Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Mężczyzna najseksowniejszy staje się po czterdziestym piątym roku życiu

Polecane posty

Gość gość
No tak, stary zboczeniec peany sobie sprawia:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tzn. Na forum to pewnie zboki w tym wieku ale w realu to nie jedna poszła by za przystojnym, wysokim, zadbanym kulturalnym 40latkiem :-) ja też!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
znam tez nietknietych siwizna 50 latkow usmiech.gif xx taaaaaaaa. uwierz mi na słowo - faceci też FARBUJĄ włosy/. I wcale nie jest to rzadkie zjawisko, tylko robią to u profesjonalistów i efekt jest bardzo, bardzo naturalny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Często najbardziej atrakcyjne są w takim facecie pieniądze, jeśli miał olej w głowie w wieku 30 to będzie miał pewnie w wieku 45. Umówmy się 1 na 20 dobrze wygląda, reszta brzuchy swoje dumnie obnosi, łysinę lub siwiznę i siatę zmarszczek (ok u facetów zmarszczki i siwizna są akceptowane). Doświadczenie w alkowie pewnie i jest ale sprawność nie ta. No i strasznie po 45 odwala, facet, który mi się podobał właśnie związał się z dziewczyną w wieku córki… wiem zdarza się, pewnie to i miłość… ale kurcze trochę to słabe. Ja mam 40 lat więc naturalnie podobają mi się faceci w moim wieku, a nie 60-latkowie, zaś faceci w moim wieku gonią jeszcze „nastoletnie króliczki”, tłumaczy się to biologią. A jak ja wyglądam tak obiektywnie. Jestem bardzo szczupła, nie mam siaty zmarszczek, kobiety włosy na legalu ;) farbują więc moich kilku siwych włosów nie widać, wiele moich koleżanek wygląda młodziej niż wskazuje na to metryka, poza tym modnie się ubieramy nie ala dzidzia piernik tylko ze smakiem, lubimy aktywnie spędzać czas, mamy w miarę poukładane życie, bo kobiety w naturalny sposób od zawsze o siebie dbają, nie robiłam botoxu i innych wynalazków i raczej nie zrobię. Czy mam kryzys wieku średniego wydaje mi się, że większy odpał miałam po 30-tce. Sądzę, że większość kobiet ładnie się starzeje w sensie mentalnym i fizycznym, szybciej akceptujemy zmiany w swoim ciele choć wiadomo, każda chciałaby mieć skórę 20-latki, kobiety to przecież strażniczki domowego ogniska, kochające żony i matki, czułe i opiekuńcze. Prawda stara jak świat jeśli jesteś piękna wewnątrz to tę dobrą energię widać na zewnątrz, a zmarchy w przyszłości trzeba będzie zaakceptować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
9:32 WIEM, ZE FARBUJA ale to sie widzi, kiedy ma ktos farbowane, a kiedy nie. Ja akurat to poznaje na kilometr, mowilam o facetach z naturalnymi ciemnymi wlosami wiec nie wmawiaj mi co widzialam, ok? :O zaloze sie, ze farby w rekach nie miales i ku/pe wiesz. Tylko slepy by nie zauwazyl roznicy, niewazne, ze jest u profesjonalisty robione, czy nie, zreszta to glupi argument prosto z du/py, nie osmieszaj sie :O Mysl troche, nie pisalabym o nietknieciu siwizna podczas gdy ktos ma farbowane. Z farbami mialam do czynienia pewnie jeszcze wtedy, kiedy ty zjadales gile z nosa. Wracajac do tematu, generalnie nie ma porownania miedzy facetem dojrzalszym a mlodszym- oczywiscie mlodszy przegrywa w przedbiegach, jesli obaj sa atrakcyjni. Ktos tu pisal o tajemniczosci, doswiadczeniu, znajomosci rzeczy ktorych NIE MA PRAWA MIEC mlodszy. Tego sie nie da niczym zastapic. Tylko zakompleksione prawiki tego nie zrozumieja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jedno jest pewne „Zakompleksione prawiczki ‘ dłużej pożyją, wg mnie najbardziej żenujące jest farbowanie się przez mężczyzn no chyba że jesteś hollywoodzkim aktorem i wymaga tego rola ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bzdura. Aktywnosc seksualna przedluza zycie, zwlaszcza facetom. To udowodnione :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taa jasne, wmawiajcie sobie dalej :D Gdybym miała do wyboru przystojnego faceta w wieku 25 lat i 45, to bez wahania wybrałabym tego pierwszego. Sorry boys ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćxaxa
Ja jestem kobieta i wybralabym tego 45 letniego. W dodatku sama mam 25, wiec nikt sobie niczego nie wmawia, oprocz Ciebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
12.39 bzdura! Wmawianie idiotom, że rozpusta jest droga do szczescia, przygotowaniem tego jest wmawiani, ze seks przedłuża zycie:p to dlaczego asceci są zdrowi 8 żyją dłużej niż przeciętny człowiek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie masz tatusia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokładnie też wolałabym starszego nazywajcie to jak chcecie syndrom braku ojca itp.mam to gdzieś. Marzy mi się związek z facetem starszym ode mnie jakieś 15 lat. Sama mam 29

