Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Nie ufam ludziom, którzy mają zawsze wysprzątane jak w szpitalu. A Wy?

Polecane posty

Gość gość

Wydaje mi się że muszą być znerwicowani skoro nic innego nie robią tylko układają faldki na firanach i jeden okruszek doprowadza ich do szalu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A skąd wiesz ze doprowadza ich do szału? Może lubią porządek i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to moze inaczej: nie ufam ludziom ktorzy lubia nadmierny porządek czyli ascetyczny styl w mieszkaniu a i to co jest to jest od linijki pouklaDANE. tacy ludzie muszą byc surowi w kontaktach w innymi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie ufam takim bardzo miłym dla wszystkich takim typowym dupowlazom.Moze dlatego ze nie znam takich co mają wszystko pod linijke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
16:21 moja szwagierka ma i wszystko pod linijke, i kazdey wchodzi w odwłok z koplementami na wyroist. juz sie dawno przekonalam że to menda. Jak ja sie ciesze ze mamy sporadyczny jedynie kontakt!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja uwielbiam mieć taki porządek. Ale nie mam bo nie mieszkam sama i nie chce mi się ciągle za wszystkich sprzątać. Jestem serdeczna i miła a sama nikomu nie ufam. Nie ważne czy sprząta czy nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćABC
A ja Nie ufam ludziom, którzy Nie jedzą w towarzystwie. Dwie takie osoby poznałam i dwie okazały sie straszliwie fałszywe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ufam ludziom którzy na podstawie każdego zachowania wyciągają wnioski że innym ludziom nie można ufać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×