Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gośćmarta

Jedynie chciałam się wygadać

Polecane posty

Gość gość
Kobietka pisze, żeby było jasne Nigdy nie zdradziła, nie miałam potrzeby, jestem na bieżąco zaspakajana przez męża mamy 2 dzieci Ale roku bez to bym nie wytrzymała. ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rok bez sieci nierealne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ciekawe czy mąż faktycznie nie zdradza autorki, tak jak ona by "chciała"... jak znam facetów - na 10000% :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli po roku czasu bez sexu jest jej wierny cały czas Samozadowalanie się nie liczy się to jest ideałem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś Nie, to nie gafa. Napisałem, że jeżeli potrafi postawic wyraźną granicę, to utrzymywanie znajomości nie jest niczym aż tak złym. Pod warunkiem, że przynajmniej w taki sam sposób bedzie traktowac męża, jak kolegę. Czy gdybyś ze mną pisała o zwykłych sprawach dnia codziennego byłoby to czymś złym ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do 14:17 żona chora?akurat! miał poprostu Cię dość!dobry bajer Ci wcisnął, chciałaś żonatego?to teraz cierp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jak ją po roku posuchy zdradzi to dostanie rozwód z jego winy #równouprawnienie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marta - w taki sposób na pewno nic z tego nie wyjdzie, jak Ty czekasz tyle czasu na krok ze strony męża. A może zamiast nosić głowę wysoko w narzekaniu i oczekiwaniu, aż mąż zrobi ten ruch, to bądź pierwsza i zaskocz męża czymś miłym? A może mąż czeka na ruch z Twojej strony? Nie pomyślałaś, że on w pracy też może mieć jakieś problemy i czeka na Twoje wsparcie? No i jeszcze to, że odczuwasz ból podczas seksu i to po takim czasie, to zmień lekarza albo wogóle sie do takiego wybierz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
13;10 to on dostanie rozwód z jej winy !!!! wstrzemięźliwość w małżeństwie 6 miesięcy dyskwalifikuje rozpad małżeństwa.!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gucio66 dziś gość dziś Nie, to nie gafa. Napisałem, że jeżeli potrafi postawic wyraźną granicę, to utrzymywanie znajomości nie jest niczym aż tak złym. A Ty nie widzisz, że ją to przerosło????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A juz zupełnie nie rozumiem tego, że chciałabyś aby mąż miał kochankę! jak tamta da mu lepiej ? Zapomnij, że będzie Ciebie pożądał......Zastanów się, bo przed Wami życie długie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I ! Gdyby był przyjacielem, to sam by zauważył, że to idzie w złą stronę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mąż Ci zbrzydł ale Ty jemu też, taka prawda.. wiecznie sie prosil o sex nie bedzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jako kobieta i matka nie rozumiem Marty. Chcesz iść na łatwiznę. Mąż w odstawkę, najlepiej niech zdradzi, bo sama będzie miała czyste sumienie. Szkoda męża, bo ty go po prostu odrzucasz moim zdaniem, bo ideał z sieci lepszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a wgl to jak ma na imie ten gosciu z sieci? nie na litere K. czasem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiesz czego nie rozumiem? Miałaś z mężem czteroletni staż kiedy go poznałaś. Szukałaś już wtedy czegoś innego? A skoro znalazłaś i takiej pewności po trzech latach nabrałaś to dlaczego masz teraz malutkie dziecko z mężem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też nie wiem po co robiła sobie dziecko z mężem skoro miała na boku super mężczyznę, który ją rozumie. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"13;10 to on dostanie rozwód z jej winy !!!! wstrzemięźliwość w małżeństwie 6 miesięcy dyskwalifikuje rozpad małżeństwa.!!!!!!!!" A jak to proszę ją Ciebie udowodni? Lala ze łzami w oczach powie "wysoki sądzie, pieprzylismy się jak norki, dawałam mu jak i kiedy chciał a mimo wszystko mnie zdradził, proszę, tu są dowody, smsy, wszystko". Jak myślisz, komu uwierzy sędzina? Złemu mężowi czy zapłakanej biednej kobietce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobiety to jednak suki. Pieprzy się witrualnie z kolesiem. I jeszcze ma pretensje do męża :O:O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mechanizm wyparcia kobiety mają opanowany do perdekcji. Po co źle się czuć z wyrzutami sumienia jak można wmówić sobie że to wina męża. I znów odsyłam do kobietopedii, dziwnym trafem te zachowania również tam są opisane :D. Taka strasznie antykobieca książka ale zachowania tam opisane pasują do 95 procent Karyn. Biologia I lata ewolucji. Nie ma się co złościć na kobiety że są takie jak je zaprogramowała matka natura. Ale warto zdawać sobie z tego sprawę żeby nie obudzić się z ręką w nocniku i zjebaną psychiką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmarta
Nie gorszy mechanizm mają faceci, skoro potrzebują kobiety tylko do jednego a kiedy ona zwyczajnie nie może albo może ale rzadziej niż wcześniej to już jest obraza majestatu. Tak, najlepiej zacisnąć zęby i dać bez zważania na nic, byle facet miał co chciał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie, najlepiej nie dawać I później płakać że poszedł na bok :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Marta, a uważasz, że ten wirtualny nie będzie chciał seksu? Że wytrzyma z tobą w miłości i bez focha nawet gdy seks będzie co kilka miesięcy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O czym ty piszesz? Ten kolo ma żonę! To tylko Marta się zgubiła i zakochała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej, Marta, daj namiary na swego mężusia, chętnie go pocieszę co jakiś czas, co ty na to? Przystojny jest? Jaki ma sprzęt? Będziesz miała problem z głowy...I wszyscy będą zadowoleni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Marta, poczytaj samą siebie..może to ci pomoże :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no i nam Marta uciekła... jak sie zjawisz, napisz czy ten Twój nie ma czasem n K na imie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Marta uciekała, bo spodziewała się współczucia. Spadła jednak na nią lawina słusznej krytyki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×