Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Chcę się zapierdolić, bo nie mam chłopaka

Polecane posty

Gość gość
14:44 No ale jednak utrzymalas kogos przy sobie 4 lata... W przeciwieństwie do mnie, bo każdy tylko chce przygód a jak już się z kimś kilka miesięcy spotykam, to on ma 47 lat! Jego zachowanie teraz i na początku też się różni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pisałam na 1 stronie, że autorko jesteś tępa, wulgarna..., a teraz dodaję, że jesteś durna do kwadratu. Gdybym była facetem, nie chciałabym kopnąć cię w tyłek, niestety, nie zrozumiesz dlaczego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To zapiertol się i spadaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie dziwię się teraz że desperatki gotowe są nawet z murzynem lub arabusem, MASAKRA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
16:26 Bez sensu to zdanie, bezmózgu. Jesteś nierozgarniętą prostaczką, nie umiejącą czytać ze zrozumieniem. Pewnie sfrustrowana trzydziestka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
16:55 Piszesz o sobie? Studia twoje, to chyba na ulicy pod dworcem , a zrozumienie polega na tym, że jak cię nikt nie chce , to wyraźnie masz braki, a jakie, to i tak nie zrozumiesz, bo trzeba mieć mózg, po prostu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
17:02 w obronie autorki, i kto tu wyszedl na totalnego pustaka? Nie wiem czy zdajesz sobie sprawe z tego ze mozg to organ ktorzy posiadaja wszyscy ludzie,nawet i czarnoskore s.cierwo. Wszyscy mają ten narząd pusty pustaku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszyscy mają oprócz autorki, taki twór z niej - ni pies ni wydra, coś na kształt świdra, a w głowie wiatr hula.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na jakich to studiach uczą takiego słownictwa? Pewnie medycyna zaoczna!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i zapiertoliła się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
17:02 Piszę o tobie. Chyba znowu masz problem ze zrozumieniem prostej potocznej polszczyzny, trzydziestko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prostą, potoczną "polszczyzną" posługują się przygłupy bez wykształcenia takie jak ty, nawet czytać ze zrozumieniem nie umiesz, Zrób coś ze sobą dziewojo, bo śmierdzi od z ciebie z daleka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja koleżanka, jak nie miała chłopaka zatkała se korkiem od szampana, po co od razu zapier..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
19:18 Widzę, że ktoś ma comeback :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
18:08 jaka trzydziestka znowu, ja mam 95

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, trzeba tępić durne zdziry, co myślą dopą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdzie tu jakieś szczególnie rażące słownictwo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Alez nie ma nic rażącego niczego, tylko poziom nam zaniża biedaczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
19:42 JA ci zaniżam poziom, idiotko? Nie ja pisałam o “zdzirze, zapchaniu wszystkich otworów i dawaniu d**y”. O zapchaniu pisał facet. Ciekawe, że niektóre przygłupie Polki uważają, że facetowi wszystko wolno, może mówić, co chce a wy jeszcze się słodko śmiejecie. Tragedia. Widać twój partner jest panem i władcą, współczuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RoksaKorzonekSplątkowy
Co stoi na przeszkodzie ? Zapier)dolenia sie oczywiście :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest mi smutno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja pierdzielę !Masz 21 lat i sypiasz ze starym dziadem lat 47 ?! Bo nikt inny Cię nie chce ? Hahaha Chyba problem tkwi w tym, że masz za wysokie libido. Porzuć starego dziada i zainwestuj w wibrator. Poza tym Ty masz dopiero 21 lat !!!!! Poznać chłopa możesz nawet w wieku 30 lat ! Weź się skoncentruj na czymś innym, bo z mojej perspektywy 34 letniej kobiety to jest trochę komiczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gość 00:4 Ta dziewczyna wie doskonale ktomoze jej zapewnić dobry sex ,młody może stawać na uszach iterowanym nie dokona co facet wtem wieku .Ja mam 26 lat jestem kobieta po rozwodzie ,szczęście bez potomstwa ,dzisiaj gdy mam ochotę na dobry sex wyrywam facetów tylko w granicach 40 ,45 i jeszcze się nie zawiodłam na żadnym ,oni wiedza jak szanować i zadbać o kobietę ,może być przygodna znajomość to zawsze są uprzejmi i sympatyczni ,a w sypialni ogień .jak mówią jestem podobno ładna kobieta ,nie mam żadnego problemu by poderwać faceta , byłam z kilkoma młodymi 27,29 lat ,żenada .Moze nie mam szczęścia do młodych lecz facetów którzy w kobiecie widza nie tylko sex ,w tym wieku jest mało takich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×