Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Komu powrozyc za darmo z kart klasycznych?

Polecane posty

Gość gość
Jadzka 20.05.75 to ja zgapie pytanie wyżej mam nadzieję ze mi odpowiesz co przyniesie 2018 r jakieś pizytywne zmiany czy stagnacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Podszywacz1
Joasiu, a gdzie mi kultury zabrakło? Ty wierzysz we wróżby w internecie a mi zarzucasz głupotę ? :Spoko :))) PS. Jakie konto mam usunąć? Ogarniasz w ogóle Świat na którym żyjesz? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Marta, 13.03.1986. Ciaza? Zycie uczuciowe. Z góry dziękuję ☺ Karty pokazują na ciąże i chlopca. W uczuciach u Ciebie nie za dobrze z tego co widzę (mam nadzieję, że się mylę, ale karty naprawdę nie za dobre) Widać kobietę Tobie bliska, która się wybiera w podróż. Dwóch mężczyzn się pokazuje, jakies trzy osoby w relacji, zauroczenie kims z przeszłości. Kłótnia i problemy, dosyć poważna awantura z możliwymi wyzwiskami. Związek jeśli jesteś w takim to widzę, że jest w zawieszeniu i może być ryzyko rozstania przez zdrade... Nie za dobre karty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Małgorzata 28.02.1977 Czy 2018 rok przyniesie mi pozytywne zmiany w moim życiu i jakie. Nie robię ogólnych rozkladow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jadzka 20.05.75 to ja zgapie pytanie wyżej mam nadzieję ze mi odpowiesz co przyniesie 2018 r jakieś pizytywne zmiany czy stagnacja X Tylko konkretne pytania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jadzka ok to jak nie ogólny to doprecyzuje. Poprosze o finanse ora. Rodzinę dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kasia 870629 krzysiek79 czy dojdzie między nami do czegoś?jeśli tak to kiedy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jadzka piszac rodzina mam na myśli osłabione relacje czy sie poprawią czy to rownia pochyla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam jeszcze jedno pytanie jak mozna Katarzyna 09.03.1990r Czy sprawa prawna ktora wlasnie zaczyna sie toczyc zakonczy sie dla mnie pozytywnie? Kasia czekają Cie opóźnienia i przeszkody w sprawie o którą pytasz, troche problemów finansowych przez to, ale możliwe, że otrzymasz pomoc mężczyzny. Czeka Cie spotkanie będące wynikiem jakiegoś nieszczęścia i bedzie dotyczyło spraw finansowych. 8 karo to karta nadzieji i nieprzewidywalnych wydarzeń, szczerze życzę Ci jak najlepiej, może być różnie, ale mysle, ze sie uda :) pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jadzka zadalam konkretne pytanie i czekam dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joanna1994
Do podszywacz nie w każdą wrózbę poza tym nikt nie wie , że się podszywacz poza tym każdy ma własne idee a ty nie masz prawa ich krytykować bo daleko ci do inteligencji skoro marnujesz swój cenny czas na takie rzeczy chłopcze radzę ci poćwicz bo rozśmieszasz mnie robisz z siebie totalnego bezmózgowca i osobę bezmyślną po prostu Kobiety nie piszcie żadnych komentarzy bo osoba ciągle się podszywa i myśli , że coś tym zyska . Osobie która to robi niech się dobrze zastanowi nad swoim postępowaniem :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, zwracam się do Państwa z prośbą o pomoc. Dziś przez przypadek natknelam sie na platforme, która pozwala w łatwy sposób zarobić bardzo dobre pieniądze. Nie mogę się przekonać czy to ,,fake" czy to faktycznie działa ponieważ żeby wypłacić zarobione przeze mnie pieniądze (150$ maxymalnie 1h pracy )muszę jednorazowo do programu zaprosić 40 osób. Tu moj prośba jeśli ktoś sam będzie chciał sprobować zapraszam http://wcmoney.club/9853999540527/ Z góry dziękuje! (nie jest to SPAM jestem osobą prywatną)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do Joanna1994 Moja wrozba dla Ciebie Wygląda na to, że Twoj byly partner Piotr czuję się osamotniony, jego sytuacja uczuciowa jest stabilna i z czasem będzie coraz lepiej u niego, ale teraz wydaje mi się, że jest sam, jest chyba takim dosyć mocnym introwertykiem, Ty jesteś osobą bardziej wrażliwa i uczuciowa, aczkolwiek do niego dawkujesz swoje uczucia, jestes dosyć zamknięta. U Ciebie w uczuciach widać wielu mężczyzn :) :) Karty zapowiadają zmiany na lepsze. W najbliższej przyszłości wiele spraw nabierze właściwy wymiar.