że lubię czytać książki nie znaczy zaraz ,że nie umiem/nie chcę się bawić :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczuplutkaaa
Nie,koleżanki nie chodzą po klubach.Mają mężów i dzieci ,więc nie w głowie im imprezy nocne :p Nie noszę szpilek ze wzgl.na wzrost. oycków też nie wystawiam. Pewnie zaraz się dowiem,że tu jest przyczyna mojej samotności :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość popostutak
cycki to podstawa :) juz znamy przyczynę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to jak nigdzie do ludzi nie wychodzisz a jak już to ubierasz się jak guwernantka to jak ma ktoś na ciebie zwrócić uwagę? jak zlewasz się z tłem? Ubolewasz że jesteś sama ale nie kiwniesz palcem by to zmienić, taka jestem, tak mi wygodnie, mam w d*upie wszystkich, ale chce kogoś mieć! Ma fajny facet olać wszystkie godne zainteresowania kobiety i wybrać mnie! Gdzie sens gdzie logika?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo zaraz się rzucicie - schudnijusmiech.gif . Tak tak, od 12 lat próbuję x bo insynuujesz a nie chcesz naprawdę. Przy ujemnym bilansie kalorycznym NIE MA BATA byś nie schudła. Podstawy: ruch, ruch,******* więcej ruchu. Wyeliminowanie cukrów z diety, zero słodyczy i słodzenia napojów, gazowanych, raczej zielona herbata. Kolejne wydawać by się mogło drobiazgi jak: stanie w autobusie zamiast siedzenia, w ogóle tam gdzie nie musisz - nie siadaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdybyś jeszcze miała 19 lat to ktoś by się zainteresował, bo jeszcze jest szansa że się wyrobi ale ty jesteś stara D*UPA ze swoimi niezminialnymi nawykami, i wymaganiami po co się w to pchać? Ale miej nadzieję, niektórzy biorą że schroniska stare, warczace i kulawe psy zamiast słodkich szczeniaczków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobiety to też hipokrytki, a na portalach randkowych "dobre serce" też nie cieszy się zainteresowaniem Pań. Za to dobrze zbudowani to zupełnie inna historia, same potrafią pierwsze napisać. Kobiety tak samo zwracają uwagę na wygląd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem wysoka,szczupła i zgrabnavi jestem sama.Moja znajoma jest 'przy tuszy' i ma mężczyznę u boku.Tak więc teoria ,że mężczyźni wolą szczuplejsze od grubszych nijak się ma do rzeczywistości. x Ty tak na poważnie? Jeden na tysiąc facetów może się zainteresuje pulchną kobietą. A i tak przesadziłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Są atrakcyjne sexowne kobiety przy kości, i za niektórymi sam byś się obejrzał choć wolisz chude. x Nie obejrzałbym się, po prostu grube są aseksualne. Większość facetów ci to powie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
super to lpeije mieć ładna pusta ``d**e`` z która jestem tylko w łóżku niż ciekawa babkę, która ma więcej Kilo ? naprawdę mam ja tylko za to dyskryminować lub jak jest za guda też za to albo jak ma krzywe nogi tez ? x Myślę, że jesteś kobietą podszywającą się tutaj pod mężczyznę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdyby tylko 1/1000 wolał panie przy kości a reszta lubiła szczupłe w takich krajach jak Anglia czy USA zniknęły by całe narody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PoprostuTak
Czy większość jest jakim kółwiek wyznacznikiem. Większość ludzi zarabia najnizsza lub średnia krajowa. Większość ludzi postępuje tak samo. Większość jest mdla i nie kolorowa. Jakby mnie interesowała większość. Dałbym znać. A tak jest nudna i czarno biała pop kultura' kt tez nie znoszę. P.s. nie jestem kobietą ale ciekawe stwierdzenie. A seksualnej są tempe lychy. Chociaż oceniać po okładce nigdy nie chce. Ale ciekawa sytuacja w sklepie. Blondyna niektórym się mogła by podobać. Zrobione usta. Tona tapety. Tipsy klipsy i rzęsy. Obajaw sztuczności ale jak się odezwała całkiem normalna osoba. Działa to w dwie strony. Ale za sztucznym nie przepadam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem jaka jest większość, ale ta większość oznacza, że otyłe kobiety mają zdecydowanie mniejsze szanse na faceta. W tym sensie jest ta większość, a nie czy jest śmaka i owaka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PoprostuTak
Czy większość jest jakim kółwiek wyznacznikiem. Większość ludzi zarabia najnizsza lub średnia krajowa. Większość ludzi postępuje tak samo. Większość jest mdla i nie kolorowa. Jakby mnie interesowała większość. Dałbym znać. A tak jest nudna i czarno biała pop kultura' kt tez nie znoszę. P.s. nie jestem kobietą ale ciekawe stwierdzenie. A seksualnej są tempe lychy. Chociaż oceniać po okładce nigdy nie chce. Ale ciekawa sytuacja w sklepie. Blondyna niektórym się mogła by podobać. Zrobione usta. Tona tapety. Tipsy klipsy i rzęsy. Obajaw sztuczności ale jak się odezwała całkiem normalna osoba. Działa to w dwie strony. Ale za sztucznym nie przepadam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PoprostuTak
No dalej to jest ta sama większość która była.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczuplutkaaa
gość dziś Nie ubieram się jak guwernantka.Napisałam tylko,że cycków na wierzchu nie mam:P Serio,mam wystawić cycki na wierzch,aby kogoś'złapać'?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczuplutkaaa
16.13 Tak,to przykład z życia wzięty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×