Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy robicie sobie same paznokcie?

Polecane posty

Gość Olkkka
Ja robię sama i nieskromnie przyznam, że całkiem nieźle mi to wychodzi :) Używam lakierów Makear, próbowałam NeoNail i Semilaca, ale pod względem trwałości nie umywają się do Makear

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Właśnie robię. Rzadko bo nie mam cierpliwości do takich rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taka uwaga na marginesie - hybryda z wyraźnym odrostem (a już powyżej 1 milimetra ten odrost widać z daleka) jest tak samo niechlujna jak zwykły lakier z odpryskami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie robie paznokci, same mi rosna ;) ale robie sobie sama manicure, zwykly, klasyczny, pastelowy albo bezbarwny. Zupelnie nie rozumiem tej mody na hybrydy. Ani to ladne, ani wygodne, ani zdrowe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja od około dwóch lat robię sobie sam paznokcie. Chociaż na początku w ogóle mi to nie wychodziło :P Lakier odchodził mi po dwóch dniach i generalnie była masakra. Potem dowiedziałam się dlaczego tak mi się dzieje, a wszystko było wynikiem braku odpowiednich produktów. Zapominałam o matowieniu płytki :/ Teraz stosuję ten cleaner do paznokci: https://nailscompany.eu/pl/516-cleaner-i-zmywacze i mój manicure trzyma się bardzo długo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasieneczkaaa
ja poszłam na kurs, bo balam się tak normalnie zrobić sobie hybrydy, a co dopiero koleżankom. Na razie nie wydziwiam jakoś za bardzo ze stylizacją ale jestem zadowolona z tego, jak mi to wychodzi. Ja mam akurat zestaw z indigo z lampą, mają w nim fajne startowe kolorki ;) i rozpiskę co jak trzeba ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×