Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

zniszczyłem butelkę pepsi w miejscu pracy

Polecane posty

Gość gość

a konkretnie w sklepie delikatesy centrum w 3 dniu pracy przy ukladaniu towaru wysliznęła mi się z wózka i poleciała na płask plastikowa 1L butelka pepsi z wysokosci moze 1 metra tak upadla ze wystrzelila nakrętka i chlusło na całą długość alejki szczęscie nikogo po tej jej stronie nie bylo i nie oblało bo polecialo tuz przy ziemi ale zachlapalo całą alejke wzdluz rowno, od razu poszedlem po mopa i zmylem nie bylo kierowniczki ani szefa a wspolpracownice tylko poblazliwie na mnie patrzyly, nie komentując nawet czy powinienem zaplacic za tą butelke pepsi? nikt nic nie powiedzial nie wiem co robic przepracowalem juz 4 dzien, a to sie stalo przed wczoraj a dzis i jutro mam wolne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najwaniejsze czy podłogę umyłeś, czy dalej się klei:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podłogę umyłem i się nie kleiła. Zatanawia mnie tylko, bo tą butelkę wywiozłem razem z resztą towaru (butelkami) na magazyn i postawiłem w kącie obok worka ze śmieciami skąd znikła na drugi dzień. Nikt też nic mi o tym jeszcze nie mówił. Ja czuję jednak żenadę i w jakiś sposób wstyd. Na pewno coś sobie o mnie ktoś myśli. Bardzo zalezy mi na tej pracy, a czuje ze taka sytuacja bez odpowiedniej (nie zlewczej) mojej reakcji moze zle dla mnie wrozyc. Żałuję że od razu o to nie spytałem koleżanki która rozkłądała towar po drugiej stronie alejki, poszedłbym z ta butelką do kasy, skasował i wpłacił te 3-4zł Pytanie: czy teraz jest sens to zrobic i wziac inną butelke tej samej pepsi z polki, skasowac, wplacic do kasy ta kwote i odlozyc taką butelke na polke? Wiem ze w stanie magazynowym jest juz brak przez ta zniszczoną, brakującą, "nieobecną" butelke i to pewnie wyjdzie...o ile juz nie wyszlo. Na razie mnie obserwują, jestem na 1 miesiacu probnym. Zalezy mi na tej robocie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
serio, to nic??? może jakiś wlasciciel sklepu sie wypowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×