Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Dlaczego facetom podobaja sie kobiety z konska twarza?

Polecane posty

Gość gość
Teraz ci lyso? Jak ty komus mowisz niesympatyczne rzeczy to jest fajnie ale jak tobie ktos powie prawde ze zawisc cie zzera to sie burzysz. Wez spojrz lepiej na siebie bo zal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kazdy ma rysy twarzy jakie ma i nie tobie to osadzac czy to ladne czy brzydkie. Masz prawo do wlasnego zdanie ale z poszanowaniem uczuc innych osob a jak widac wrzucasz z czystej zawisci. I tyle. A moze ja mam twarz w ksztalcie romba i co mi powiesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ogarnij sie. I dla ciebie gdzies jest ten jedyny. Na pewno go spotkasz. Powodzenia. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Doprawdy nie moge wyjsc ze zdumienia ze mozna wymyslic topik z pytaniem: a dlaczego mezczyzni wola cukier niz sol? Jeden woli sol inny cukier. Jeszcze inny to i tamto. Czaisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Temat jest bez polotu i zamykam go.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Przeciez to Ty ten temat zalozylas, teraz jeszcze bardziej probujesz manipulowac ludzmi :( :O Skad w Tobie tyle zlosliwosci, hejtu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A dlaczego GEORGE CLONEY wybral kobiete za zone z pociagla twarza? BO sa rozne gusta, jdnemu podoba sie kolor czerwony, inny woli zielony, jednemu podoba sie kwiat roza, innemu tulipany, jednemu podoba sie pies pudelek, innemu buldog francuski, zbyt ograniczona jestes by to zrozumiec... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdybys nie byla zawistna to zapytalabys: zauwazam iz kobiety o takiej a takiej urodzie maja przystojnych mezow. Czy uwazacie ze ten typ urody moze byc preferowany i przez jakich mezczyzn. A nie w ten sposob obrazliwie i nieludzko. Mdli mnie jak mysle ze sa osoby tak zawistne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Biblii jest napisane, ze los zwierzat jest taki sam jak ludzki i niewiele sie roznimy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wielka olbrzymia zawisc niczym pozar

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Musisz miec bardzo nieudane zycie i nikomu sie nie podobac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak mozna byc tak okrutna osoba, tak wredna to "POTWOR LUDZKI" Autorko masz okropny charakterek... tylko wspolczuc facetowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zreszta wcale mnie to nie dziwi. Mezczyzna slyszac takie pytanie spojrzalby na zegarek powiedzialby ze ma cos pilnego popukalby sie w glowe i nie odbieral fona. Tak wlasnie cie traktuja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakiemu facetowi? Wierzysz w to ze ktos by sie nia zainteresowal?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z takim "brzydkim charaktrem" kto ja wezmie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja autorka jestem piekniejsza niz te konskie mordy!! jak facet moze wybrac taka z konska morda!! Zrobie wszystko by obrzydzic takie kobiety facetom!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hehe. Zmywam sie stad bo tu wieje zawiscia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlaczego kobiety lubia stawiac inna kobiete w gorszym swietle, by ktos myslal /facet o jakies kobiecie zle, ze jest gorsza? Zeby wyjsc na ta lepsza od innej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy ktos tu ma obsesje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I wychodzi na najgorsza a potem zdziwienie ze czemu nikt nie chce...spadam bo poziom mi nie odpowiada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na szczescie zycie samo eliminuje takie osoby zawistne i spycha je na margines. Koncza samotnie zadajac pytanie: czemu ach czemu? Ano temu. I dostaja od zycia to na co zasluguja czyli samotnosc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie kazdy samotny czlowiek byl wredny, zlosliwy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nawet jesli temat jest prowokacja do wywolania burzy i zametu to bardzo slaba. Nie mozna obrazac innych osob ze wzgledu na urode etc. Nie podoba ci sie taka twarz znaczy ty masz problem. Czy chcesz by ktos mowil ci ze twoja twarz jest taka czy owaka? Pewnie nie..wiec szanuj siebie i tak nie mow szanuj innych i ich nie obrazaj a moze ktos doceni twoja urode oraz wnetrze. Zamiast odpychac i zrazac ludzi ich przyciagniesz. Ale trzeba zmienic myslenie i podejscie do innych. I tego ci zycze. Wtedy spotkasz milosc i nie odczujesz goryczy. Zachowaj moze takie komentarze dla siebie. Milczenie bywa zlotem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokladnie. Nie kazdy samotny czlowiek jest zly. Zycie nie jest proste i nie zawsze jest tak jak bysmy pragneli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trzeba przezwyciezac zle chwile. Pozytywnie sie nastawiac do swiata innych ludzi. Czasami komus przychodzi latwo milosc a czasami trudniej. Niestety nie ma na to reguly ale wobec innych trzeba zawsze byc czlowiekiem i traktowac ich najlepiej jak potrafimy. Po co te zlosci zycie jest krotkie. Zbyt krotkie by tracic je na niepotrzebne zlosci. Trzeba cieszyc sie tym co jest. A kto wie moze jutro przyjdzie spelnienie marzen? Nigdy nie wiadomo. Zycze tu wszystkim w temacie jak najlepiej i wzajemnie sie szanujmy. Mamy piekny weekend tym nalezy sie cieszyc. Odpoczywajmy 🌻 spokojnie. Kazdy ma swoj czas na wszystko. A jak cos nie wychodzi trzeba odpuscic. Przyjdzie pozniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale ty optymistycznie nastawiona co takiego się wydarzyło?czasami to wystarczy dobra książka i można łapać miłe chwile.Ale tu o kobietach mam przyjaciółkę ładna z twarzy wysoka zgrabna ale nie ma tego seksapilu myślę że dla mężczyzn to też ważne , gdy ubierze sukienkę to wisi na niej jak na kołku nie obrażając , a kobietki nawet trochę o większym brzuszku ładniej się poruszają zazwyczaj tańczą lekko no i tryska ten sexsapilek z nich.Bo my kobietki to mamy wdzięk..jak to w piosence.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Eugeniusza Bodo..Sex.Appeal.posłuchaj słaba płeć my kobietki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
CHUDE sa niefajne, ale grube tez nie sa fajne, brzydkie cialo celulitu mnostwo Najfajniejsze sa kobiety typu CURVY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty a ta twoja to czasem nie nosi ogona na głowie bo mi coś tak wysoko kitę robi tylko to żart buraku piękny modelu .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo mezczyzni nie skupiaja sie tak na wygladzie jak kobiety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×