Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Nowy w mieście

Jesteście słabi i bez pomysłu.

Polecane posty

Gość Cooliberek
Michał masz 100 % rację Dlaczego Nowy tak pisze jak ostatnio ? Ja doskonale go rozumiem i on mnie również bo znamy się tak naprawdę kupę lat . Ja wiem jaki on był przed kilkoma latami i wie jaka ja jestem. Gościu podszywy są tak perfidne jak mało kto , nawet i mi niejednokrotnie w ten sposób tak robili ze moj nick również był dublowany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Coliberek nie lubi tchórzy i podjudzaczy takich jak ty spiertolino login albo wypiertalaj nygusie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Joluś ale Michaił to Nowy ułomko.:-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cooliberek
Nie wie. Czy ty Michał jesteś ty. Michałem sprzed lat, bo jak sobie przypominam był tu taki Michał i możliwe ze to ty na forum byles Dzięki za Lamberta;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wie. Czy ty Michał jesteś ty. Michałem sprzed lat, bo jak sobie przypomnę,upominam był tu lub ty na forum. xx Co???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Coli jak to nie ufasz?! Mi pamiętaj możesz, ufać bo jestem po Twojej stronie. Nie ma takiej drugiej osoby która potrafi się tak dzielić sobą. Anioł Stóż.Dla Ciebie https://youtu.be/-59jGD4WrmE pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cooliberek
Sorry to moja.komorka robi mi psikusy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cooliberek
Gościu aniolkiem nie jestem , ale .,.. no właśnie te ale zawsze będzie temu towarzyszyc mnie i również tobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cooliberek
Dziękuję również za muzę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś Zaraz "ułomko" :O Przyznaj się, że jak zobaczyłaś/eś tego mężczyznę z penisem, to zajrzałaś/eś zaraz w profil. Czy to prawda. A to g̣ówno prawda. Podszywacze nie śpią a ten wyjątkowo jest dobry w swoim fachu. Mam jakiś dziwny przypadek idealizowania kobiet, dlatego nazwę go złodziejem. Chociaż jaki facet by wrzucił tu fotę penisa podszywając się. nie znam takich przypadków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cooli nie daj sie manipulować i skoro ty możesz się logować to ten gość też może się zalogować. Uważaj na niego bo coś z nim nie hallo;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie "mi" analfabeto niedorobiony zainwestuj w słownik bo bełkoczesz jak Coliber:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To, co pisaliście wyżej jest po prostu straszne :-( . Jeżeli jest tak jak pisał Michał to po co jesteście jeszcze na forum? Ono zeszło na psy totalnie. Napisałem już Cooliberkowi wcześniej coś w stylu, że chyba lepiej będzie jak zbierze kilka osób, wymienicie się emailami lub zrobicie czat (pełno takich apek na androida) i unikniecie w taki sposob taki sytuacji, na czacie będzie np. 6 osób, które znają się tu od lat i będziecie tam rozmawiać tylko ze sobą. Ten wpis z muzą nie był ode mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cooliberek
Sami się zdradzacie według mnie. Gościu jak bardzo chcesz ze mną rozmawiac to załóż konto i będzie wszystko Ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po tym co Michał napisał to na 100% tego konta nie chcę mieć ;-) Dziwnie się jakoś zrobiło, jeszcze miesiąc temu pisaliśmy ze sobą i pisałaś, że bardzo miło nam się rozmawia dlatego spytałem teraz co u Ciebie, a teraz jestem tu posądzany w zasadzie nie wiem o co. Czy tak tu jest, że jeśli gość chce być dla kogoś miły to od razu jest złym tylko dlatego, że nie ma tu stałego konta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cooliberek
To nie o to chodzi ,.. sam chyba zaobserwowałem co się dzieje teraz i co przez ten miesiąc się zdarzyło na tym forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cooliberek
Ja takie słowa słyszę codziennie jw I to nie jest miłe dla nikogo. Pomyśl dlaczego Nowy taki topik założył? Oraz dlaczego tak o mnie napisal?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cooliberek
Zapraszam ciebie na mój topik Do grającej szafy grosik wrzuć Jak chcesz oczywiście i tam możemy również porozmawiac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chuj cie wie kto ty jesteś i kto ci uwierzy że Nicka nie masz:D Nawet Cooli nie łyka twoich bzdurek:D Musisz mieć sporo brudu za uszami i desperacji patrząc po twoich podchodach🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cooliberku, lubisz jak sprawy wyglądają jasno, prawda? Mam trzy imiona, bo chociaż urodziłem się w Łodzi nie jestem żydem. Trudno to sobie wyobrazić ale tam w Izraelu szkolą dzieci od małego by nienawidzili Polaków. Nie że prześladowali, tylko że nie potrafili się obronić. Teraz jak młoda żydówka przyjeżdża do Polski, to myśli sobie o ja pieṛdole. To wszystko przez nich że nie potrafili się obronić. Propaganda robi swoje, ona pokaże na co ją stać, weźmie karabin do ręki i będzie dzielnie walczyła, by się obronić przed obozami. Szmalcownicy?A KATYŃ? Dlaczego się o tym nie mówi na świecie. Komuś zawsze jest coś nie na rękę. Ja wiem jedno nie było czegoś takiego jakich zbrodni na ludzkości uczynił naród niemiecki. Dwie rozpętane wojny światowe, ale kto to teraz pamięta :O Teraz, dzisiaj, gdzie naprawdę, można się cieszyć wolnością słowa, dzieją się takie historie. Jak suwerenny naród dbajmy o swoje interesy a nie patrzy na obywateli Izraela, których coś musi do walki, by tak szybko nie poddali się jak Polska w 39.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cooliberek
Jednak ;) Znam taka i taka historię . Ale dojdzie kiedyś i tutaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cooliberek
CO do historii ,dlaczego nie mówi się również o łagrach na Syberii. Iilu naszych rodaków tam zginęło, nawet z mojej rodziny wuj który byl tylko profesorem przedd II wojną światową został tam zeslamy i zamordowany przez bolszewików. Młodzi tego nie.zrozumieja i pewnie powiedzą że to jest nikomu nie potrzebne,ale warto o tym mówić bo zaniknie pamięć o tych co walczyli o wolność

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na topik może wpadnę...jeśli go znajdę gdziekolwiek. Jak wpadnie fajny temat to w sumie chyba można zamienić kilka zdań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cooliberek
Na ero jest nawet na nim gram dzisiaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cooliberek
Ja nikogo nie namawiam do tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Popieram Rodowity ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Świat znów zrobi sobie z Polski ofiarę. Mało tego żydom chcę przypomnieć, że Niemcom nie udało się z Polaków sformować żadnej dywizji SS. O tym się nie mówi. Wkroczenie Wermachtu do Łodzi.mogło wywołać euforię wśród niemieckiej populacji. Nie my spaliliśmy wasze synagogi i nie uczcie waszych walki nienawiścią do nas. Spraw jest jasna, jak ślimak to ryba, to nie zaraz polskie obozy zagłady. I już taki były prezydent Stanów Zjednoczonych nie pozwoli na sobie bezmyślne nazewnictwo, bo będzie powołany do odpowiedzialności karnej i ścigany jak Roman Polański za odbywanie stosunku seksualnego z trzynastolatką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×