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćxaxa
Mnie tez sie marzy, to nie ma nic wspolnego z ojcem. Mnie sie marzy taki okolo 20 lat starszy. Sa niesamowicie seksowni, oczywiscie, jesli sa atakcyjni, co jest normalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pozostaje miec nadzieje, ze nasze zyczenia sie spelnia, w koncu tacy mezczyzni lubia mlode kobiety, oczywiscie ich ciala swieze tez, nie oszukujmy sie, ale to jeszcze bardziej podnieca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
13:02 ja nie szukam tylko do seksu ale przede wszystkim do stworzenia mocnej więzi,superzwiazku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokładnie, macie kompleks ojca. Ciekawe, jak będziecie śpiewały w wieku 40 lat, kiedy wasz "seksowny" wybranek będzie miał 60 lat i problemy z erekcją. Wtedy pewnie się okaże, że jednak seksowniejszy będzie 30-latek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
13:07 nie martw sie o moje życie, wolę 10lat superzwiazku niż uzeranie się z niedojrzalym emocjonalnie rówieśnikiem. Spadaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak widać prawda boli patolko ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
PS. A wiek nie jest wyznacznikiem dojrzałości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
13:07 bzdury opowiadasz, argumenty z du/py wyjete. Masz gownian/e pojecie, u mnie to nie ma absolutnie nic wspolnego z ojcem. Nie bede jednak niczego tlumaczyc, bo to nie jest miejsce na to. Powiem tylko, ze tacy faceci to chodzacy se/ks, mlokosy moga im stopy lizac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szkoda tylko że na ulicy nie widać tych pięknych 45 latkow. Wszystko z brzuchami od piwska i zakolami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
13:12 ale jaka prawda? Ty masz z tym problem bo mi tu wyskakujesz. Zajmij się swoją dópą :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
13:14 Taaaaa?? Wiek nie jest tez wyznacznikiem problemow z erekcja. Sa 40latkowie z problemami, oraz 50latkowie ktorzy da swietni bez tego, wiec zamknij twarz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
13:15 haha bo to nie jeden 20latek ma zakola i 30parolatek chla i ma brzuch większy niż kobieta przy końcówce ciazy - argumenty z d/upy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wlasnie, mlodszy moze chlac i miec piwny brzuch, paskudna ziemista cere, problemy z erekcja. Jeszcze w dodatku sa na ogol dziecinni. Z czym to ludzi?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No proszę Was, facetowi 45+, juz nie dyga, lub rzadko może, niestety, a kobieta w tym wieku może dużo:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
13:20 przestan bzdury opowiadac. Rozumiem, ze sprawdzilas wszystkich, tak? Jesli tak, to Ci uwierze, jednak wspolczuje reputacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
10:10 bardzo inteligentna jesteś... A tak poza tym to kobiety same s\rają sobie w gniazdo wiążąc się ze starym dziadem. Bo przecież ta 25 latka tez będzie miała kiedyś 45 lat i ciekawe czy będzie jej milo gdy jej 45 letni mąż zostawi ją dla 25 latki.... A jej z kolei żaden rówieśnik nie będzie chciał, bo tez bedzie wolal mlodsze i zostanie sama na stare lata. Karma wraca.... Dlatego uważam ze kobiety nie powinny wiązać się z tatuskami, niech oni szukają kobiet w swoim wieku. Te młode tez kiedyś będą stare i wtedy nie będą mogly nikogo sobie znaleźć bo ich rówieśnicy będą wolec 20 łatki, takie jak one były za młodu i chętnie dawały doopy dziadom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A daj spokój, jak patrzę na facetów u mnie w pracy, a większość jest właśnie w okolicach 40stki, to żal bierze. Gdybym chciała mieć romans w pracy, to nie byłoby z kim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×