Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Komu powrozyc za darmo z kart klasycznych?

Polecane posty

Gość gość
Nikol 21.08.1993 Czy wyjdę za maż ?I zostanę mamą ?Czy znajdę prace ? Dziękuję A co zostaniem mamą i wodać jakiegoś kandydata na męża ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćomnibuso
Pytanie z21,04. Moje imie. DANN prosze o odpowiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odpowiem w wolnej chwili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Monika 21 08 87 Ponawitam pytanie. Gdyby Pani mogła tak naprawdę odpowiedziech na pytanie, co czuje do Mnie ten Mężczyzna o którego pytam. . Zalezy Mi na odpowiedzi, chyba, że podam Meila swojego..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aga 30.03.1992 jaka czeka mnie przyszłość w sferze uczuciowej i zawodowej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Monika 21 08 87 Ponawitam pytanie. Gdyby Pani mogła tak naprawdę odpowiedziech na pytanie, co czuje do Mnie ten Mężczyzna o którego pytam. . Zalezy Mi na odpowiedzi, chyba, że podam Meila swojego.. Już odpowiadałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aga 30.03.1992 jaka czeka mnie przyszłość w sferze uczuciowej i zawodowej? X Tylko konkretne pytania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wrozko ja mam pytanie. Bo wrozylas mi tutaj, a ja nie podalam jego imienia i jakos tak mi sie tu nic nie zgadza. Mam wrazenie, ze ta wrozba to sprzed 4 lat. Jest to mozliwe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wrozko ja mam pytanie. Bo wrozylas mi tutaj, a ja nie podalam jego imienia i jakos tak mi sie tu nic nie zgadza. Mam wrazenie, ze ta wrozba to sprzed 4 lat. Jest to mozliwe? X Przypomnij jakie pytanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
prosze o odp czy bedziemy razem Joanna 04.12.1968 i Robert 09.12.1969.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
24.10.1980 Dorota Czy spotkam jeszcze prawdziwa,szczera milosc, czy bede miala szczesliwa rodzine?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nika. 12.01.94 czy w najbliższym czasie zmienię pracę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Elzbieta :) 26.11.1952 czy jeszcze spotkam milosc ? wyjde za maz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tu Monika 21 08 87 Kto w najbliższym czasie odezwie Sue do Mnie? Chodzi Mi o płeć meska☺Jakiś adorator?? Pozdrawiam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tu Monika 21 08 87 Kto w najbliższym czasie odezwie Sue do Mnie? Chodzi Mi o płeć meska☺Jakiś adorator?? Pozdrawiam. Moniko daj spokój nikogo takiego nie widać,aby Twojego męża i jakieś powiązania z prawem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
prosze o odp czy bedziemy razem Joanna 04.12.1968 i Robert 09.12.1969. U was różnie, widać konieczność rozwiązania jakiejś sprawy, wyjaśnienia. Koło fortuny sugeruje niespodzianki, raz lepiej raz gorzej. On generalnie ma dosyć trudny charakter i jest uczuciowo wycofany, pokazuje się też jakaś przeprowadzka, wyjazd. Najprawdopodobniej macie dziecko, bo w kartach klasycznych przy Tobie są narodziny dziecka i drobne problemy z porodem. Możesz liczyć na jakieś małe pieniądze z urzedu, nagrodę. Możliwe także, że otrzymasz jakiś prezent z podróży. Karty przestrzegaja przed ryzykownymi działaniami związanymi z finansami, bo Twoje plany mogą się nie powieść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nika. 12.01.94 czy w najbliższym czasie zmienię pracę? Nie widzę zmiany pracy w najbliższym czasie, tzn widzę przeszkody w obecnej sytuacji, ale pomału sytuacja się poprawia. Karty ostrzegają przed złodziejska para :) grozi Ci kradzież lub oszustwo na drobna sumę pieniędzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kasia ponownie 290687 Krzysztof 79 Co dokładnie on o mnie myśli i czy wogole mysli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Elzbieta usmiech.gif 26.11.1952 czy jeszcze spotkam milosc ? wyjde za maz? Przy Tobie wielkie słowa o miłości i nadzieje na miłośc. :) widać Twoja przeprowadzkę i szansę na ślub :) uda Ci się coś w urzędzie i widać powodzenie przy Tobie. Dwóch ciemnowlosych mężczyzn do wyboru :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kasia ponownie 290687 Krzysztof 79 Co dokładnie on o mnie myśli i czy wogole mysli X Już odpowiadałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Maria 6.08.1986 kiedy znajde prace i jaką,?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czekamy dalej na wrozby :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Monia 12.07.1986 odejsc czy zostac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
24.10.1980 Dorota Czy spotkam jeszcze prawdziwa,szczera milosc, czy bede miala szczesliwa rodzine? Sytuacja uczuciowa jest u Ciebie stabilna pomimo drobnych problemów domowych, widać plany romantyczne, zaproszenie na spotkanie. Przy Tobie mężczyzna koło 30 o jasnych włosach, pokazuje się też przyjaciel partnera :) Ogólnie dobry czas w uczuciach u Ciebie, widać, że ktoś jest blisko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Maria 6.08.1986 kiedy znajde prace i jaką,? X Jedyne co się pokazuje to, że szukasz, ale w najbliższym czasie będzie ciężko, widać rozczarowanie, troche takie dojście do celu po trupach, troche przepychanie się łokciami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Monia 12.07.1986 odejsc czy zostac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś hmmm dziekuje za wrozbe jednak obecnie jestem sama i nie wiem o kim mowa, o jakim partnerze ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WrozbelIa
ntu6n6u

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak się pokazało przy Tobie mężczyzna o jasnych włosach koło 30 i związek :D :D mówię co wyszło :) w ogole więcej niż jeden mężczyzna był widoczny i jakaś randka i spotkanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Marlena ur. 20.04.1985 czy w tym roku kupie swoje mieszkanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×