Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gośćmarta

Jedynie chciałam się wygadać

Polecane posty

Gość gość
Wejdź na HTTP://E-MASTURBACJA.PL Mi pomogli i poznałem masę znajomych do wspólnej onanizacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej Marta, zaglądasz tu jeszcze? Samopoczucie się poprawiło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Obawiam sie, ze gdybys rozpoczela z nim normalne zycie to czar moglby prysnac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jako kobieta,która miała wiele różnych relacji w życiu doradzę Ci, odpuść sobie. To,że "ON" wydaje Ci się teraz najidealniejszy,najwspanialszy,cudowny,wydaje Ci się,że tylko "ON" Ciebie rozumie,że nadajecie na tych samych falach .... Tobie się to tylko wydaje,a to dla tego,że to co jest między wami, to nie jest życie,a odskocznia. W odskoczni zawsze wszystko widzimy w kolorowych barwach,pociąga nas to,że jest to zakazane,że nikt o tym nie wie,że to jest takie wasze, podnieca Cię ego otwartość erotyczna. Tylko zwróć uwagę na to,że dla niego to poniekąd rozrywka, co było by gdyby miał wejść w Twoje życie i w nim być, przejąć wszystkie obowiązki Twojego męża ... Wiesz co by było ? Po miesiącu sielanka zmieniłaby się w nicość. Doradzam Ci szczerze porozmawiać z mężem, kupić jakieś sucze szmatki do łóżka, powiedzieć mu by po prostu zerznąć Cię jak sukę bo masz na to ochotę. To co Cię teraz ogarnia to fascynacja.... Tkwiłam w czymś takim 3 lata.... A jeśli chcesz poczytać więcej,zapraszam na mój świeży funpage, na którym sukcesywnie będą pojawiały się pikantne wyrywki z mojego życia. https://www.facebook.com/Niegrzeczna-Kobieta-Po-Przej%C5%9Bciach-1949809761935508/?modal=admin_todo_tour

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też coś podobnego przeżywam... i jest to bardzo ekscytujące... przez to też jestem lepszą żona i kochanką oczywiście dla męża... ale co sobie popiszę z tamtym to moje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To może i ze mną popiszesz bo szukam takiej kobiety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość kość
Może mieć kilka komunikatorów, maili, profili FB o których nie masz pojęcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gucio66
do: Niegrzeczna Kobieta Niestety wszystko, co napisałaś, to prawda ! Każdy ma jakieś doświadczenie ale Ty zbliżyłaś sie chyba najbardziej do tego, co każdy gdzieś tam przeżywa, przeżywał, pragnie, fantazjuje... Ech...dobra na bloga też zajrzę :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej Marta, odwiedzasz jeszcze to forum? Jak sytuacja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×