Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Nowy w mieście

Jesteście słabi i bez pomysłu.

Polecane posty

Dodam jeszcze, że ten cały "świat" nie mówi o tym ile w Polsce, żyje, mieszka i pracuje Ukraińców. Oni też uciekają od wojny ale nie mają statusu uchodźców. Dlaczego? Bo "świat" nie widzi a raczej nie chce widzieć jak Ukrainie zabrano Krym a to był początek tylko do wywołania wojny, gdzie rosyjskie systemy operacyjne typu "Grad" Stworzone z myślą siania paniki konwencjonalnego zniszczenia wśród żołnierzy, wykorzystywane są do zabijania cywilów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepraszam. :( Ale gdzieś musiałem się wykrzyczeć, by nikt tego nie widział a to nadaje się do tego idealnie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cooliberek
Czesc Michał :) Nic nie szkodzi , pisz jak potrzebujesz tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cooliberek
Czytam cię od pewnego czasu i mamy podobne poglądy co do Faszyzmu jak i do innych......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cooliberek
Jasne , zawsze mozna nawet tutaj o polityce porozmawiać. Tylko ze nie kazdemu to pasuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie dbam o to Cooliberku, piszę to co myślę. I co istotne, potrafię wziąć za to odpowiedzialność. Co innego ten podszywac, który wkleja foty na erotycznym a nie poṛnograficznym forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nowy w mieście
Cooli, ściemy nie ma ale złodzieje grasują :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cooliberek
Nowy Gdzie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cooli, nie chcę byś poczuła się w jakiś sposób oszukana, ale nie piszę tu od wczoraj. A to znaczy, że jestem doskonałym kąskiem dla różnego rodzaju trroli, przegrańcółw i innej, że tak pieszczotliwie ich nazwę hejterami, bo ci jak potrafią zawiązać buty, to będzie cud . Z klawiatury za to potrafią skorzystać i pozostaje mi tylko czekać jak przewrócą się o własne sznurówki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cooliberek
nic juz nie powiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cooliberek
Chyba zacznę sie bawić w rozgrywki pokerowe rowniez tutaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cooliberek
Nowy to nie do ciebie bylo te ostatnie wypowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cooliberek
Kiedys im sie powinie noga , ale już wtedy będzie za puźno , a ja bede tańczyć jak szalona ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daj spokój Cooli 💤 z buta widzę że ktoś mi chce skoczyć do gardła. To prawda Cooli że masz na imię Jola? x I oni to wiedzą a ja nie 😭 😭 Zaraz odniosę się do wpis tego drobnego cḥujka, który sugeruje że siadła mi psycha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Za późno :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cooliberek
Nowy tak mam na imię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cooliberek
nie przejmuj sie tymi wpisami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli pozwolicie to ja też dołączę do Waszej dyskusji na temat faszystów. Również nie podoba mi się to, co robią Niemcy i Izrael. Problem jest w tym, że u nas w Polsce sami się nie szanujemy więc jak mają nas szanować inni? Mam na myśli faszystowskie manifestacje w Polsce, co Ci ludzie chcą pokazać? Problem jest w tym, że o ile w Polsce za pomocą odpowiednich ustaw można karać ludzi za określenie ,,Polskie obozy koncentracyjne'' to jak ukarać za to niemieckie gazety czy reżyserów? To co robi tam telewizja ZDF się w pale nie mieści. Wszyscy mają do nas pretensje, że my ciągle o wojnie itd. ale jak my o tym nie mówimy to za to inni zakłamują historię, za 100 lat w szkołach będą uczyć o wojnie wywołanej przez Polaków a Noemcy będą chieć od nas odszkodowania za to ;-) . Dlaczego wszyscy mówią faszyści? Gdzie takie państwo było? Nie ku...a faszyści tylko NIEMCY!!! Wybaczcie brak kultury ;-) To ja ten cyniczny prowokator, który przez cały wczorajszy dzień chciał przekonać o dobrych intencjach ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cooliberek
Polemizowalabym z tobą na ten temat Słyszałeś o Jedwabnem ? Mówie rownież o tych niby dobrych niemcach którzy i jeden dziń wymordowali okolo 1000 Zydów ,teraz co mówia na nasz temat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlaczego Mauthausen-Gussen nie jest w "prasie światowej" AUSTRIACKIM obozem koncentracyjnym? Dlaczego Theresienstadt nie jest w "prasie światowej" CZECHOSŁOWACKIM obozem koncentracyjnym? Dlaczego Jasenovac nie jest "w prasie światowej" CHORWACKIM obozem koncentracyjnym? Dlaczego Mały Trościeniec nie jest w "prasie światowej" ROSYJSKIM obozem koncentracyjnym? Dlaczego Compiegne i Drancy nie są nazywane FRANCUSKIMI obozami koncentracyjnymi? Dlaczego Hertogenbosch nie nazwano HOLENDERSKIM obozem koncentracyjnym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cooliberek
Ja pamieetam o naszych i o tych którzy zgineli smiercią męczeńska jak wyżej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Koniec z antypolską narracją !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cooliberek
Nie mówiąc juz o obozach zaglady Poprzednik sam juz o tym napisał. Jesteem cieekawa czy ktoś przebywający na Kafeterii chociaz raz był w Auschwitz-Birkenau?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michaił Pravda wczoraj Pawlikowska Jasnorzewska to Ty nie jesteś Samansraką, tak przyznaję się do tego i chyba dobrze się sprzedało, bo Twoi wrogowie w mig to podchwycili. I dla wielu zostaniesz "Samonsraką". Zdecyduj się, albo piszesz wiersze, które zostaną wydane na papierze toaletowym, albo co Ci tak naprawdę leży na sercu."""" No. No Nowy. Pierwszy raz zachowales się jak facet z jajami i przyznales się jako autor do tego "pieszczotliwego" nazewnictwa mnie:):) Nie pytam o co masz ból dupci. . Bo to, obchodzi mnie tyle, co śnieg.. Zeszloroczny🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty naprawdę lepiej sie przeloguj z tymi niestrawnymi tekstami na słodko winną:O:O:OZapomniałaś że na Samansarze pisałaś o śluzie i ssaniu a nie wiersze wklejałaś hahahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Obchodzi ją tyle co zeszłoroczny snieg ale weszła na temat na którym nie pisze, przeczytała, skopiowała i odpowiedziała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×