Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Nowy w mieście

Jesteście słabi i bez pomysłu.

Polecane posty

Gość Cooliberek
Dzięki za Cohena, Uwielbiam jego ballady:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bó :D :D 🖐️ Przyznaję się do dwóch rzeczy. Pierwsza to sprawdziłem Twój profil, czy nie robią mnie w wiadomo co, drugi, to nie przypominam sobie byśmy rozstali się w tak gorącej atmosferze. Z tego co pamiętam byłem bardziej intruzem, niż ktoś oświecony wnoszący ciekawe treści. ;) x Nie mniej strasznie się cieszę. :) Bez takich ludzi jak Ty, Bó, ten temat zaczyna przypominać niestety pustynię. Żadnych wyrazistych postaci, tylko w kółko to samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cooliberek
Nowy i Bo po prostu jesteście ikonami Ero ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gościu powiedz ile jeszcze ten topik miał lat? I dlaczego jest skasowany? x Miał 8 lat, a został skasowany bo ci go zgłosiłam do usunięcia upośledzona babo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie mniej strasznie się cieszę. x "Niemniej" pisze się razem upośledzony imbecylu :O🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mateusz Morawiecki
Mam was gdzieś, k***sy 😠🖐️)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cooliberek
I vice versa upośledzona. BAbo!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To nie tak Cooliberku, że o Tobie zapomniałem. Witam Cię najserdeczniej jak tylko potrafię w tym moim nie do końca przemyślanym temacie. W sumie, to myślałem że go wykasują, albo najzwyczajniej zostanie zapomniany. x Dlatego nie inwestujcie w takie coś swojego potencjału. Cześć 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bó
Nowy w mieście. :) Nie gadaj mi tu. Itruz czy słodziak. Wkórwiałeś mnie zawsze. Może o to chodziło? Sama nie wiem. Wiem, że ciągnęło mnie do ciebie i do muzyki, której słuchasz. Dzielisz się tutaj pięknie. Nigdy nie nudziłeś w tym aspekcie. Na inne tematy owszem, do usranego. Niemniej, mądrość w tobie jest. Głupota również. Uważam, że jesteś fantastycznym osobnikiem. Serio. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cooliberek
Nowy no trudno Ja zawsze mówię szczerze i co myślę Miłego wieczoru ci życzę 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i założyłeś temat, żebym łatwiej mogła cię odszukać. Kochany jesteś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kpt Denny Petrov
BÓ ALE NOWY ZERŻNĄŁ 8 LETNIEGO LEOPOLDA... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kpt Denny Petrov
BÓ ALE NOWY ŘUCHAŁ 6 LETNIEGO OLGIERDA. :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cooliberek
Bo zatrzymaj Nowego własnymi myślami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cooliberek
Nowy wiesz że ja ciebie zawsze lubiłam chociaż dałeś mi niekiedy w kość i zawsze i to zawsze lubiłam twoje cięte riposty Milej będzie jak zapomnisz to co rano napisałam . Pamiętaj że w moim glupim umyśle jesteś mym najlepszym przyjacielem w wirtualnym świecie 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś "Kobieto, dobra rada, opuść to forum" x Dlaczego ma opuszczać forum. Jest przecież kobietą a to forum jest dla nich przeznaczone. Jeśli coś ci się nie podoba w Cooliberku, to Jej to napisz jak człowiek a nie zaczynasz od wypędzania. Na oko widać że płyniesz z prądem rzeki a nie pod jej prąd. Dlatego poproszę Cooliberka o jeszcze większą tolerancję dla tego typu wpisów. Dzięki tobie czują się lepsi, mądrzejsi, ale w dụpie byli i g̣ówno widzieli. x Dla Ciebie Cooliberku, "niezapominajka" ;) 🌼. Miał być przebiśnieg, ale nie ma przez co się przebijać, przynajmniej tak ma w Łodzi, bo jak się pojawił tak prawie nie ma po nim śladu. Mam nadzieję że tą przybłędą będzie podobnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cooliberek
Nowy dziękuję 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Petrov zazdrosny o innych facetów niczym Mały Krzysio :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nowy w miescie-a doczytałes mój post do końca idioto czy wyrywasz z kontekstu co ci wygodne?? Tam gdzie wspomniałem że w obecnym stanie psychy o którym ona tu dzień w dzień bredzi to to miejsce jest ostatnim co jej polepszy humor? Pchasz ją z mostu a ona nazywa cie przyjacielem. Łał... jak masz takich przyjaciół to wrogów nie potrzebujesz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cooliberek
Nowy i jak tam zagadka;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cooliberek
Ja już teraz wiem doskonale kto Ale kiedyś przyjdzie kryska na matyska, popamietasz moje słowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Odwrotny skutek
Panie "Nowy" Te miliony wpisów na pański temat powodują, że ni stąd ni z owąd staje się Pań tutejszym nr 1. Jeśli to nawet jakimś programem, to też czyjąś praca, wysiłek, aby Pana wypromować. "Dobrze czy źle, ważne aby pisali". Na Ero akurat wyrazić należy podziw dla imputowanej Panu gigantycznej wydajności seksualnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To Ja Ci dziękuję Cooliberku za promowanie własnego Ja. Pamiętaj tylko o tym że w swoim boju nie jesteś sama :) Zawsze trafi się jakaś bratnia dusza, ale kobiety dla kobiet potrafią być podłe. A mściwe dla facetów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cooliberek
Widzisz sam jak to jest, nikomu krzywdy nikomu na forum nie zrobiłam, ani żadnego faceta nie poderwalam . JAK widzę że jestem przeszkodaalbo zawalidroga na topiku wiec odchodzę po prostu i na koniec życze itd. jak normalny człowiek Ale inni to widzą to zupełnie opacznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bó nadal masz taką słodką ...wiesz co👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odwrotny skutek dziś x Kapie od ciebie taką ironią że mógłbyś na niej zarobić. Ale nie masz do niej praw autorskich. I tak, produkujesz podróby. I tak Pana "Nowego" w cudzysłowach, kupisz sobie na odpustach i regionalnych jarmarkach. Chcę zdrowo przejść do lamusa, ale tobie podobne lamusy, ciągle wyciągają mnie do tablicy a ja nie mam ferii zimowych. Jestem koziorożcem. Imputowanie nie jest przesadne. Gorzej wychodzi mi z nawiązywaniem zwyczajnych kontaktów. I tu zaczyna się problem a nie w cudzysłowu "Panowanie".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bó to stara kúrwa ;-) :classic_cool: 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
NOWY ODWAL SIĘ OD 6 LETNIEGO HUBERTA!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo tobie nie dała :D:classic_cool:👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×