Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Sama bo gruba?

Polecane posty

Gość gość
Jeśli chodzi o sexapil i kobiecość dochodzę do takich wniosków, kobiety które za bardzo uważają na to co powiedzą inni i za bardzo kontrolują każdy swój ruch tracą te naturalne zdolności przyciągania mężczyzn. Jest to bardzo zależne od środowiska w jakim żyją, wystarczy popatrzeć na korporacje, im wyższe stanowisko tym bardziej zimna suka. Choć niektórych kręcą te kobiety mające władzę. Jako mężczyzna bywający w różnych miejscach mogę powiedzieć że najlepszy kontakt z kobietami mam w zapadłych wsiach, gdzie każdy jest sobą i nie próbuje się w żaden sposób kontrolować. I są to kobiety po studiach nie jakieś wiejskie analfabetami. Choć jest to też powiązane bardzo z warstwami spolecznymi, im niższa tym większa naturalność. Są kobiety przy których czuje się wręcz fizyczna przyjemność przebywania z nimi. Dlaczego przystojni bogaci mężczyźni są ze słodkimi idiotkami? Właśnie dlatego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poprostuuuu
no właśnie jak sie rozpiszesz może i łatwiej będzie mi sie wykazać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poprostuu
oj jak zaczynasz to byś się chociaż rozwinęła jakoś a nie tak zdawkowo coś mówisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczuplutkaaa
Romans z najwyższej półki to np.Wichrowe Wzgórza:) Klasyka jest powszechnie znana.Przynajmniej powinna być. Ja uwielbiam ros.literaturę.Czechow.Puszkin itd. Napisz coś o sobie. Co Ciebie interesuje? 21.46 Racja. Trzeba zachowywać się naturalnie,ale nie zawsze się udaje. Jak nam na czymś/kimś zależy to chcemy dobrze wypaść i często gramy kogoś innego.Druga osoba to zaraz wyczuwa i mamy ...klęskę bardzo często.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poprostutak
uuu widzę takie romanse klasyczne takie not erotic oki Wiedza mnie interesuje i pociąga rozwój technologii przeda wszystkim elektronika informatyka. No i poznawanie rozwój... o to tak po krótce Pasja jest muzyka film dobry co o niego cieżko no i seriale. Ale mało seriali co w Pl Tv leci. czy filmyy.. .wole obejrzec jakis dobry 10 razy niz gniota pól raza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczuplutkaaa
Żadne Grey'e.Rozczarowany? ;) Ooooo....bardzo męskie hobby. Czyżby informatyk z wykształcenia? Co do tv...tu Cię pewnie zadziwię-nie mam w domu telewizora od lat już.I całkiem dobrze żyję. Seriale?Jakie?Stawka ?Pancerni?;) Jaki dobry film ost.widziałeś? Co byś polecił?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczuplutkaaa
Jaka muzyka?Nie pisz,że blues:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poporstu tak
a Ty sie nie rozpędziłaś z Pytaniami ja tak szybko nie umiem czytac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość podglądacz rozmowy
poporstu tak Fajny się wydajesz. W ogóle Waszą rozmowę czyta się jak próbę zagadania ze sobą - ale radzę Wam przenieść się na bardziej prywatny grunt. No chyba, że nie przeszkadza Wam to, że macie widzów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość popostutak
hehe z blusa to wyłącznie dżem ale to ne ten taki orginalny blues. ten do mnie do końca nie przemawia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczuplutkaaa
Muszę wykorzystać fakt,że mi odp ha ha :D Nie stresuj się ;) Miło się pisze...ale sen wzywa.:) Dobranoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poprotutakk
jaka cwaniara spadówa jutro ja sie zapytuje :P spokojnej nocy bajooo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tu autorka. Jej ale dyskusja sie rozwinęła? Spora przyczyna tego jak wyglada moje zycie jest to co mam w glowie i jak o sobie mysle. Moze czas zmienic myslenie i sprobowac wziąć sie za siebie. Tak jestem chetna na kontakt z tym kolega:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczuplutkaaa
22.56 A podglądacz może się wypowie w temacie ?:) Mi widzowie nie przeszkadzają.,spokojnie. Nie poruszamy tutaj intymnych tematów i jakuś osobistych zwierzeń ;) Dżem-uwielbiam.Byłam na koncercie kilka razy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczuplutkaaa
23.09 Brawo!!! Chyba jednak nie pójdę spać.Robi się ciekawie. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość podglądacz rozmowy
Zdaje mi się (co już potwierdziła rozmówczyni), że jakby sprzyjały ku temu okoliczności to pewnie ten wątek skończyłby się (ba! może zaczął) spotkaniem przy kawie. A ty "Po prostu tak" masz podobny sposób pisania co mój partner i przez to wydajesz mi się fajną osobą. O Pani się nie wypowiem, bo nie nie przypomina mi mojego partnera, ale to raczej na plus :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość podglądacz rozmowy
Oj przepraszam, zagalopowałam się i źle odczytałam autorkę, która jest chętna do poznawania kolegi - to faktyczna autorka tematu. Przepraszam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczuplutkaaa
23.03 Nie ma tak łatwo.Najpierw to Ty na moje pyt.odp. hihi :p Nie blues,to co?Rock? Też lubię') Guns Roses ma koncert u nas w Polsce w lipcu-oj,marzy mi się tam być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość popostu tak
no widzę porównują mnie nie wiem czy się cieszyć czy nie. Skoro pisze że fajna to okej O Autorka powróciła. Witaj serdecznie. Ja bym sobie poszedł na dzem ale z Ryśkiem lecz te czasy nie wróca nie wróca juz....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczuplutkaaa
Też ciekawa jestem czy autorka spotka się z tym Panem...oby :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moze nie trafilas na odpowiednia osobe? A jaka jestes w kontaktach z ludzmi? chetnie nawiazujesz nowe zanjomosci czy jestes raczej skryta? Bo, to, ze jestes gruba raczej nie jest powodem, ze nie masz partnera, ja jestem szczupla i tez nie mam :) ale chyba przez to, ze jestem dosc skryta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczuplutkaaa
23.23 Na koncercie z Ryśkiem nie byłam.Żałuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poporstu tak a
o ja to lubię wszystko gdzie bas bębny i rifty czasem trąbka . Jak alex nie wymięknie to i może koncert będzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość podglądacz rozmowy
Wiecie idę spać, ale będę perfidna i poproszę, żebyście napisali z jakich województw jesteście. To albo przybliży albo oddali. To dobranoc i życzę miłej rozmowy. Bo tak jak fajnie mi się Was czyta to uważam, że sen też jest fajny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poprostu tak k
bo na ryśka to za młoda byś była :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poporstu takk
teraz spowiedź u podglądaczki :) nie no co za Kobiety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczuplutkaaa
23.33 A jakiś przykład ulubionego zespołu,poproszę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poporstu tak
a może Pani już sie połozy spać ?? bo się widzie rozkręciła że hohohohohho już i tak za dużo powiedziałem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczuplutkaaa
23.41 Jaki tajemniczy hmmmm :) Tak,usłucham tutaj :p Pani się wybiera do łoża. A chciałam o 0.00 uciec.Wcześniej mnie wygoniono:) Dobranoc. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poporstutak
zebyś się Ty słuchałą by było inaczej . a nei wymagania stawiasz jeszcze Wszystko by chciała wiedzieć ahh te Kobiety .... , do łoża nie pogadasz normalnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×