Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Komu powrozyc za darmo z kart klasycznych?

Polecane posty

Gość gość
Chyba to są właśnie te Twoje leki i obawy, bo sytuacja nie wyglądała tak i naprawdę wyglądasz na ujmująca i atrakcyjna osobę :) myślę, że wszystko Ci się spełni, dobre karty miałaś. Wszystkiego Najlepszego w Nowym roku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeszcze raz bardzo dziękuję za karty i za życzenia i również życzę wszystkiego dobrego :) Ania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aniela 25.01.1992 jak potoczy się moja relacja ( związek) z Tomaszem? Co mnie czeka w najblizszej przyszłości ? Aniela przede wszystkim dostaniesz podwyżkę w pracy, duze pieniądze, możliwe, że awans coś nowego, może i nowe obowiązki. Przed Toba interesująca podróż. Denerwujesz się trochę niepowodzeniami w związku z tym mężczyzna, czy ten Twoj Tomasz nie jest zajęty? Żonaty? Tarot w pierwszej karcie mówi o trzeciej osobie w relacji, a karty klasyczne, że on jest zajęty, żonaty.. Masz przez to zle sampoczucie, relacja się nie rozwija... Nieporozumienia charakterów, impulsowne zachowania. On jest niezdecydowany, pojawia się i znika... masz dużo obaw i sie zamartwiasz. Nie widzę tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeeeeezeli to z Toba jest żonaty to uważaj, bo przy Nim jest inna kobieta... Jakieś trójkąty uczuciowe... Dziwne karty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nika 12.01.94 parę dni temu rozpadł się mój związek, acz zachowaliśmy przyjaźń. Czy wrócimy do siebie, czy spotkam kogoś innego? X Podaj jego imię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nika 12.01.94 tomasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ok na resztę odpowiem jutro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAniela
Nie jest żonaty jest wolny. Pojawia sie i znika to wszystko wina jego kumpli. A ta kobieta to moze jego matka. Cóz sama prawda. Chyba juz nigdy nie spotkam normalnego faceta. Dziękuje za wrózbe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAniela
Jest ze mną w związku ale jest tak jak piszesz ze pojawia sie znika a to za sprawą jego kumpli. Co do pracy ja obecnie nie pracuje ale mam juz po jutrze rozmowe o prace

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAniela
A czy chociaz znajde miłosc tego jedynego człowieka na którego czekam z którym bym dzieliła życie? 25.01.1992 Aniela

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Anna - bardzo Ci dziękuję za poświęcony czas i wróżbę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzień dobry, czy w najbliższym czasie np. do 3 miesięcy pojawi się w moim życiu miłość?Luna 8VIII87