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam Ewa 17.12.1989 jak bedzie wygadać sfera uczuciowa w 2018 (mam stałego partnera).pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jadzka Możesz mieć problemy z uzyskaniem pieniędzy, finansowo może być różnie. W poprawie relacji może pomóc spotkanie z ukochaną osoba. Wyjazd przy młodym blondynie. Przy Twoim partnerze zagrożenie że strony fałszywych ludzi mężczyzny i kobiety, możliwe oszustwo finansowe. Powinien uważać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Małgorzata 28.02.1977 Czy w 2018 czeka mnie przeprowadzka do innego miasta i zmiana pracy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam Ewa 17.12.1989 jak bedzie wygadać sfera uczuciowa w 2018 (mam stałego partnera).pozdrawiam Tylko konkretne pytania :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Małgorzata 28.02.1977 Czy w 2018 czeka mnie przeprowadzka do innego miasta i zmiana pracy? Tak masz duża szansę na pracę, tutaj myślę, że się uda, tyle, że powinnaś uważać na mężczyznę bruneta, bo może Cie oszukać z pieniędzmi. Przy partnerze Twoim daleki wyjazd i dobre finanse. Myślę, że uda Ci się przeprowadzić :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joanna1994
Joanna 26.11.1994 r Dziękuję za odpowiedz prawdziwej wróżce o ile znów to nie był podszyw... Pytanie moje o pracę uczę się zaocznie i średnio mi to wychodzi proszę o radę gdzie najlepiej szukać i w jakiej pracy się odnajdę Pozdrawiam Joanna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czterolistnakoniczynka, Tani spamer z ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ewa 17.12.1989 czy bede dalej w zwiazku z obecnym partnerem ?pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podszywacz1
Joanna 1994, to był jeszcze większy żart, niż poprzednie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Joanna 26.11.1994 r ostatnia odpowiedz byla juz moja, w wolnej chwili sprawdze co tam z praca, pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ewa 17.12.1989 czy bede dalej w zwiazku z obecnym partnerem ?pozdrawiam Ewa wydaje mi się, że dojdzie do rozstania, chyba nawet o tym myslisz, pomimo, ze on Ciebie kocha, ale widzę takie rozstania i powroty, wzloty i upadki. Życzę Ci żeby sytuacja się ustabilizowala. Jakiś wyjazd Cie czeka, oddalenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joanna1994
podszywacz ; ) człowieku jesteś żałosny to że nie wierzysz w tarota to nie znaczy , że masz prawo nabijać sie z innych ludzi może masz jakieś kompleksy i problemy psychiczne ? bo tak to wygląda dobrze Ci radzę idz do porządnego lekarza w najgorszym przypadku jeżeli twoje głębokie urojenie nie ustąpi to do najlepszego specjalisty :( Smutne są takie objawy :( Pozdrawiam osobe chorą umysłowo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Małgorzata, dziękuję za wróżbę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Podszywacz1
Joanna 1994, No tak, jestem chory umysłowo, bo nabijam się (z resztą z serdecznością) z osób wierzących we wróżki w XXIw... Wszystko jasne :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Patrycja 10.04.2000 Czy zostanę siostrą zakonną Karty nie widzą, czy to będzie zakon czy inna instytucja, której się poświecisz. Może to być jakiś wolontariat, praca w szpitalu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy przejdę pozytywnie badania w WOMP ? 12/07/81

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×