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Teresa 62
Czekam chyba zostałam pominieta. Dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aleksandra 27.11.1985 czy rozwiode sie z moim mezem? Jak potocza sie nasze losy? Jego imie Zbigniew.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
30.09.1991 Justyna co karty mówią o mojej miłości, czy bedzie ona spełniona, czy moze lepiej dac sobie spokoj, bo i tak nie masz szans dla nas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest ze mną w związku ale jest tak jak piszesz ze pojawia sie znika a to za sprawą jego kumpli. Co do pracy ja obecnie nie pracuje ale mam juz po jutrze rozmowe o prace X Myślę, że dostaniesz szybko nowa prace :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
X W Wróżba Tarota do ja 9 godzin temuSzczegóły Monika 04.01.1983 czy Kupie dom lub mieszkanie w najblizszej przyszlosci? Musisz skonkretyzowac bardziej swoje plany, bo narazie jest to w kwestii marzeń na co wskazuje 7 pucharów. Sprawy z urzędami są na dobrej drodze, finansowo też nie jest zle, dom mieszkanie będzie, ale sie to odwlecze w czasie (6miesiecy - 1 roku czekania) i nie będziesz miała na to wpływu. Planujesz powiększyć rodzinę? Pokazujesz się jako mama w kartach. Możesz mieć teraz trochę trosk i zmartwień, wycieczka do znajomych, która planujesz może nie do końca się udać. Twoje warunki materialne poprawia się dzięki małżeństwu, awansie lub podwyżce. Zmienisz pracę na lepszą, albo dostaniesz awans, szansa na prace. Dobre karty, mało ważne troski mina, spełnisz marzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czekam chyba zostałam pominieta. Dziękuję X Przypomnij mi swoje pytanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Teresa 62
Zostalam pominieta . Witam.Jak moje zdrowie .Co mnie czeka w niedalekiej przyszłości.3.08.55 czy poznam jakiegos mężczyznę .Co z byłym mężem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Piotr 6 03 1980.Xzy dam sobie radę z problemami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzień dobry, czy w najbliższym czasie np. do 3 miesięcy pojawi się w moim życiu miłość?Luna 8VIII87 Hmmm... w ciągu trzech miesięcy to będzie o to raczej ciężko, aczkolwiek widać, że coś się zmienia na lepsze. Byłaś wcześniej skupiona na materialnych sprawach i wycofana uczuciowo, ale zaczynasz się otwierać to może powodować trochę rozterek uczuciowych i rozczarowań, ale mysle, ze to dobrze, bo coś się zmienia w Twoim wnętrzu i stajesz się bardziej wrażliwa. Bedzie jakiś mężczyzna, silny charakter, ale od niego będzie zależało czy cos się rozwinie, widać Twoja bezsilność w sytuacji. Szukasz trochę ideału i nikt Ci nie pasuje, aczkolwiek będzie to dla Ciebie całkiem ciekawy czas w uczuciach widać nowe znajomości to mówi tarot, a karty klasyczne wskazują, że przyjedzie do Ciebie ktoś z daleka najprawdopodobniej blondyn, którego dobrze znasz, mieszka na drugim końcu Polski, albo nawet za granicą. Widać duża radość ze spotkania z ta osoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Karolina 21.01.1991, co z życiem uczuciowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Maria 30.03.63 czy wlecze luszczyce?czy ten lekarz mi pomoze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Karolina 21.01.1991, co z życiem uczuciowym. X Tylko konkretne pytania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
30.09.1991 Justyna co karty mówią o mojej miłości, czy bedzie ona spełniona, czy moze lepiej dac sobie spokoj, bo i tak nie masz szans dla nas? X Podaj imię lub datę urodzenia tej osoby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja również zostałam pominięta. Edyta 21.08.1993, Mateusz. Czy ten związek jest już czymś na stałe? Doprecyzuję: czy widzi nas Pani w przyszłości jako małżeństwo, rodzinę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Carycka
Dzien Dobry Pani Wrozko. Ja rowniez mam pytanie Jesli ma Pani czas, Czy dostane podwyzke/awans/ ? Ogolna wrozba na finanse w najblizszych miesiacach. Dziekuje Katarzyna 07.02.1982

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aleksandra 27.11.1985 czy rozwiode sie z moim mezem? Jego imie Zbigniew. Widać gorsze samopoczucie młodego mężczyzny z rodziny o jasnych włosach, możliwe, że to Twoje dziecko lub brat. Jest nadzieja na przyszłość i bedzie lepiej. Twój partner załatwia jakąś sprawę urzędowa, która poprawi sytuację materialna. W uczuciach u was kłótnie i sprzeczki, fatalny w skutkach romans i możliwy spor związany o pieniądze na dziecko. Patrząc na karty tarota wg mnie rozwodu nie będzie w najbliższym czasie, będziecie tworzyć dom, Twoj partner będzie raz wycofany, a za chwilę znów będzie się starał. Jestes idealna partnerka i ostoja spokoju. Bardzo możliwe, że mama i bardzo mozliwe, ze masz syna. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzien Dobry Pani Wrozko. Ja rowniez mam pytanie Jesli ma Pani czas, Czy dostane podwyzke/awans/ ? Katarzyna 07.02.1982 Na ta chwile przeszkody w realizacji planów, troche przykra sytuacja spowodowana przez Ciebie. Denerwujesz się niepowodzenia, ale wszystko jest na dobrej drodze. W ogole u Ciebie się pokazuje jakieś zawieszenie w pracy, możliwe, że nawet pobyt w domu, jakiś urlop/l4. Pieniądze będą, ale musisz jeszcze trochę poczekać. W uczuciach za to idealnie. Odwzajemniona miłość i bardzo dobry związek, szansa na dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Anna15VIII81 czy wyjdę za mąż i czy małżeństwo będzie szczęśliwe, czy widać dzieci. PS. Dziękuję Ci bardzo za poprzedną wróżbą, przesyłam pozdrowienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×